Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 16.06.24 
Градове
   >> Сандански
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Има ли хубави магазини в Сандански?  
Автор Cтpaжaтa (нощна)
Публикувано24.02.07 11:15



Какво мислите за магазините в Сандански?

Стражата дебне в сенките!


Тема Re: Има ли хубави магазини в Сандански?нови [re: Cтpaжaтa]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано24.02.07 16:17



Всички магазини са добри, с превъзходно обслужване, качествена и разнообразна стока, в това отношение с по-напред от Габрово

Много често и цените ви са по-ниски за един и същ артикул

Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Има ли хубави магазини в Сандански?нови [re: Cтpaжaтa]  
АвторSanDanSki (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 22:00



Аз не мисля, че всички магазини в Сандански са добри,качествени и т.н. Според има смао 1-2 магазина-по добри.Този на Kenvello и новите кадето ги откриха по ДСК.другите според мен са пални с боклуци и с мн учеличени цени. А и обсулжването не е от най-добрите. Има ли грък-той е с предимство:)
Но за в бъдеще се надявам да се оправат нещата.Времето ще покаже:)



Тема Re: Има ли хубави магазини в Сандански?нови [re: SanDanSki]  
Авторataknar (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 22:59



За какви магазини говорим бе хора. 99% от магазините за дрехи зареждат от орландовци. Това е нещо като илиянци, цените са що годе еднакви и "качеството" е същото. Единствените по-хубави магазини в Сандански са Kenvelo, Lombardi, и може би Addidas щото за да продаваш стоки на тази фирма ти трябва лиценз, но това не пречи на съдържателя на магазина като има лиценз да зарежда ментета. Аз лично от санданските магазини предпочитам КЕНВЕЛО. А за останалите магазини мога да кажа, че стоката наистина е разнообразна, но качеството е нулево. Така, че ХОРА, не си даваите парите за ментета. Разходете се ако не до София, поне до Благоевград, щото там има наистина качествени магазини на доказали се марки. Санданските магазини са раят за гърците. Един толкова тъп и прост народ винаги ще е от полза на града ни. За гръка е важно на маратонката или блузката да пище АДИДАС или НАЙК и е готов да даде 50лв за въпросната блузка(реалната й цена на едро е 15лв). Така, че сандански търговци - УСПЕХ!
P.S Горното е написано от син на сандански търговец, който много обича "братята" гърци!



Тема Re: Има ли хубави магазини в Сандански?нови [re: ataknar]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 23:25



kenvelo?хора моля ви се как може да кажете че kenvelo в сандански е хубаво...........хаххаха недейте така....изобщо били ли сте в софия в кенвело....та тук има 5 дрехи на краст и стара стока.......моля во не се излагайте така





Тема Re: Има ли хубави магазини в Сандански?нови [re: ccc]  
Авторataknar (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 17:37



Прав си, стоката в Кенвело е не е много разнообразна, но за стара не може да се говори. Студент съм в София. Обиколил съм всички магазини с качествена стока, дори и тези на "Черкована", където сред ментетата има и доста оригинали. И така качеството на Кенвело е доказано, това че в Сандански магазина е малък нищо не означава.



Тема Re: Има ли хубави магазини в Сандански?нови [re: ataknar]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 18:26



аз не казвам че не е качестяена напротив...имам много дрехи от там харесват ми много и са на даостапна цена,но в сандански кенвело е пална излагация.........така.е..няма какво да спорим

и аз тя не тои!



Тема Re: Има ли хубави магазини в Сандански?нови [re: ccc]  
Авторilinochka (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 16:45



Къде се намира този магазин на Кенвело?Питам защото съм от Петрич,но пазарувам повече от Сандански.



Тема Re: Има ли хубави магазини в Сандански?нови [re: ilinochka]  
Авторbonbonka (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 19:01



ve4e go nqma tozi magazin-razvaliha go za sujalqnie ina4e se namira6e zad parkinga na stariq down town



Тема Re: Има ли хубави магазини в Сандански?нови [re: bonbonka]  
Автор VlP_ZONA (непознат )
Публикувано28.03.08 02:02



e kak da nqma ima, ima daje mnogo hubavi magazini-Mitsnaski,na reshkata i dvata magazina,toq sre6tu gimnaziata e mnogo qk,zarata,na neli magazina,v toq na dvata etaja ima hubavi ne6ta,dr ne se se6tam no ima 100%






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.