Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 06.07.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ха сега да видим!нови  
Автор пънkapoмитek (член)
Публикувано10.01.06 18:06



Кой колко обича свободата гласността и демокрацията! (Нали не сте ги забравили тези думички тъй популярни в не тъй далечното минало?)
Кой умее да чува а не само да слуша... Кой признава и приема че срещу него има ЧОВЕК - вярно с плюсове и недостатъци... Но също така и с Убеждения Мечти Болки... Темата за СЪДА (някой някога беше казал: " Не суди да не судимым будешь..."). Кой смята себе си е ЕГОТО си над другите... Кой смята че е специален... Кропоткин е казвал че хаосът има свойството да се самоорганизира... Ограниченията наложени от личността са много по-силни от ограниченията привнесени отвън просто защото са прераснали в УБЕЖДЕНИЯ! А онези отвън имат свойството да се менят... И да се настройват според посоката на вятъра... Да има хора чиито ограничения и респективно убеждения са доста по-различни от нашите. Значи ли това че щом човек е евреин или комунист (или анархист) трябва да се поразходи до близката пропанова баня? Още повече че говорим само за нефизически конфликти. Във Великия Наркотик на Двадесет и Първи век?... Нима не можеш просто да си затвориш очите от глупостта (естествено в твоите очи...!) на другия и просто да не четеш? Или да четеш но да му простиш? подозирам че повечето тук в голяма или малка степен са фенове Джизъс Аллах Будда и подобни. Мче повечето от тях нъл точно за опрощени все дуднат?

А другари Съклубници?...

С уважение...

Нас мало но мы в тельняшках!



Тема Re: Ха сега да видим!нови [re: пънkapoмитek]  
Автор kalinka72 (добро същество)
Публикувано10.01.06 21:44



Първо, Честита Нова Година на всички пишещи в клуба!

И второ - понеже мен ме нямаше известно време покрай празниците и други неща, съм изпуснала малко нишката на това, което става в руския клуб. И затова ще те замоля да кажеш все пак за какво става въпрос или с други думи да дадеш краткото съдържание на предишните серии. "Для тех, кто в танке" дето има една приказка. Защото така не е много ясно.



Тема Re: Ха сега да видим!нови [re: пънkapoмитek]  
Автор mata68 (слушател)
Публикувано11.01.06 09:08



Изключителна е темата, и е много сложна, и тъй като те поставям в клуба на човеците, нали - не рамапитек, надявам се да ме изслушаш поне. Всичко е въпрос на път, по който ще минеш, за да избягаш от ограниченията, ако ги приемаш за такива, на умения за адаптация, с които да посрещаш всеки път смяната им и не на последно място-на енергия и сила, за да стигнеш, където искаш по ПЪТЯ. Вярата, добрите мисли, и любовта са наши неизменни спътници по пътя, айде да е само пътечката, /малко скромност не е излишна, като екзотична подправка, на върха на ножа/! Е, всичко казано дотук не изключва интереса ми към ИХ, Аллах и Буда, и древнокитайските и тибетските "богове", а по-скоро го усилва! Който събира знание, мъка събира...



Тема Мата, никога не успявам...нови [re: mata68]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано11.01.06 11:04



да разбера какво пишеш. И се чудя аз не улавям дълбокия смисъл или просто такъв няма...



Тема Re: Мата, никога не успявам...нови [re: Бepeзka!]  
Автор mata68 (слушател)
Публикувано11.01.06 11:19



Сигурно и не е нужно да разбираш. Поддържам мнението, че трябва клуба да си остане, и това е простичко казано! Благодаря, сега мисля се разбрахме! Ако нещо има извинявай!



Тема Re: Ха сега да видим!нови [re: mata68]  
Автор пънkapoмитek (член)
Публикувано11.01.06 11:33



Аз само ще уточня. Казвал съм го и преди: никът ми е изписан на българо/руски и идва от Митьки. На български би трябвало да се чете пънкаромитьок

Дали да не го променя?



Нас мало но мы в тельняшках!



Тема Re: Ха сега да видим!нови [re: пънkapoмитek]  
Автор mata68 (слушател)
Публикувано11.01.06 12:00



М., извинявай, я-большой дурак, но я люблю точ в точ, такое, как и оно сей4ас сидит же в клубе. С Новым Годом!



Тема Re: Ха сега да видим!нови [re: пънkapoмитek]  
Автор dugi4ka ()
Публикувано11.01.06 12:04



Промени го! Не виждаш ли, че възприемаме го като полезно или не толкова полезно изкопаемо, поне тези, които не се притесняваме да признаем това, освен някои, разбира се........................., но нам до них расти и расти..............

Одни видят лужи, а другие отраженные в них звезды......


Тема Re: Ха сега да видим!нови [re: пънkapoмитek]  
Автор пънkapoмитьok (член)
Публикувано11.01.06 13:50



Я да видим има ли промяна в ника за да затрием всички недоразумения?...

Нас мало но мы в тельняшках!



Тема И сега как да се...нови [re: пънkapoмитьok]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано11.01.06 14:04



обръщаме към теб? Пънки ли предпочиташ или Митьок?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.