Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 21.09.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА......  
Автор Cлaв ()
Публикувано04.09.05 09:55



Понеже попаднах на тази тема в медицинския клуб, реших че би било добре да я разнищим малко и тук.

Както вече казах, мисля че в този клуб е редно да се дискутират теми от всякакво естество, защото контактите ни не трябва да се ограничават само с Русия и всичко свързано с нея, нали?

Та, един образ от въпросния клуб се беше изцепил, че ТЯЛОТО е предмет на медицината и след смъртта ТЯЛОТО вече го няма. Не разбрах как става това, най-малкото защото и след смъртта, тялото си остава ПРЕДМЕТ най-малкото за обучението на бъдещите т.нар. лекари и медици.

Контрирах го с въпроса дали ПСИХИКАТА е част от ТЯЛОТО, защото ако това не е така, следователно ако някой има ПСИХИЧНИ проблеми, то той/тя трябва да се обърне към някой друг, не и към МЕДИК, нали?

И в какво вярвате в крайна сметка?

Смятате ли, че в действителност живот след смъртта има.
Какво според Вас е прераждане..... и има ли то почва у нас



Поздрави на всички,
Славик

Като ми се приработи, седам и чекам да ми мине

Редактирано от Cлaв на 04.09.05 09:56.



Тема Re: ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА......нови [re: Cлaв]  
Авторжилeщ (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 10:11



И да няма, ние сме затова да си го създадем, според разните фентъзи изпълнения-то живота в един момент като стане виртуален, преражданията са в н на брой никове, всеки от които преди да се роди го банват и сигурно го пращат като кълбовидна мълнияда се рее в ефира, а тези които се раждат в някои гета-ги отвеждат на Сатурн, според известен, ама много дапутат, или поне тези думи му приписват....ше земе да стане президент...и тогава...!



Тема Re: ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА......нови [re: Cлaв]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано04.09.05 11:44



Славик, и тук ли психиатрия, беееее!!!!!!!!

Това дето си водиш разговори в медицината, е виден представител не на медицината, а на хомеопатията в клубовете /въпреки вероятното си медицинско образование/. Та, ако сега довлечеш хомеопатията и в този клуб, няма да ти го простя, да знаеш. Много са ми досадни напоследък.

Трябва да има поне едно място, където онези 11 грама да си почиват, нали?



Тема Re: ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА......нови [re: _snowqueen_]  
Автор Cлaв ()
Публикувано04.09.05 11:55



11 или 21 грама бяха?

питах, ама има ли кой да каже

чакай сега.... хемеопатия не беше ли нещо свързано с билките?

Като ми се приработи, седам и чекам да ми мине


Тема Re: ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА......нови [re: Cлaв]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано04.09.05 12:01



Аха........Не точно с билките, а основно с пиенето на чиста водица. Ама е дълго за разправяне и да не допускаме да се обсъжда тук, моля те. Ако ти е интересно, бягай да четеш в техния клуб. Може и в медицинска, напоследък превзеха и него - затапват всеки въпрос. Само "моите" клубове още не са посетили, ама и там ги очаквам вече. Та дай тук да не ги споменаваме повече.

А за грамовете - мисля, че са 11.



Тема Re: ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА......нови [re: _snowqueen_]  
Автор Tyлca ()
Публикувано04.09.05 16:47



Защо?
Темата е интересна.
Чел съм Раймон Муди и няколко други книжки, в които става дума за следсмъртния опит-определена последователност от феномени след клиническа смърт като" движение в тъмен тунел,
наблюдаване на своето тяло извън, чуване на реплики в друга стая,
явяване на Светлината и умрели родственици.
Бях много впечатлен.
Между впрочем в постинга на жилещия долавям следи от неотдавнашни сериозни научни проекти, които предвиждат след едно 50 години индивидуалното съзнание да бъде виртуално превъплътено и обезсмъртено.



Тема Re: ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА./ за Марк Твен.....нови [re: Tyлca]  
Авторжилeщ (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 17:02



Тулса, благодаря ти за защитата/пък аз не съм тоя нападател/ който коментира Кралицата/deffender/Сигурно тия неща са за фентъзи-клуба, аз обаче съм си и ясновидец-виж там на To4itsa всичкото след поста, особено формулата и ми кажи как да спра да се стахувам за дребния си нищо не значещ животец, все още неовиртуализиран. Иска ми се да направим и клуб Марк Твен а и на Жул Верн, защото са прекрасни личности! Ако и първия да е омр.ми "янки"!



Тема Re: ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА../допълвам./ ...нови [re: Tyлca]  
Авторжилeщ (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 17:05



Грешка- поста на ученика, страх ме е мамоооо, затуй не ходя в гората!



Тема Re: ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА......нови [re: Cлaв]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано04.09.05 19:15



Да уточня, че разговорът ми със Слав беше донякъде частен и не засягаше останалите мнения по темата, както и самата тема, а неговите постове по същия въпрос на друго място. И съвсем истинските ми опасения да не пренесе тук тамошните си събеседници, защото те имат една тема за разговор - теченията в хомеопатията.

А по темата искам да кажа, че също живо ме интересува, но не считам, че съм достатъчно добре запозната с темата, за да се изказвам. Но с удоволствие бих прочела всичко, което ще кажат хора, прочели повече от мен.



Тема Re: ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА......нови [re: _snowqueen_]  
Автор Cлaв ()
Публикувано04.09.05 21:43



Кралице,

Не е въпросът да се изкажеш компетентно.
Едва ли някой въобще може да го направи.

Питането беше какво правиш ти - вярваш или не в животът след смъртта.

Аз лично вярвам в това, че след като дам фира, ме слагат в ковчег и ме слагат на 2 метра под земята. Кой ме запомнил с добро - ок, който не - здраве и късмет.

Хората не могат да се примирят с мисълта, че животът рано или късно свършва. Като резултат започват някакви измислици за рай и ад, живот до раждането и след смъртта. Трябва малко по-реално да мислим за нещата.

Като ми се приработи, седам и чекам да ми мине



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.