Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 01.05.24 
Градове
   >> Сандански
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема cacao clubнови  
Авторsilvana (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 23:55



haresva li vi novoto cafe "CACAO CLUB"?daite mi info za Kris,sina na ediniq ot sobstvenicite!



Тема Re: cacao clubнови [re: silvana]  
Авторlala (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 12:03



kade se namira tova kafe......



Тема Re: cacao clubнови [re: lala]  
Авторslavi (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 23:30



mai be6e na mqstoto na Lirata-v kulturniq dom!gotino e!



Тема Re: cacao club [re: silvana]  
Авторsssss (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 01:55



nz ma kafeto e mn qkooo





Тема Re: cacao club [re: sssss]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 21:01



Mn hubavo kafence,i mqstoto e hubavo i obslujvaneto,mn mi haresva tam edno ot nai hubavite kafete v sand e.
a otnostno sinove glupsti stiga se zanimavaite s takiva rabota ne se pravete na klukari
budete obiknovenni hora deto si gledat jivota a ne samo da obsujdat drugite



Тема Re: cacao club [re: silvana]  
Авторpiss (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 22:15



Страшно ми харесва.Време беше да се промени това място.Тая Лира от 10 години си беше едно и също и с един и същ персонал.Беше ми яко бабинско.Сега КАКАО е супер.Нямам думи просто и с нетърпение чакам да го оправят и вътре.





Тема Re: cacao clubнови [re: piss]  
Авторzvezdata (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 21:20



Aide ne e li gotovo veche i otvytre?Nqmam turpenie da go otvorqt,zashtoto e qko tapo v toq grad s edin elit i edin gochis za zimata.Nadqvam se da go otvorqt za zimata.Vie kakvo mislite?





Тема Re: cacao club [re: silvana]  
Авторdjidji (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 11:43



Mnogo iako kafence!!!!Super e !!!!





Тема Re: cacao club [re: m]  
АвторMSD (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 23:03



V po tapo kafe ne sam bil , tststs .......ebati umrelata obstanovka , kat nekoi hambar.Pak i servitiorkite ne me kefat Ednata e nekakva ligava Kifla , A drugata samo si pokazva cicite .......Ujas >Tva e mn depresira6to mqsno.Hodih nqkolko pati ne stiga 4e servitiorkata ne moje6e da zapomni kvo i pora4ahme , i se vra6ta 3 pari ( Ima tefteri za tq rabota) , a mi i samo sluhteje kvo si govorim

.Lirata si be6e mn po qko Ima6e i Torti4ki , pala4inki....... A sa kvo- Ni6to.....



Тема Re: cacao clubнови [re: MSD]  
Авторahaha (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 20:03



хахах вика "Ima6e i Torti4ki , pala4inki" бегай в детската градина, може бозичка да ти дадът... ооо не хахахаха тортички и палачинки смехххххххххххх.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.