Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 01.05.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пътуване до Русия  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.10.08 12:01



През декември ми предстои да пътувам до Москва и Ст. Петербург. Ще си изкарвам частна виза.
Имам питане относно поканата, която трябва да ми бъде изпратена от руска страна - къде може да бъде намерена под формата на електронен носител и дали руското посолство в България разполага с подобни бланки /на сайта им нищо не открих/.
Съответно ако някой е пътувал със самолет /но не с традиционния Аерофлот/, може ли да ми посочи по-евтина алтернатива?

Queen's only



Тема Re: Пътуване до Русиянови [re: Last Roman]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано14.10.08 13:19



Когато пътувахме за последно, в посолството ни казаха, че се очакват промени в изискванията. Тогава просто отидохме в посолството и мъжът ми, който е руски гражданин, на място ми направи покана. Но още тогава ни казаха, че скоро няма да може да се постъпва по този начин и че задължително условие ще бъде лицето, което прави поканата да има постоянна адресна регистрация в Русия. Та предполагам затова няма бланка на на сайта на посолството - защото поканата действително ще трябва да бъде направена от човек, който РЕАЛНО ЖИВЕЕ В РУСИЯ. Нали знаеш, ОВИР и т.н.

За евтини алтернативи - не мога да помогна. Майка ми тази събота летя от С. Петербург до София през Виена.





Тема Re: Пътуване до Русиянови [re: Last Roman]  
Автор nowosibirsk (непознат)
Публикувано14.10.08 15:11



Посмотри здесь, вероятно найдешь ответы на свои вопросы.
http://forum.aboutbulgaria.biz/



Тема Re: Пътуване до Русиянови [re: Last Roman]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано18.10.08 15:37



Обади им се и ги питай най-добре. А най-добре е да си платиш на някоя агенция/два пъти го правя номера със "Солвекс" и всичко е ок/ и да не си губиш времето.

Glory Glory Tampere United

Жжжж, Бате,... Дееба и белята...



Тема Re: Пътуване до Русиянови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.10.08 18:48



точно така и направих.



Queen's only


Тема Re: Пътуване до Русиянови [re: Last Roman]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.01.09 19:52



очерк от пътуването ми из Русия:



Queen's only


Тема Прочетете горния линк -нови [re: Last Roman]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано04.01.09 09:44



много е интересно!





Тема съдейки по снимкитенови [re: Last Roman]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Stasi)
Публикувано04.01.09 14:49



..всичко трябва да е приключило в римската баня с групов секс, нали?



Ахх, тии




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.