Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 06.07.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Към модераторанови  
Автор Cekaч (на дърва)
Публикувано01.08.08 15:59



Знаем се кои сме постоянните тук.
Като се знаете за какъв дявол ви е отворен обществен клуб,а не някое тайно сборище в необятния интернет?
П.С.Не съм симпатизант на кит и той е болен човек който се нуждае от лечение но държа да отбележа,че изнасянето на лични данни не отговаря на правилата на дир.бг.Желанието за печалба е по-силно от стремежа към добрия тон.Ако н беше така щеше да се изисква акредитация от модератора на клуба и един бан щеше наистина да бъде бан,а не да превръща модератора в чистач и трияч на нови регистрации.Та неуважениоето на дир.бг към собствените си модератори е очевидно и аз им изказвам най-искрени съчувствия в тази неравна и принизяваща човешкото им достойнство борба с малоумниците и ненормалниците





Тема чакай, че не разбрахнови [re: Cekaч]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано01.08.08 16:39



за какви лични данни става дума?
Със сигурност някъде нещо съм изпуснал....

Кит си знае съдбата в Руски клуб - ще бъде трит и банван! Освен, ако не престане да се държи като малко дете. Децата в детската градина. Диалогът между зрели хора трябва да бъде на друго ниво си мисля..



Тема Re: Към модератора [re: Cekaч]  
Автор Tyлca ()
Публикувано01.08.08 16:46



Модераторът го няма засега и сигурно
... тихо хлипа от срам
в някой тъмен ъгъл след гръмките изобличения
на Кит Джуниър


Нека засега аз да те запитам някои работи, макар че виждам
...си нов в дира.
Първо, защо смяташ, че във нет форумите "изнасянето на лични
данни " е някаква често срещна практика?
Второ, защо познаването на "отците основатели" ("постоянните тук"..)
да пречи на някой нов да пише след като си направи труда да се регистрира?
Смятам, че неотдавнашния опит на Примавера (Фата Моргана) показва,
как определените трудности при регистрацията
не могат да спрат един
мотивиран от клубната тематика и привлечен от
...атмосферата в конкретния
клуб човек да се регистрира и присъедини даже към...
"елитните".
Имам и нЕкои други съображения,
ама за тях.."когато му дойде времето"

Редакция:
Славчо, извинявай,
ама съм писал дълго постинга и си ме изпреварил.
Освен това, заборавих, че нямаш сърце

Редактирано от Tyлca на 01.08.08 16:49.



Тема Тулсич..нови [re: Tyлca]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано01.08.08 16:55



освен че нямам сърце, нямам и душа



Как може да бъде мразен човек като мен се питам в случая...



Тема Re: чакай, че не разбрахнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cekaч (на дърва)
Публикувано01.08.08 17:13



В случая не правилните ти действия спрямо кит ме провокираха да пусна темата,а по-скоро ето това а атмосферата в клуба да добие завършен вид и малко или много да знаем кой кой е. За какво ми е да знам кой кой е ?Какво общо има това с руската култура и начин на живот?





Тема Ти направо си...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Tyлca ()
Публикувано01.08.08 17:19



като някоя неодушевена
природна сила.
Четирите елемента(вода, земя, огън и въздух)
ги знаем,
а сега научихме и за..
Петият елемент.





Тема неправилните ми действия..нови [re: Cekaч]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано01.08.08 17:32





Считам действията си за напълно правилни! Това от една страна. От друга страна съм абсолютно убеден, че Кит на мое място ще ме гони до дупка, само защото не споделям едно или друго негово мнение. Един единствен модератор ми е сложил бан Двамата си приличат като две капки квас

Другото, което си написал, няма да коментирам.



Тема аха..нови [re: Tyлca]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано01.08.08 17:33



очаквам и





Тема Re: неправилните ми действия..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cekaч (на дърва)
Публикувано01.08.08 17:55



Гледай ти какво се получи!Ако бях имал предвид неправилните действия нямаше да отделя не от правилните.Според мен действията ти са правилни но накърняват човешкото ти достойнство поради несъвършнствата в организацията на клубовете за което ти нямаш никаква вина.Не е възможно читав човек да седне да пъдари разни ннормалници като постоянно ги трие което прилича да пуснеш лисица в курник и после да и береш гайлето.Но това ти си решил сам за себе си.А иначе защо не коментираш съществото на поста ми?Кажи с какво лично теб ще обогати в аспекта руска култура и начин на живот ако знаеш,че юзера X е на 85 години кара Москвич и е от Тутракан?





Тема обогатяването в личен аспектнови [re: Cekaч]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано01.08.08 18:28



е понятие относително



Модератор тук съм напълно доброволно. И като такъв поемам всички негативи. За позитиви трудно може да се говори, защото лична облага в прекия смисъл нямам. Бях един от първите инициатори за създаването на такъв виртуален клуб и по някакъв начин се чувствам отговорен той да се придържа към някакви правила. А такива има навсякъде. Това че някой счита интернет пространството за свободно от правила местенце - греши. Наблюдавайки и други клубове, считам себе си за прекалено демократичен.

Обогатявам вътрешния си мир като чета мненията на другите потребители. Научавам много нови неща, което е голям плюс за мен. Бях любознателно и умно дете, но животът в един момент ме откъсна от информацията, която до преди получавах в избилие... Сега наваксвам

А кой от къде е, какво кара и на колко години е - най-малкото не ми влиза в работата. Принципно кой каквото си направи




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.