Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 19.06.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Kitнови  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано22.07.08 18:34



тук някой правилно те попита: "За какво се бориш?"

Същият въпрос към теб имам и аз.
Явно си един неуморник, който няма нищо против да се регистрира по не знам си колко път на ден. Очевидно си и много други работи, които ти сам си ги знаеш и няма нужда да ти ги казвам отново..

Искам само с две думички - ясно и просто да ми кажеш, какво точно целиш и докого смяташ да се правиш на шут. Очаквам публичен отговор възможно най-скоро.

Към редовно пишещите - моля, не отговаряйте на мненията на Kit и неговите регистрирани клонинги. Знаем се кои сме постоянните тук. Просто го игнорирайте, защото няма как да изтрия само неговия пост, ако вече някой е коментирал след него - тогава системата автоматично трие дървото надолу.



Тема Re: Kitнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Шapkaн (накраШ)
Публикувано22.07.08 19:29



добре де, с какво всъщност ЧАК ТОЛКОВА пречи?
Наистина, Кит не ми е любимец, но недоумявам КОЕ ТОЧНО предизвиква толкова отрицателни реакции спрямо него?
Прави се на шут? Ами нали ТОЙ така се излага, не някой друг?

Може ли всеки клубар в рамките на тази тема да ми обясни какво толкова НЕ ХАРЕСВА на Кита?

Щото, и мен малцина ме харесват, но не съм подложен на остракизъм - защо, каква е разликата? Чисто професионален интерес ме кара да питам.




Тема Re: Kitнови [re: Шapkaн]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано22.07.08 20:06



Прекрачва границите на що годе доброто поведение..
Да се прави на какъвто иска - това определено си е само негов проблем.
Ценя си клубното ядро.. И мисля, че би трябвало да ме разбереш





Тема директно предложение [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано22.07.08 20:12



Създавам ти една тема, наречена "Кът на олигофрена", закачвам я горе да си виси и ти давам пълна свобода да плещиш каквото ти пенсионерската душа сака. Навит?





Тема Re: "Кът на олигофрена"?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Tyлca ()
Публикувано22.07.08 20:21



Ти пък сега ще го обиждаш
...човека
Предложението ти е добро, ама наименованието е малко така
..разбираш ме.


Защо не кръстиш къта..
"Ареал китов"
или
"Запазен периметър за словоблудие"?



Тема ако бяхнови [re: Tyлca]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано22.07.08 20:50



праведен християнин (или друга форма на вероизповедална заблуда), вероятно щях...



Но понеже съм завършена форма на атеист, то следователно нямам никаква причина да се преструвам на нещо, което не съм. Казвам си нещата в прав текст, с риск да обидя околните. Въпреки всичко спазвам повечето от 10-те заповеди, които ако малко се замислим, са били образец на някогашното първобитно общество. Т.е. много преди Христа

Ох, ама се отклоних. Очаквам реакцията на г-н Китов, заслужил форумен археолог, преоткрил паразитното влияние на комунизма



Тема Re: станиСлаванови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор __junior__ (непознат )
Публикувано22.07.08 20:50



Думата „борба” в случая не е уместна.
Остави си я за твоите партизански идеали и спомени.



Лично аз не харесвам (но това си е само мое мнение) в БЪЛГАРСКИ форум – (например за руска култура и начин на живот), „някой си” „упълномощен” модератор избирателно да трие постове на тези които не му се мазнят или не му допадат и понякога пишат и за другия руски начин на живот, този, който е скрит за туристите посещаващи избирателно селектирани туристически дестинации в бившата Съветска Империя .
Да трие постове, които са били свободно поместени в руски клубове, в руското интернет пространство и аз съм ги цитирал тук.
Така че не ми се прави на по-католик и от Папата !!!

Ето в момента се правиш че ми задаваш въпрос, а си ми блокирал НИК-а .
Това е върховен цинизъм !

Проблема фиктивно беше в нерегистрирания ми НИК.
Оказа се че не е това . Оказа се че и с официално регистриран НИК отново ме триеш.
Иезуитските ти методи станаха видни за всички.

Не целя и не държа никой тук да ме харесва . Хората, които ме харесват са около мен и са много.

Не си ти индивида – модераторче, който да решава или заповядва на останалите колеги
да не ми отговарят . Твой цитат:

„...Към редовно пишещите - моля, не отговаряйте на мненията на Kit и неговите регистрирани клонинги. Знаем се кои сме постоянните тук. Просто го игнорирайте...”

С тези сталински методи вече е свършено.
Не го ли осъзна.
Ако ти е много мъчно за тях – Северна Корея е все още този оазис, който ще ти допадне.

Относно клонингите – от снощи има , но това е отново _junior_ , и то защото :

1. - ти и като регистриран ми налагаш забрана.

2 - аз не се крия защото не съм шушумига като някои, и още в началото написах:

Kit = _junior_

Твоето предложение за "Кът на олигофрена", явно веднага се хареса и прие
присърце от гея тулса - веднага налетя на него като муха на лай.о

Извинявам се и съжалявам , че не можах да се събера в твоето модераторско искане да го изкажа само с „две думи”.

Но мога да го напиша с две думи :

станиСлава = фюрерче .



Тема Китнови [re: __junior__]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано22.07.08 20:56



да ти правя ли темата или не?
Казвай, че след малко лягам



С няколко думи - ще бъдеш добре дошъл, ако контрираш малко личностните нападки спрямо постоянните клубни членове - гейове или не, това не влиза нито в моята, нито в твоята работа. И ако комунистическото общество ги отхвърля и публично порицава, не разбирам как привържените на демокрацията като теб си позволява подобно отношение към хората с различна сексуална ориентация. Недоказана между другото

Та, ако имаш с някого взимане-даване - лични бележки или просто отидете в някой друг клуб. Тук простотии не ми се четат..



Тема Re: Китнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор __junior__ (непознат )
Публикувано22.07.08 21:09



Тук основната нишка не е за гейове, въпреки твоята привързаност към нея.
Склонен съм дори да оправдая физическата проституция, защото понякога тези които я предлагат имат и деца в къщи, за които трябва да се грижат.
По страшна както в нашия случай е духовната-политическа проституция. Не пасва някак си да си заебал проблемите и си се спасил в Америка и от там да поучаваш и се правиш на критикар и милееш за бившата Империя.

Редактирано от Cтaниcлaв! на 23.07.08 07:05.



Тема Re: Kit [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Шapkaн (накраШ)
Публикувано22.07.08 21:30



че те разбирам, разбирам те

но ми е любопитно - аз също прекрачвам правилата на добро поведение; с каква привилегия се ползвам тогава, че не постъпваш с мен, както с него?

пък и клубното ядро е достатъчно стабилно, не мисля, че имаш основания да се тревожиш

ти да не си от моята зодия, че се притесняваш излишно?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.