Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 26.04.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Тема как едно момче от русе ме измами  
Автор kikamama (непознат )
Публикувано20.02.09 12:59



здравейте извинявам се за безпокойството аз съм просто една майка от софия която се довери на момче от русе което уж искашe да купи мост останал от старата кола на съпруга ми накара ме да му го пратя по фирма еконт и сега се крие не вдига мобилния си , и се налага аз майка на 2 деца с големите 70лв. децки да му плащам 50лв. затова реших да ви помоля за съдействие ако няма да ви притесня ,да ви дам координати на това момче и ако можете да се вържете с родителите му да им кажете какво прави и как лъже майки по интернет че ще купи нещо а после се крие и да си поемат разноските по пътя на фирмата.много ,много се извинявам и напълно ще ви разбера ако ми откажете помощта си защото аз съм една напълно непозната за вас.това е :S всичко добро засега.ако все пак решите да ми помогнете момчето се казва xxxxxxxxxx ТЕЛЕФОНА МУ Е yyyyyyyyyyyy А СКАЙПА МУ Е - zzzzzzzzzzz

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
данните с x*, y* i z*го кажи на полицията.

Л.П.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Редактирано от Cпиpo на 21.02.09 12:04.



Тема Re: как едно момче от русе ме измаминови [re: kikamama]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано20.02.09 13:49



Че си се набутала, набутала си се. Поне за друг път ще знаеш като изпращаш нещо да е ЗА СМЕТКА НА ПОЛУЧАТЕЛЯ. Куриерските фирми имат такава опция на разплащане, тъй че те щяха да си го намерят.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: как едно момче от русе ме измаминови [re: kikamama]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано20.02.09 16:27



Интересно. Какво очакваш от нас? Сигурно го познаваме?
Фирма Еконт предлага услугата "Наложен платеж".
Интересно ми е и как точно ви е "накарал" да пратите нещо. С пистолет? Ако не разполагате с кореспонденция, вие сте направили подарък на момчето. Той може да ви е помолил да го пратите и вие да сте го пратили. Пак е подарък. Съжалявам, че то е невъзпитано и не желае да ви благодари, но може би така е по-добре, защото иначе бихте го възприели като израз на наглост.
Ако разполагате с кореспонденция, идете в полицията и се оплачете от измама. Според законите на България (Закон за електронна търговия, ако не се лъжа), електронно писмо има силата на договор.
Четете, госпожо, след което опитайте да обясните на адаша с цитати от Закона, че деянието му не е безобидно. Ако това не стане, идете в полицията.

И недейте се опитва да разплаквате някого с това колко сте бедна и колко е нечестно момчето от Русе и как да намерим родителите му и да им кажем. Или може би да съберем дузина бабаити и да го натупаме на селската чаршия, между църквата и училището?

Редактирано от TAfricanski на 20.02.09 16:30.



Тема Re: как едно момче от русе ме измаминови [re: kikamama]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано20.02.09 22:50



история сходна с тази на телефонните терористи.



Тема Re: как едно момче от русе ме измаминови [re: kikamama]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано21.02.09 03:11



пратка се праща само на адрес



Тема Re: как едно момче от русе ме измаминови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано21.02.09 23:12



Може би под "терористи" имаш предвид "измамници"?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.