Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 02.06.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 50 Гб филми  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано14.05.12 18:09



и сериалчета - руски си свалям в момента.
Истинско пиршество за сетивата. Не е за вярване в какъв океан от това може да се потопи човек. Бих ви благодарил, ако не ми звучеше патетично. И все пак...





Тема Re: 50 Гб филми [re: Киро]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано06.05.12 12:55



що се хвалиш, а не споделяш с приятелите ...
сподели линкове, от къде е това пиршество, плииз



... butterfly effect ...

Тема Re: 50 Гб филми [re: LlDlru]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано07.05.12 10:09



От Замундата. Като чекнах "руски" и излиза изумително количество филми. Колкото по-малоумни коментари на дегенеративни неграмотници, плюещи руското кино, значи толкова е по-хубав филмът :))
Вчера започнах да гледам "Дикий" - сериал, вече има и втори сезон : ))
Не обсъждам художествени качества, просто се кефя на филмчетата.





Тема Re: 50 Гб филми [re: LlDlru]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано07.05.12 10:15



Ще пусна и другите заглавия, но наблегнах основно на комедии, просто в такова настроение бях. На лаптопа ми са и не ги помня, освен горепосочения. Свалил съм и Август Восьмого, но тъй и не намерих време да го гледам. Все пак, за него важи правилото. че и самото очакване на пиршеството е приятно(надявам се не по-приятно) от самото пиршество. В случая - за сетивата)
Аз по принцип си ги пускам, като съм на село, вадя едно субууфърче с доста хубав звук, под липата и до палмичките и си пускам филма - без да се съобразявам с комшии, а ценното е, ч ене ми се налага и да деля вниманието си между субтитри и реч, както с холивудките. Понякога някое дразнещо несъответствие в превода е в състояние да ти развали целия кеф. ОК, и една четвърт да е - стига!


Между другото(не познавам руските актьори, но това е и за добро - не съм предубеден от нечие "профи" мнение): Тоя, дето играе главната роля в "Дикий", има такава прелестна ръбата мутра, че ако бях мацка, одма бих си паднал по него - аман от епилирани метропедалчета.



Тема Re: 50 Гб филми [re: Киро]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано08.05.12 15:02



абсолютно поддържам непредубеденото пиршество


и колкото повече критикуват/ругаят някой филм, толкова повече ми се възбужда интереса
и да - очакването някой път дори е по-вълнуващо

да - замунда е добра
а и руските торенти предлагат отлично качество
аз тегля най-новите руски и дублирани други от тук:





... butterfly effect ...

Тема Re: 50 Гб филми [re: LlDlru]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано09.05.12 08:45



супер!))



Тема Re: 50 Гб филминови [re: Киро]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.05.12 01:40



"Дикий" е с Игор Лифанов. Падаме си. Страааашен, подмокрящ направо глас.


Първия сезон на филма ми хареса повече, някак си.

Руските филми ги гледам онлайн, защото ги употребявам на килограм и следя по няколко сериала едновременно. Не знам, дали е прието да дам тук линкове. Качват сериите до час, след излъчване.

Иначе, си имам любим руски тракер, много поддържан, и всичко си тегля от там. Руснаците са ми скрили шайбата. Почти няма нещо от световното кино или музика, което да съм потърсила и да не съм го намерила.



Тема Re: 50 Гб филминови [re: mirror_]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано13.05.12 11:26



ама защо да не дадеш линковете?
ако админът и модераторите преценят - ще махнат постовете
може да успеем да ги видим



... butterfly effect ...

Тема Re: 50 Гб филминови [re: LlDlru]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.05.12 18:09



Ок. Има много такива сайтове, но ще ти пусна два, които най-често отварям:

е само за сериали и е доста добре организиран. Ще видиш там в ляво, по азбучен ред е целия им натрупан архив, от който можеш да избираш. "Дикий" е на буква "Д", естествено Над списъка има филтър за руски и други. В средната широка лента излизат заглавията и сериите на всичко, което се качва в момента. Е на сега виждам, че са качили поредната серия от един австралийски, който следя. Следя, освен това и един канадски. И двата са криминалета и действието се развива в началото на миналия век... Айде пак се отнесох

Така. А тези са всеядни. Освен, че реагират много бързо, качват всичко. Филми, сериали, публицистичните предавания, концерти и най-вече документалните на BBC, ако са ти интересни, де.

Това, за сега. Единственото, което не им харесвам е, че изскачат много банери, ама свикнах да водя неравна борба



Тема Re: 50 Гб филминови [re: mirror_]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано23.07.12 19:14



- освен гледане онлайн може и да се издърпа същото в различно качество и преди гледане да се прочетат мнения относно филма във форума.

- удобно е да се ориентираш по филми според рейтинга им.

Редактирано от Вълк на 23.07.12 19:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.