Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 29.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: cineman]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано14.08.09 10:27



Щом единственото условие е да снимам - ще снимам, ... и в Шумен може и да мога да снимам, стига да съм жива и здрава догодина, ... та и месеца за заявка ще уточним тогава.

А да попитам: Шумен стана ли пристанище на Варна?



Ще ги разгледам с удоволствие и другите клипчета!



Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано14.08.09 12:13



Не - Варна си е пристанище на Шумен открай време.

Първият български морски параход е бил шуменска собственост.

----------
Дълга лента - голям филм!

Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: cineman]  
Автор sasho_rs (непознат)
Публикувано14.08.09 23:33



Ха, като спомена ПЪРВИ параход, и че в Русе няма кино, се сетих нещо. Ако не се лъжа първата кинопрожекция в България е в Русе, а покрай това прецедента, че днес в града няма действащо такова си е странно. Но предполагам, че днес и в Шумен няма много параходи, така че се успокоявам малко.


ПП - Скоро ще си имаме кина, но надали ще има голям интерес към тях. Интернет не прощава.



Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: sasho_rs]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано15.08.09 00:24



Ха-а, сега бат' Гойко като размаха юмруци из интернет...
Ние пък по някакво чудо още си имаме кино.
А при вас някоя "Арена" ли строят? Щото уж в мола на мястото на бившето кино "Роял" щеше да има кинозала, ама не би...

----------
Дълга лента - голям филм!


Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: cineman]  
Автор sasho_rs (непознат)
Публикувано15.08.09 15:44



Е, то за тоя сити център да го наричаме МОЛ малко пресилено. Ама нали още 4-5 мола строят, та в тях ще има кина. Честно казано мен повече ме вълнува спортната зала до кръговото отколкото кината.



Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: cineman]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано15.08.09 17:40



Преди доста години имаше идея да се направи плавателен канал между Варна и Русе, ... та си помислих да не са докарали морето до Шумен.



Наскоро снимах тази кола, ... но оттогава повече не съм я виждала:


А тук снимах розариума в парка през май:




Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: sasho_rs]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано15.08.09 17:47



Снимка на центъра в Русчук:





Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: sasho_rs]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано15.08.09 20:46



Ама дотогава русчуклии май ще сте забравили какво е това кино и има ли то почва у вас... Аз навремето идвах чак от Шумен да гледам "Междузвездни войни" и да ям хот-дог с кисели чушки на Кооперативния пазар...

----------
Дълга лента - голям филм!


Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор sasho_rs (непознат)
Публикувано15.08.09 21:13



Ами те някои от моловете са в доста напреднала фаза - този на Дунав мост май води пред този до болницата. Но и двата са почти готови.
Последния път когато ходих в кино Роял нямаше особена навалица. Явно хората предпочитат да си изтеглят филм от интернет и да си го гледат вкъщи. Та за това казвам, че не знам колко посетители ще имат кината. В началото със сигурност ще се засилят, после ще си покаже.



Тема Re: Поздрав за русенцинови [re: sasho_rs]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано15.08.09 23:48



До Кръговото го строят много усилено.

В "РОЯЛ" - киносалона освен да е в сутерена, но там не съм слизала. Май са запазени киносалоните в Дома на културата и в кино "Просвета".

Може би всеки предпочита да си изтегли от интернет филм, защото ако не му хареса - може сам да си го спре и да си потърси друг филм, докато в киносалона - трябва да си излезе и ще го е яд, че си е дал парите на вятъра.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.