Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 25.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано26.02.09 21:29



вземи се скрий ..не видиш ли че ти е увреден мозгу ..кажи 5 хубави града в България и по света



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Авторeжko-бeжko (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 00:05



Аз харесвах Русе, докато не поживях известно време в западна Европа, тогава осъзнах, че градът, и хората които живеят в него, са доста далеч от културата, уредеността, възпитанието, чистотата....(мога да изреждам ощте...). Аз бях жител на този град, но за съжаление, не ми се живее повече в него, и го напускам.Надявам се не за постоянно но, като наблюдавам изтормозения, мизерен и нещастен начин на живот, който водят обикновените хора, едва ли.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: eжko-бeжko]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано27.02.09 11:03



Чудесно. От днес си проблем на някой друг. Отивай да им мрънкаш на тях. Повече да не съм те чул.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано27.02.09 11:05



Можеш да направиш ти сравнение на брадавици...



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: TAfricanski]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано27.02.09 13:07



не стига дето е мрънкало ами е и олигофрен ..да оди дет му душа сака ..обиколил съм света ..тук са ми приятелите тук ми е било детството ..няма голям ред ама и у това си има чар ..хората са красиви, интелигентни и има шоу ..тук е живота ..малко е свободийка но като почнем да плащаме данък въздух за дишане по-убаво ли ша стане ..играем футболче на свобода, волейболче и баскетче, тенисче и боулинг ..е нема ги ски пистите но може да сложим един ски-влек на Приста ..и центъра си го бива - чист и подреден ..кой у България и у Европата има цял център заслан с красиви павета ..само кмета ни е червен ама така си е ..ко да го правим ..те и останалите са червени - поне бащите им ..все глупаци и флегми ни управляват ..само това ни е проблему!!!

Редактирано от Paolo Rosi на 27.02.09 13:14.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: БCП]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано28.02.09 19:20



След 6 месеца ще ти напомня какви малоумия си писал :)

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: БCП]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано28.02.09 19:23



Кога е било това, когато предците ти са живеели на село ли? Като си взел да даваш акъл първо да беше прочел ти откога е забранено да се използват въглища в Лондон.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: eжko-бeжko]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 17:12



За разлика от много други градове Русе не запази индустрията си и хората останаха без работа. В резултат на това започна масовото преселение към по-големите градове и към чужбина. Реалността е, че в момента в Русе масово се работи за минимална заплата или за някакви мизерни доходи и хората са доволни, ако могат да се докопат до някоя от малкото общински или държавни службици. В резултат на масовото обедняване настъпи масово оскотяване на населението. Кликата на Калчев довърши започнатото. Половината русенци напуснаха града, а другата половина живее там и недоволства. Както се казва, хората гласуват с краката си.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Дeдo Йoци]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано01.03.09 17:26



Точно ти ли говориш за реалност ?!?

Виртуален интернет плъх.
Гледам, че клубът не е спрял да служи предимно за изява на провокатори.



Тема Re: Защо хората бягат от Русе?нови [re: Mитaka®]  
АвторДeдo Йoци (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 18:26



Когато човек не може да каже нищо по същество, започва да плюе, да храчи и да обижда.

В Русе хората гласуват с краката си. Би ли обяснил кое в това изказване не е вярно. Може би искаш да кажеш, че в Русе населението се увеличава? Или че работа се намира под път и над път. Или че малкото работни места са добре платени и с осигуровки??

Ех, Русье, Русье, пет човека да останат в града, пак ще има гьонсурати, дето ще крещят колко им е хубав градецът и че по-убав от него на света нема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.