Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 06.05.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Тема Имате ли проблеми с регването?нови  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано31.07.09 10:06



Аз постоянно имам. Снощи цяла вечер не ме пускаше. Предният ден също. Не мога да разбера сайтът ли има проблеми или някой ми е хакнал паролата?





Тема Re: Имате ли проблеми с регването? [re: Бepeзka!]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано01.08.09 19:27



Влизам си когато пожелая. Нямам проблеми.
Крив нет?





Тема Re: Имате ли проблеми с регването?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.08.09 21:11



Може и нета да е причината, особено ако по някаква причина докато е регната се е сменил IP адреса. Дир-а е малко по-заядлив от необходимото в такива случаи.

Възможно лечение е да се изприе историята и бисквитките от браузера, но в повечето случаи просто е необходимо време за да да изтече някакъв там тайм-оут.

На мен ми се случи в началото на миналата седмица за няколко часа. Вез видима причина.

---
сельодка с водка или сельодка с бира такава дилема разрешавам в момента, кроейки планове за утре. Водката е класика, ама нещо не ми се пият крепки питиета... Дали върви сельодката с бира, някой пробвал ли е?

(Сельодката е маринована, от Била)



Тема Най-вероятно е точно нета,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано02.08.09 11:22



защото като не мога да влезна, то не мога и от двата домашни компютъра. И докато не мога да влезна от тях, от компа на Мимито се влиза без проблем.
Снощи за четвърта поредна вечер нямах достъп. Каква е тази странна закономерност: само вечер не ме иска дира! И то четири вечери подред!



Тема Ми, синът ми уж изтринови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано02.08.09 11:25



тези кукита, ама това не помогна.



Единствената хубава селедка е точно тази, която се продава в Билла. Не съм чувала да върви с бира. Ние я режем в плоска чиния и отгоре я поръсваме с лук.
Задължително се яде с черен хляб.
И... с водка.



Тема off - за водкатанови [re: Бepeзka!]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано02.08.09 16:50



Тази година промених мнението си за това, как руснаците пият водка. До тук представата ми бе - двеста грамова стъклена водна чаша с дебели стени, пълни се почти до горе и тряс - на екс се изпива цялата чаша.
(Аз така не мога, признавам си.)

Запознах се с истински руснаци - високи, с леко дълги руси коси, сякаш слезли от екран на руски филм от 80-те години.

Та те водката я пиеха от канички в малки чашчици със столче. Чашката е около 30 грама, каничката - около 150. Изважда се каничката от камерата на хладилника, разсипва се по чашите, казва се на здраве и чашката се гаврътва на екс. Ама 30 грама се пият по-приятно от 200.



След което се носи следващата каничка и процеса се повтаря многократно.

Не знам дали са адаптирали руските традиции към българските си компании, но така добре се пие руска водка. Хем на екс, хем (нали чашката е 30 грама) на глътки.

Лук имаше, спомен за черен хляб липсва. Вероятно е подтиснат от водката.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.