Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 09.06.24 
Градове
   >> Сандански
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ще ми обясните ли нещо?нови  
Автор kenny mccormick (н'грамот'н)
Публикувано27.03.02 15:17



Бихте ли ми казали защо във вашия град всяка вечер ТОЧНО в 20:30 на така наречената главна улица излиза целия народ и се прибира точно в 22:00. Няма ли други места където да ходите и защо трябва всяка вечер всички да ходят на едно и също място и да се виждат с едни и същи хора. Не си ли омръзвате бре? А освен това искам да попитам тамошните момичета, как не им е писнало да гледат приятелите си (мъжете си) в центъра на кафе, а половинките им с анцуг, чехли или в най-добрия случай сандали. Тези хора нямат грам вкус към обличането. Когато бях в Сандански всички мъже ме намразиха, защото не съм като тях и събирах погледите на девойките Иначе градчето е приказка. Имам баба от там, но нямам възможност да идвам често поради многото работа ;(. Иначе девойките от там са хубави, само още не мога да свикна на този странен диалект, който говорят :)

Oh my God, they killed Kenny. You bastards!


Тема Re: Ще ми обясните ли нещо?нови [re: kenny mccormick]  
Автор Bvlgari ()
Публикувано27.03.02 19:23



Eh, i ti sega, vaprosi, vaprosi. Neshtata sa tova, koeto sa. Ako moga da si pozvolya da kaja: ne ya karai tolkova iztancheno. A inache mometata sa hubavi. Prav si.

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.


Тема Re: Ще ми обясните ли нещо?нови [re: Bvlgari]  
Автор kenny mccormick (н'грамот'н)
Публикувано28.03.02 11:18



мометата са хубави ама то само с бой и ебане не става :)

Oh my God, they killed Kenny. You bastards!


Тема Re: Ще ми обясните ли нещо?нови [re: kenny mccormick]  
Автор VlALUMlNOSA (poznavashta)
Публикувано28.03.02 15:02



AMI BUDI PO-TOLERANTEN KUM HORATA V TOZI MALUK GRAD - TE SI IMAT SAMO GLAVNA ULIZA - VSICHKI ZAVEDENIA SA TAM, KAKVO DA PRAVIAT? A KATO VSICHKO TI E NA EDNA KRACHKA OT VAS, STAVASH BEZ DA ISKASH PO-NEBREJEN KUM OBLEKLOTO SI - V SOFIA PO KOMPLEKSITE MASOVO VSICHKI SE RAZHOJDAT PO ANZUZI I DJAPANKI, ZASHTOTO SE VURTIAT VSE V KVARTALA.

No one can deprive you from something he can't give you


Тема Re: Ще ми обясните ли нещо?нови [re: kenny mccormick]  
Автор Bvlgari ()
Публикувано29.03.02 23:55



Zavisi!

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.


Тема Re: Ще ми обясните ли нещо?нови [re: Bvlgari]  
Авторlion77 (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 00:45



Hehe - tva za glavnata Sandasnki si go kazal mnogo pravilno. Az sushto imam bab tam Kenny - obache da ti kaja vsishkoto tova hodene napred nazad po taja ulica go priemah kato njakakva chast ot toia grad koiato go pravi tolkova istinski, shtoto moje da sa po ancuzi ama povecheto hora ne se pravjat na neshto koeto ne sa. Sled celogodishni obikolki po sofiiskite barove pulni s kiseli guzari(vij www.chervilo.com) - ta tam snobariata e nesshto s koeto svikvash i iazrastvash ama v Sandanski ce shustvash mnogo po normalno pone za njakolko dena.
Kenny - kude jivee baba ti tam? Mojta e zad liatnoto kino. Moje da se poznavame - za tva pitam. Abe az ne sum hodila tam ot godini zashtoto ucha navun ama i glavnata mi lipsva ponjakoga zaedno s plueshtite semki hora po neja




Тема Re: Ще ми обясните ли нещо?нови [re: kenny mccormick]  
Автор Гиpoc (Шефо на ОлЧЗ)
Публикувано18.04.02 22:50



брееей
ти и плейбой ли си бил бе ?
тц тц тц



Тема Re: ей ся ще ти обясня ...нови [re: kenny mccormick]  
Автор Жeлaнa (непозволена)
Публикувано22.04.02 01:51



1. Не ти е точна информацията! През зимата в 20:30 не можеш да видиш целия град да излиза по главната, защото по това време обикновено си е у дома, а през лятото излиза след 22:00 навън по обясними причини. Ако не ги знаеш, ще ти ги обясня допълнително.
2. Местата, където имаме къде да ходим, са много, а това, че ти не ги знаеш( и не ги виждаш), е твой проблем :)
3. Не ни е скучно да се виждаме с едни и същи хора, защото са ни приятни и имаме какво да си кажем, обичаме си се, това е! Не се надуваме и не страдаме от комплекси и мании :)
4. Интересно ми е какво лошо има в това човек да носи сандали, особено при 40 градуса жега? Да не би да трябва да носим ботушки тогава? Както правят софиянки? Твърдо нье! Имаме прекрасен стил на обличане, и ако не си го забелязал, толкова по-зле :)
5. И последно май ... що се правиш на интересен, че имало странен диалект, след като баба ти е оттам ? Кое му е странното? Че си срещнал някой селянин, дето говори на "ке"? А вие не говорите ли на "че"? Не е ли диалект?

И квото и да говорите .... събота и неделя всички граждани от София си ходите по родните места, а в краен случай идвате при нас. Не очаквайте да ви се кланяме доземи - ние имаме привилегията да живеем тук, а вие си плащате за да идвате при нас. :)

Live the way you love, love the way you live!


Тема Re: ей ся ще ти обясня ...нови [re: Жeлaнa]  
Автор VlALUMlNOSA (poznavashta)
Публикувано22.04.02 15:01



Mnogo obicham da idvam pri vas!

No one can deprive you from something he can't give you


Тема Re: ей ся ще ти обясня ...нови [re: VlALUMlNOSA]  
Автор Жeлaнa (непозволена)
Публикувано22.04.02 17:23



и има защо :)

Live the way you love, love the way you live!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.