Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 26.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Защо хората бягат от Русе?  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 17:42



Населението на някои градове се увеличава, а на други - намалява. Защо е така? Населението на Русе е най-бързо топящото се в България. От близо четвърт милион души в началото на 80-те години, вече са останали не повече от 90 000. Много по-малък град като Троян, например, има непрестанен прираст на населението. За София да не говорим. Цяла България се стича в столицата, колкото и да плюят по нея. Ако Русе е толкова хубав град, а хората толкова умни и работливи, защо русенци предпочитат да избягат от родния си град и да се преселят на друго място?



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано30.01.09 18:25



Ти чии данни цитираш? Източници? Населението на Русе е 25000, много назад си останал. Чао.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автормилeн (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 18:29



Незнам за Русе,но въглищарският град стара загра е по-малък Смятай какво задръстено село сте в Зарата,хехе така е Йоцка





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.09 18:34



Хаха, явно градът процъфтява, понеже човешкият фактор скоро може да бъде пренебрегнат като такъв, а както всички знаем, в основата на бедите човешки е именно човешкият фактор.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: милeн]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 18:34



Съгласен съм, че населението на Стара Загора е по-малко. Населението на Каспичан и на Брегово също е по-малко от русенското, но това едва ли е повод за голяма радост. Въпросът е защо населението на някои градове в България се увеличава, а на други намалява. За Русе със сигурност може да се каже, че не е е сред градовете с нарастващо население. Защо се получава така при този толкова хубав и чист град и такова умно, интелигентно и работливо население?



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.09 18:36



Това е така, защото в града остава само върхушката на обществото, цветът на русенското гражданство и няколко извънземни, като например Божко, но бройката на последните е пренебрежимо малка за статистически цели.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано30.01.09 18:41



Не, не, сериозно, спрете за Стара Загора, нека не се дразним с колегите оттам.

Дедо Йоци, моля те, ако искаш да водим градивна дискусия, не пиши по толкова провокативен начин. И в тази ти тема има хляб за обсъждане, ама яко ме нерви начинът ти на изразяване.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 19:19



Ако русенци слушкат, като завземем пак властта ще ги правим столица, братушките ще ни построят Кремиковци-2 и ще вземем всичкото циган да работи. Това да ви е проблема. Само подкрепете революцията - да смачкаме капиталистическите прасета!



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: TAfricanski]  
АвторFlush your DNS (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 19:20



Проблмът не е в Русе, а в русенци, за които е по-добре да отидат в София и да вземат 1500 лв. заплата вместо 600-750 лв. в Русе, та макар и допълнителните разходи (в това число и наема в София) да са им блзио 1000 лева. Глупаво, но факт, а процесът ще продължаваи ще се усилва. Вече почти няма русенци в диапазона 25-35 години живущи в Русе. В чипа е проблема.





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Пeдpo]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 19:21



Ще видите тогава как населението на Русе ще скочи главоломно. Например Йоци ще ми носи торби със сланина, а жена му ще прави свирки за да вземат лелеяното гражданство и да се преселят в китната ни столица. Ама аз приемам само луканка, сланината не върши работа.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Пeдpo]  
АвторFlush your DNS (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 19:26



Липсва смао другарят БСП да ни го доизясни това, как едно време при Тато градът е растял, пък сега се топи като сладолед на екватора.

Боже, колко мъка има на този свят.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Flush your DNS]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 19:56



Другарят БСП е истински другар а ти си един пропаднал капиталистически гьонсурат.

Нали ви казвам - такива като вас като дойдем на власт ще ви правим на колбаси. Щото сте селяни. И ще ви изнасяме в Россия.



Тема за протокола:нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор CпиpoМодератор (каруцар)
Публикувано31.01.09 16:06



оставям тази тема за писане на глупости, обиди, псувни и други подобни по отношение на град Русе. в останалите теми ще трия и/или редактирам както ми хрумне и ако не ме домързи.

ощипаните моми могат да си спестят коментарите, а могат и да не ги спестят. и в двата случая нищо няма да трепне у мен, макар че едва ли могат да си представят какво означава това.

Л.П.

-
пуша си в каруцата


Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Пeдpo]  
Авториcтинcka pyceнka (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 18:28



Абе дЯдо ЙоцИИИИ, на теб къв ти е проблема?
Пъпът ли ти е хвърлен в Русе или кво?
Защо е тази заинтерасованост към нашите особи???





Тема Re: Връщай се да копашнови [re: Дeдo Йoци]  
АвторKюмюp Пaшa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 20:55



Айде връщай се у наше село загоре, че не остана кой да копа кюмюра. А без кюмюра ше ядеме к**а.





Тема Re: Връщай се да копашнови [re: Kюмюp Пaшa]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.09 02:44



Ама той оня капиталистически пардухал Йоци от Стара Загора ли е бе? Хубав град, има месокомбинат, и него ще го национализираме, но аз предпочитам Бони Оборот.

И как този бастион на социализма може да роди такъв седерастки профан? Срам. Според мен той не е оттам, според мен е от някое радневско село. Като онези там гочетата дето бяха в Биг Брадър. Да си опичат акъла, че Белене ги зове!



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 20:36



И как 200 хилядна Стара Загора ще е "по-малка" от 90-хилядно Русе?

Елементарната аритметика се учи в малките класове, които би трябвало да си посещавал, макар че с тази фрапираща грешка будиш съмнение дали си отварял учебниците...



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: xa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.02.09 20:52



Е наистина, как ще е по-малка?! Чух от шефа на районното там, че наскоро Стара Загора е ударила 2 милиона, стари са ти данните. Гласели я за столица на ЕС, като за целта ще я провъзгласяват за независима Имперска територия - статут, заслужен от този велик град. Също разбрах, че независими старозагорски бизнесмени са закупили завод на Катерпилар и ще произвеждат мегаекскаватори, за да разширят Бургаския залив до естенствения му исторически център - Стара Загора. Президентът готви указ за преименуването му. Фолскваген също ще отбележи забележителността на Стара Загора, като пусне нов модел суперлуксозни автомобили кръстени на нея, а кметът на Волфсбург изрази готовност да прекръсти града за постоянно на Старозагорсбург.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Flush your DNS]  
АвторKyчka, aмa нe твoятa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 21:43



Ти ходил ли си в Лондон, Москва, Париж или Лос Анджелис? Те са много повече градове от твоето мизерно градче-кенефче, което никога няма да ги догони. Къде си тръгнал да сравняваш някакви си български градове като Русе с тези горните?



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Kyчka, aмa нe твoятa]  
Автор БCП (червена роза)
Публикувано02.02.09 21:46



хаха Лондон, дето му викат Новия Рейкявик, заради финансовата криза или меХиканския Л.А. ли ми даваш за пример? Та САЩ след 6 месеца ще са история. Бъдещето е на новият икономически и комунистически съюз между Русия, Индия, Китай и Европа.





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: БCП]  
АвторKyчka, aмa нe твoятa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 21:49



Да ама в Лондон е много по-чисто от колкото в БГ градовете. А са с население повече от на България.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Kyчka, aмa нe твoятa]  
Автор БCП (червена роза)
Публикувано02.02.09 21:55



Лондон е едно голямо гето пълно с пакита, негра, кюрди и цигани. Това е мизерният Лондон. Я виж как изглеждат метростанциите в Москва и ги сравни с Лондон Тюб, който е пълен с плъхове и сажди.





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: БCП]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.02.09 22:28



А в Москва мишките ги изяждат? Те в Лондон мечтаят за сажди, мислиш ли, че имат въглища и дърва, че да имат сажди? ;)



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: БCП]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 23:44



Другарю, когато завземем властта с голямо удоволствие ще пратя това Радневско седерастко недоразумение в месомелачката.

Венсерамос :)



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: TAfricanski]  
Автор БCП (червена роза)
Публикувано03.02.09 09:54



Ако беше поне малко по-умен щеше да знаеш, че лондонското метро е било обслужвано дълго време от локомотиви на въглища. Прочети малко. Не може само хамбургери от МкДоналдс да ръфаш, куха лейка капиталистическа.





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Пeдpo]  
Автор БCП (червена роза)
Публикувано03.02.09 09:55



А в Раднево дали има месокомбинат? Ако има готово. Пращаме го.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: БCП]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 19:31



Знаеш ли защо България е било готино при социализма? Не заради самия политически строй, а защото просто тогава са били по-яки десетилетия, хората са се обличали по-готино и са слушали по-добра музика. Първите години на демокрацията сащо бяха добри, защото тогава още имаше остатъци от онова време.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: БCП]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано03.02.09 21:19



Мисля, че терминът, който ти трябва, е "обща култура", а не "умен". Въпрос на обща култура е да знаеш, че лондонското метро е обслужвано доста години от парни локомотиви. Най-малкото е създадено доста преди комерсиалното навлизане на електровозите и дизеловите локомотиви. Сигурно и за фалшивите фасади знаеш, зад които влаковете са излизали на повърхността на някои места... Но това, което ме учудва, е че смяташ, че метрото в Лондон все още е на въглища.


А, между другото, когато в Лондон е имало метро, в Русия е имало една ЖП линия.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано11.02.09 23:59



Йоцко ходил ли си по света?!? Русе е най-хубавото градче на света! Чисто е и подредено, а и русенци са истински българи! По морето и у шопско по- ли е хубаво?!? Стой си там тогава! Ти си за някоя арабска страна да ти промият мозъка и задника!!!



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Paolo Rosi]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 19:34



Точно защото съм ходил по света, мога да направя сравнение. Русе е едно обикновено провинциално градче с правинциални хора, говорещи на диалект и работещи за малко пари (ако въобще има работа)

Кое точно му е хубавото на Русе? Това, че няма останали никакви хора или че има миниатюрна ледена пързалка, която е сензацията на сезона?



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано26.02.09 21:29



вземи се скрий ..не видиш ли че ти е увреден мозгу ..кажи 5 хубави града в България и по света



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Авторeжko-бeжko (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 00:05



Аз харесвах Русе, докато не поживях известно време в западна Европа, тогава осъзнах, че градът, и хората които живеят в него, са доста далеч от културата, уредеността, възпитанието, чистотата....(мога да изреждам ощте...). Аз бях жител на този град, но за съжаление, не ми се живее повече в него, и го напускам.Надявам се не за постоянно но, като наблюдавам изтормозения, мизерен и нещастен начин на живот, който водят обикновените хора, едва ли.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: eжko-бeжko]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано27.02.09 11:03



Чудесно. От днес си проблем на някой друг. Отивай да им мрънкаш на тях. Повече да не съм те чул.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано27.02.09 11:05



Можеш да направиш ти сравнение на брадавици...



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: TAfricanski]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано27.02.09 13:07



не стига дето е мрънкало ами е и олигофрен ..да оди дет му душа сака ..обиколил съм света ..тук са ми приятелите тук ми е било детството ..няма голям ред ама и у това си има чар ..хората са красиви, интелигентни и има шоу ..тук е живота ..малко е свободийка но като почнем да плащаме данък въздух за дишане по-убаво ли ша стане ..играем футболче на свобода, волейболче и баскетче, тенисче и боулинг ..е нема ги ски пистите но може да сложим един ски-влек на Приста ..и центъра си го бива - чист и подреден ..кой у България и у Европата има цял център заслан с красиви павета ..само кмета ни е червен ама така си е ..ко да го правим ..те и останалите са червени - поне бащите им ..все глупаци и флегми ни управляват ..само това ни е проблему!!!

Редактирано от Paolo Rosi на 27.02.09 13:14.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: БCП]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано28.02.09 19:20



След 6 месеца ще ти напомня какви малоумия си писал :)

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: БCП]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано28.02.09 19:23



Кога е било това, когато предците ти са живеели на село ли? Като си взел да даваш акъл първо да беше прочел ти откога е забранено да се използват въглища в Лондон.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: eжko-бeжko]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 17:12



За разлика от много други градове Русе не запази индустрията си и хората останаха без работа. В резултат на това започна масовото преселение към по-големите градове и към чужбина. Реалността е, че в момента в Русе масово се работи за минимална заплата или за някакви мизерни доходи и хората са доволни, ако могат да се докопат до някоя от малкото общински или държавни службици. В резултат на масовото обедняване настъпи масово оскотяване на населението. Кликата на Калчев довърши започнатото. Половината русенци напуснаха града, а другата половина живее там и недоволства. Както се казва, хората гласуват с краката си.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано01.03.09 17:26



Точно ти ли говориш за реалност ?!?

Виртуален интернет плъх.
Гледам, че клубът не е спрял да служи предимно за изява на провокатори.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Mитaka®]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 18:26



Когато човек не може да каже нищо по същество, започва да плюе, да храчи и да обижда.

В Русе хората гласуват с краката си. Би ли обяснил кое в това изказване не е вярно. Може би искаш да кажеш, че в Русе населението се увеличава? Или че работа се намира под път и над път. Или че малкото работни места са добре платени и с осигуровки??

Ех, Русье, Русье, пет човека да останат в града, пак ще има гьонсурати, дето ще крещят колко им е хубав градецът и че по-убав от него на света нема.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано01.03.09 18:51



Да. А ти си педераст. Не заради това което пишеш, а защото спиш с мъже. И не точно спиш, ами те чукат в дупето.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: TAfricanski]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 19:05



А ти си един обикновен селянин, говорещ мьеко и живеещ в глухата провинция, където се обиждат на пьедьераст.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано01.03.09 22:21



Да. Пьедераст. Разкарай се.





Тема Re: Връщай се да копашнови [re: Kюмюp Пaшa]  
Авторcyx шпek Пepeлиk (Нерегистриран)
Публикувано02.03.09 17:27



Умирам от кеф селяните от крайпътната заравилидж да ни завиждат





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано02.03.09 19:43



За голямо твое съжаление и аз съм на мнение, че си най-обикновен педераст. Не възвишен гей (!!!), а долен педераст, от тези дето първо ги бият, а едва след това им теглят по 'един здрав'. Не го приемай като обида, а като диагноза към състоянието в което се намираш. Ако беше ясно определил ориентацията си, можеше поне да регистрираш ника, но теб те е срам и това да сториш. Теб те е срам и от майка ти - поради това че говори 'миеко', срам те е от близки и роднини - поради ниското им заплащане там 'в глухата провинция', срам те е и от там където си излязъл на този Свят.
И къде е това толкова възвишено място, този 'град на мечтите', в който си заминал, и си оставил всички нас , тук 'в глухата провинция, където се обиждат на пьедьераст.'
Кое е това лелеяно място, този Нов Рим, този град на мечтите, този космополитен Ню Йорк на Балканите, този икономически и финансов колос на Източна Европа, този притегателен център за милиони хора по Света.


София ... познах ли ...
Винаги този град ме е поразявал със своята чистота, уют, вежливи и усмихнати жители, както и с хармонична природосъобразна и човекосъобразна политика в урбанистичното развитие.

Редактирано от JMM® на 02.03.09 23:23.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Mитaka®]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано02.03.09 19:52



Клубът го правят клубарите, и не мога да разбера, защо след като харесваш и обичаш Русе, ни изостави тук и се отдаде само на 'онова уютно място', в което не се допускат провокатори. Не мисля, че е трудно и на двете места да защитаваш каузата на Русе.





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: JMM®]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано02.03.09 20:25



Очевидно е, че когато не знаеш нищо за даден човек, нито дори семейното му положение, единственият начин да си покажеш селския бабаитлък е да го наречеш пьедьедарст.

След като регистрацията в този клуб не е задължителна, не виждам защо човек трябва да се регистрира... Като че ли не е възможно да се направят няколко регистрации и да се влиза през различно IP.

Верно е, че всеки град си има кусури, но като гледам колко много родолюбиви русенци емигрират в София и как столицата вече се задъхва от приток на селяния, а Русе се изпразва с бързи темпове, няма как да не се запитам защо има разни тъпи селянчета, дето пускат възторжени постинги, че Русе е най-готиният град на света, там живеят най-интелигентните хора и икономиката им е цъфнала и вързала.

Русе вече не става за нищо друго освен за почивка на софиянци за уикенда в Ана Палас и за вечеря в панорамния ресторант на Рига. Най-великият русенец от всички - Веско Топалов, също емигрира от Русе. След като това го правят великите русенци, какво да очакваме от по-малко великите такива. Те продължават да гласуват с краката си... и ще продължават да го правят, докато София стане 4 милиона, а в Русье останат само кметът и модераторът на този форум





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано02.03.09 20:55



'селския бабаитлък', 'приток на селяния', 'тъпи селянчета' - колко комплексарщина има в душата ти, беден и нещастен наш простако.
Вярно е, че всеки град си има кусури, но повярвай - кусурите на София са много повече от тези на Русе, но бедната ти дребна душица, не може да ги оцени, след като за теб и хората от новото ти обкръжение, най-ценното от Русе е "уикенд в Ана Палас" и "вечеря в панорамния ресторант на Рига"
Веско Топалов никога не е декларирал, че емигрира от Русе - не го принизявай до жалката си душа.
София няма да стане 4 милиона, защото сега не е повече от 1,5 мил., а за Русе - където е текло, пак ще тече !





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
АвторMeчът нa Maнrycтa Джaraлa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.09 22:02



Ооо кашон ти пак ли се активира бе? Сега софиянец ли стана?



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: JMM®]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.03.09 22:31



Напълно подкрепям! Чудесно си изказал собствените ми мисли докато четях цитираната от теб творба.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Meчът нa Maнrycтa Дж]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано02.03.09 22:32



Човек, как можа да го наречеш "кашон", 10 минути не можах да спра да се смея с глас! Съквартирантът ми дойде да се чуди кво ми става...



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано04.03.09 13:50



За съжаление Дядо Йоци е напълно прав.
Русе се стопи наполовина и продължава.
Първият български град с кино сега няма такова.
Първият български град с пивоварна, а сега няма нищо.
Срам!



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Milena]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано04.03.09 15:34



"Milena", защо имам усещането, че нещо не е наред с генеталите ти ...

Имам усещането, че не се различаваме 'там долу', поне във външен изглед ...

Ето поради какво предположих, че 'Дедо Йоци' е на 'другият бряг', но не съм и помислял, че ще вземе да пише с псевдоним 'Милена' ...

"Milena", ти как установи колко е населението на Русе.
Как установи, че 'се стопи наполовина и продължава' .
Би ли ни запознала каква статистическа система използваш, и каква е точно професията ти.
Не поради друго, а защото от Главна Дирекция
Гражданска Регистрация и Административно Обслужване
твърдят друго.
Русе е 168018 жители.
'Milena', би ли установила контакт с въпросната 'клеветническа дирекция', и да ги запознаеш с твоите изследвания в областта на населението на Р. България.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: JMM®]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано04.03.09 18:26



Абе, чвор... пардон, исках да кажа Кашон... Тебе съвсем те подгони параноята. Щом ти се привиждат различни дедойовци, твой си проблем.

Според едно предаване по Националното радио преди около два месеца общински съветник каза, че в момента в Русе живеят около 90 000 души. Ако не вярваш тръгни по която и да улица в час пик и виж мъртвилото, което цари навсякъде и си припомни как е било допреди 20 години, ако въобще си бил роден тогава.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.03.09 18:49



Мдааа, чудесни източници цитираме. Най-достоверните!
Едно предаване... по Националното радио... преди около два месеца... общински съветник... каза... около 90 000... Който не вярва, да тръгне по улицата и да брои! Направо ще те цитирам в някой реферат за достоверност на информация.
Откъде накъде пък за населението ще питаме общински съветници?! Тва, че работят в Кораба, не значи, че знаят колко човека живеят в Русе. Или греша? Пък и тия хора не точно работят в Общината, те там седят понякога, колкото да си изкарат заплатата. Изобщо.. думи нямам. И най-тъпото е, че 90% от тия, които те прочетат, ще кажат, че на Русе населението е 90 000, щото така официално съобщила Общината. Леле леле леле... Да си дезинформатор в днешно време. Хората 5000 лева на доверие дават, камо ли пък информацията си да проверяват.

А ти си пидирас.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: TAfricanski]  
АвторMeчът нa Maнrycтa Джaraлa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.09 19:25



Нещо се е накурчило детето, сега се прави на софианец, но изтърканият гьонсуратски стил се различава отдалеч. В комбинация с виртуалното раздвоение/разтроение/... на личността. Това е вашият познат дро...кашоникс.

Алоомодерацията, спите ли? Старите муцуни отново са в акция! Финансовата криза съсипа здравеопазването и тези пак са на свобода без лекарства!!!



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: TAfricanski]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано04.03.09 22:12



Абе чвор... пардон, Кашон.... Ако наистина вярваш на националната статистика, направи си труда да събереш данните за всички 28 области в България плюс София и ще видиш, че в момента има население от около 8 милиона и половина. А дори русенци могат да забележат, че един милион се губи някъде. Този един милион е там, където са и около 150 000 русенци - в София или в чужбина.

Хахахаха, чворове такива



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.03.09 22:24



Ааха, а дори русенци могат да забележат, че милион и половина се губи някъде. Верно? Ебати съжденията. Ти докторат ли караш вече с тия дедуктивни способности или си направо на постдок?

Наистина, наистина ще те преведа на английски и ще си напиша тезата върху тебе. Само трябва да си сменя специалността на някакви "научни методи" или нещо такова. Ти си ходеща диплома, не си за изпускане.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано04.03.09 23:29



Драги ми нещастнико, изумяваш ме ... Опитваш се да демонстрираш нетипичана за теб твърдост ...


Та за какво говорехме, 'мека китко' ... За броя на населението на Русе, което ти случайно си научил в тоалетните на Централна Гара, от човека зад теб който е задоволявал нагона си и ти е шепнел нежни слова на ушенце, и слюнката му е текла във врата ти. Я преди да се правиш на мъж, вземи и изчисти черното под ноктите, че издава ибрикчийският ти занаят по София - нали заради тази високоплатена работа заряза майка си в глухата провинция. Но парите не миришат, и макар в квартирата да се носи дъх на фекална маса, мухаш по вечерите сандвичи в мизерната но скъпа софийска квартира украсена с еротични календари, и заспиваш с надежда, че утре ще е по добре.
'Милена' - името с което реши да покажеш твоето второ аз, името с което се представяш всеки път преди да се разкрачиш в опиканата тоалетна на софийски бар.

За дълбоко твое нещастие, в Русе все още живеят 168 хил. жители, и никой от тях освен жалката ти нещастна душа, не се интересува твоето вегитиране.

Редактирано от JMM® на 05.03.09 00:37.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано05.03.09 18:12



да не е казал 190 000 ..защото има много нерегистрирани ..в нашия вход преди имаше 4 празни апартамента а сега всичко е запълнено ..в големия град винаги се намира работа а Русе е такъв ..тук хората са културни, красиви и пекани ..Веско Топалов е от Русе и е мозък от класа ..изброй 2 града в България дето са по-красиви от Русе и хората им да стават ..само не ми изброявай някои цигански села като стара загора - тя стара (ама много дърта) и много им са загорели и черни душите на старозагорци ..да си стоиш там ..да мухлясаш там дано



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Paolo Rosi]  
Авторkиpo (Нерегистриран)
Публикувано05.03.09 18:35



Пак добре, че са останали поне 90 000 в Русе.
Чувал съм дори и 70 000 жители.
Да сме живи и здрави, а пък кой го вълнува колко е населението на града?
Тук поне живеем на широко и не се блъскаме като маймуни.
Не е като в претъпканата София.





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано15.03.09 11:02



Давам 10 000 Л Е В А ако някой ми каже точния адрес на Дядо Йоцо - най-големия сралю тука!!! Мобилния ми е 0885325505 - ще го направя разноглед Обещавам ви!



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Paolo Rosi]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано15.03.09 12:50



Аз добавям 1000€ към наградата.





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Paolo Rosi]  
АвторEдин (Нерегистриран)
Публикувано15.03.09 16:41



Обадих се на този телефон, но там ми отговори женски глас и каза, че някой си е направил шега. Който е публикувал чужд телефонен номер с цел да навреди, попада под ударите на закона за далекосъобщенията.

Стига тъпи русенски номера от селски вечеринки.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Eдин]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано15.03.09 16:53



> "Обадих се на този телефон, но там ми отговори женски глас и каза, че някой си е направил шега."

ти си толко голям тъпак, че е трудно да се намери по-голям тъпак от теб.



hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторБaбaтa нa дeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано15.03.09 17:20



ти си толко голям тъпак, че е трудно да се намери по-голям тъпак от теб

Бих посъветвал потърпевшата да сигнализира съответните органи, за да се разбере кой е публикувал телефонния й номер. Когато му друснат съответната глоба или дори условна присъда, това ще бъде добър урок за всички останали селяни, които си правят просташки шеги на чужд гръб.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Бaбaтa нa дeдo Йoци]  
АвторMeчът нa Maнrycтa Джaraлa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.09 18:37



Това е старото ви приятелче бе кашоникса. Със селските комплекси. Ама сега вече е софиянец.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Paolo Rosi]  
АвторT.B. (Нерегистриран)
Публикувано16.03.09 16:34



Защо хората бягали от Русе!?
Защото не става за живеене.
В Русе цели блокове седят празни и се продават апартаменти на безценица.
Градът се опразва безвъзвратно.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: T.B.]  
АвторЛюлинeц (Нерегистриран)
Публикувано16.03.09 19:40



За жалост Русе ще го сполети същото каквото сполетя и Стара загора...тотална емиграция на жителите по други градове заради обгазяванията и непоносимостта на това да ги наричат СЕЛЯНИ





Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Люлинeц]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.03.09 20:52



Аха. И затова предпочитат някой "столичен" квартал?

Не ме разсмивай.
Който бяга от обгазяване, отива в Елена. Преди 20 години там са избягали русенците.



Тема Русенска идиотщинанови [re: TAfricanski]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано16.03.09 21:00



Кмет свиква общински съвет на гробището Траурното заседание ще лекува политически страсти

петък, 13 март 2009

Кметът на Русе Божидар Йотов обмисля нестандартна идея за изнасяне на една от сесиите на общинсикя съвет в гробището в кв. Чародейка.

Градоначалникът сподели това с журналисти днес по време на пътуваща из града пресконференция, една от спирките на която бе гробищния парк.

Кметът уточни, че няма проблем да се занесат столове и общинските съветници да заседават с лица към гробовете.

Така всеки от тях ще си спомни, че хората сме временно на тази земя и ще се избегнат политическите разногласия, за да бъдат решени реално градските проблеми. За целта могат да се използват столовете, които се изнасят пред общината за концерти на открито.

Може да се помисли и за подходящо озвучаване на нестандартната сесия.

Цветелина Терзиева




Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Люлинeц]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано18.03.09 19:41



Села без автобус до Русе вече трети месец
18 март 2009 / DarikNews
Пет села вече трети месец са без автобус до Русе и обратно. Единствената линия е спряна след Нова година, заради нерентабилност, както съобщи Дарик.
Затова на хората от Иваново, Божичен, Кошов, Табачка и Червен им е възможно да стигнат до областния град единствено с личен превоз или с влак. В селата живеят предимно пенсионери, а в някои от населените места жп линията е на километри от къщите.




Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано18.03.09 23:34



И какво сега ??? Очакваш да преровим Нета, и да открием че и в Софийско има '3 села без автобус' ...
Да, но няма да стане ...
Ако очакваш да ти предложа анално сношение - то имаш го ...
Кажи кога и къде искаш да ми "опърдиш чукана" ???

Оххх ... Само не ми казвай, че аналните сношения, по които определено си падаш, са плод на провинциална задръстеност ...



Тема Русе - на баба ти фърчилотонови [re: JMM®]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано03.04.09 22:13







Тема Re: Русе - на баба ти фърчилотонови [re: Дeдo Йoци]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано04.04.09 11:06




Не бягай от предложението, което ти направих ...
Кога и къде искаш да "опърдиш чукана" ???
От постоянното ти "сране" по Русе и по русенци във форумите, явно добре си се отпуснал отзад, и лесно ще го поемеш без да се предизвикат разкъсвания и провисване на 'хастара'.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.