Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 12.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Снегът пак ни изненада.нови  
Автор hronos1 (песимист)
Публикувано08.02.10 08:58



Така е, не се научи тоя сняг да не вали през почивните дни.





Тема Re: Снегът пак ни изненада.нови [re: hronos1]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано08.02.10 16:04



ъхъ, снощи ринах пред гаража. днес по нищо не личеше, че съм ринал





Тема Re: Снегът пак ни изненада.нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано10.02.10 17:24



... но пък предлагат:





Тема Re: Снегът пак ни изненада. [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано11.02.10 14:30



ПП: Това е:
Премиера по Радичков започва с греяна ракия
10 февруари 2010 / News.dir.bg
Първата премиера за този сезон на Русенския драматичен театър е тази вечер с постановка на "Януари" на Йордан Радичков, която ще започне с безплатна греяна ракия във фоаетата за публиката, стана известно от директорът на театъра Рашко Младенов.

Подготвят се още пет нови постановки на русенска сцена през този сезон, допълни Рашко Младенов. Той благодари за трудния труд на актьорите за подготовката на спектаклите, положен при минусови температури в театралната зала поради недостига на средства. Постановката на "Януари" е на Александър Беровски, сценография - Виолета Радкова, костюми - Елица Георгиева и музика на Пламен Мирчев - Мирона.



Тема Re: Снегът пак ни изненада.нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано11.02.10 15:26



на театър не съм ходил откакто Тошко завърши училище.



Тема Re: Снегът пак ни изненада.нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано11.02.10 20:35



Тошко Африкански ли? Отдавна не е писал тук.

А в театъра може би продължават да нямат парно отопление и затова предлагат греяна ракия.



Тема Re: Снегът пак ни изненада.нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор sasho_rs (новак)
Публикувано12.02.10 14:24



То по принцип отдавна никой не беше писал тук.





Тема Re: Снегът пак ни изненада.нови [re: sasho_rs]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано13.02.10 13:54



Може би е по-интересно в други клубове или в други сайтове?

Ето как един от Две могили как е спечелил награда: СПА - уикенд за двама, като е писал където трябва:

Любовно извинение за запалянко от Две могили му донесе награда от PUMA
13 Февруари 2010 10:38:05

Жури от най-големите експерти и любители на футбола определи 14-те най-оригинални послания в конкурса на PUMA „Скъпа, обичам и футбола!". Около 1000 футболни фенове се извиниха на своите половинки за това, че в Деня на влюбените ще прекарат няколко часа пред екрана, вместо да посветят цялото внимание на приятелките си. Дамите, които са голяма част от участниците в конкурса, показаха, че са способни да проявят толерантност към своите партньори и да им позволят да се отдадат и на любимата си игра.

Извинението на Любомир Цветанов от Две могили /сега студент по право в УНСС - София/, което събра най-много гласове сред журито, сравнява обичта му към половинката с не по-малката му любов към Арсенал и Лацио: "Скъпа моя, обичам те! Така, както обичам Арсенал и Лацио! Липсваш ми, както "А" група през зимната пауза! Желая те така силно, както Арсенал желаят Шампионската лига и както Гонзо желае да бие дузпа на Бате Борисов! Опияняваш ме така, както българска водка Юсеф Рабех и ирландско уиски Пол Гаскойн! Ти си по-страстна и от Вили Вуцов по време на мач! Без теб живот няма, както няма и Пловдив без Ботев! Когато си до мен, краката ми се разтреперват като на Ники Михайлов срещу Вердер! По-красива си от Бекъм и Роналдо и по-нежна от Алън Смит и Гути! Не мога без теб, както Иван Иванов без Иван Караджов! Обичам те - няма спор, но обичам и приятелите си, които ме чакат пред телевизора, обичам и студената си бира, обичам и футбола! Затова днес на 14 февруари ще съм с другата моя любов - футбола, а с теб ще бъда цял живот! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!" Наградата е СПА - уикенд за двама.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.