Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 30.06.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Защо все пак?нови  
Автор oпaceн (какардак)
Публикувано08.08.07 09:50



Защо все пак след като толкова много тръби Москва, че не е против народите си от бившия СССР - успя да се изпокара с най-напредналата Естония, имаше и немалко спорове и с Литва, по-големи спорове с Украйна, свръхголеми спорове с Грузия, дори и с нещастна Молдова споровете са елемент на междудържавните им отношения. Колизиите в отношенията дори и с Белорусия също са известни, макар и нивото там да е съвсем друго.

Както казват в Русия- Что-то не сходить ?



Не се вземайте много на сериозно, светът е далеч по-весел, важното е да го усетите

Тема "Что-то не сходить "нови [re: oпaceн]  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 13:46



Ама верно, така ли казват в Русия?



Тема Re: Защо все пак?нови [re: oпaceн]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано08.08.07 14:01



Не вярвам да не знаеш сам отговорите на тези въпроси.
Пак ли ще разлайваме кучетата?

И само между другото - това долу дето си го написал не е правилно. Вероятно си имал предвид "не сходится".

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема Re:нови [re: Бepeзka!]  
Автор Tyлca ()
Публикувано08.08.07 14:04



Почему бы
не сходить
за бутылкой?





Тема Re:нови [re: Tyлca]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано08.08.07 15:54



да, "Столичная"





Тема Re:нови [re: nyctea]  
Автор Tyлca ()
Публикувано08.08.07 16:36



Аз мислех, че си падаш
по чая.
NYC _tea( New York City tea)





Тема Re:нови [re: Tyлca]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано08.08.07 17:01



ммммм.....да.....с лимонче най-го обичам





Тема Re: Защото все пак, говорим едно, а разбираме ...нови [re: oпaceн]  
Автор oпaceн (какардак)
Публикувано08.08.07 17:25



Обяснявам :
Что-то не сходить ? - Нещо не върви съвсем удачно (превод на български).

не беше Что-то не сходиться ? Нещо не се съгласяват ? или Нещо не си съвпадат мненията (на двете страни) ?

Все пак аз не съм страна, която се заяжда, която вижда в другия врага, която иска и желае да спори за да се "състезава".

Да. Имам отговор, но освен моя отговор има и други отговори и ми е интересно да ги науча, а не да се заяждам как някой постоянно си мисли.
Очевидно рефлексите на някого се задействат, но аз не съм нито Кит, нито тринити, нито черния вълк, нито който и да е друг.


Това, че моето мнение в определен момент е различно, аз считам за богатство , а не като основа за противопоставяне.
Единия постояно ти прави "забележка", че нещата не са само черно или бели, а другия те пита: - Ти от кои си ? от черните или белите ? И всичко е малко казано - смешно..

За мнозина от Вас, аз съм на годините на родителите Ви, и за мен светът е доста по-различен от Вашите виждания .
Аз изглежда съм надживял някои неща, които отново се задействат, или които латентно са си останали да действат .

Не се вземайте много на сериозно, светът е далеч по-весел, важното е да го усетите

Тема Re: Защото все пак, говорим едно, а разбираме ...нови [re: oпaceн]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано08.08.07 17:29



eeee....хареса ми, браво





Тема Re: Защото все пак, говорим едно, а разбираме ...нови [re: oпaceн]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано08.08.07 17:30



Слушай, поне уроци по руски не ни давай, а?



И двата израза, които си написал, не съществуват в руския. Като не щеш да се заяждаш, не обяснявай с менторски тон точно тук кое как се пише на руски. Става ли?

Като сме ти смешни, какви отговори искаш от нас?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.