Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 18.06.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Тема Сериозен въпрос  
Автор kalinka72 (добро същество)
Публикувано23.02.06 22:13



Не че другите не са сериозни

Бих искала да попитам знаете ли как стои въпросът с признаването на трудовия стаж в Съветския Съюз или Русия за пенсиониране в България

Имало някакви спогодби

Не е за мен, но обещах да проверя, а си нямам представа от въпроса

Ще съм благодарна за всяка информация и за всяка идея



Тема Re: Сериозен въпроснови [re: kalinka72]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано24.02.06 14:46



Доколкото знам, нещата в момента са трагични. От една година насам - стажът в Русия не се признава в Бг, защото страните не са преподписали някаква спогодба.
Това е информяция от моя позната - рускиня, която не можеше да се нарадва, че е успяла да вземе пенсия в последните дни на декември, няколко дена преди да се променят нещата. Но все пак, не мога да съм 100% сигурна.



Тема Re: Сериозен въпроснови [re: Бepeзka!]  
Автор kalinka72 (добро същество)
Публикувано24.02.06 16:57



Благодаря за информацията. Значи е важно дали спогодбата е в сила към момента на пенсионирането, а не дали е била в сила, когато е вървял стажът. Ако е така, лошо наистина.



Тема Re: Сериозен въпроснови [re: kalinka72]  
Автор Уkpaинka (и уже болгарка)
Публикувано24.02.06 18:37



Здравей, на този сайт

има юридическа консултация от професионален юрист. Срещала съм подобен въпрос и те съветвам да погледнеш сама.



Тема Re: Сериозен въпроснови [re: Уkpaинka]  
Автор kalinka72 (добро същество)
Публикувано26.02.06 22:57



Благодаря за линка

Аз този сайт го знам, но не бях обръщала внимание , че имат юридическа консултация.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.