Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 18.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Атила Миневнови  
АвторAna (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 19:53



Кажете ми мили русенци, как може такъв расист, националист или там какъвто и да е, да е учител в училище. Какво възпитание ще даде на децата ни този човек просто немога да си представя. Само като се замисля как ли се отнася с дечицата от турски или ромски произход, просто незнам горко им тежко.





Тема Re: За Атила Миневнови [re: Ana]  
АвторEничap (Нерегистриран)
Публикувано16.01.09 12:32



По тежко ще ти стане когато милото детенце от `ромски` /разбирай мръсен цигански/ произход, само след някоя друга годинка изнасили твоето дете, пребие тебе заради стотинките в джоба ти, разфасова родителите ти и се размине с възмездие само защото е циганин и `да не се нарушава етническия модел`. Горкото мангалче наистина ...



Тема Re: За Атила Миневнови [re: Eничap]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.01.09 16:54



А ти нали знаеш, че не си прав?



Тема Re: За Атила Миневнови [re: TAfricanski]  
АвторEничap (Нерегистриран)
Публикувано16.01.09 17:23



Понякога хиперболизирането е единствената ответна реакция.
Горките дечица, щото виждаш ли, Атила Минев закусва с тях сигурно.



Тема Re: За Атила Миневнови [re: Eничap]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.01.09 19:39



Да бе, ясно, просто в случая хиперболата ти си изглеждаше напълно искрена. Тая мутра и аз не мога да си я представя да даскалува. Че той беше ходил да бие някакви хора... Да не говорим, че наистина не може да се очаква от него да гледа еднакво строго циглетата и турчетата, които в крайна сметка имат право да бъдат гледани точно толкова строго, колкото и българчетата. Представи си, че пък точно едно цигле ще стане човек, а попадне на този изрод и той го изкара от системата на образованието в 3ти клас. Какво ще стане? Престъпник, пореден...



Тема Re: За Атила Миневнови [re: TAfricanski]  
АвторEничap (Нерегистриран)
Публикувано17.01.09 08:23



Е, това с гоненето из улиците бе в 3:00 през ноща и бе по повод разлепени /или скъсани/ предизборни плакати /ако не греша/. Определено в нея ситуация няма нищо нормално. И от двете страни.
С уговорката, че не съм адвокат на Минев /а и не съм точно атакист/, е абсурдно който и да е - да си разрешава да `дерибейства` професионално. Има сума инспекторати, наблюдаващи педагози и т.н. Че нали ДПС досега да бяха надали вой като минаре по залез ако имаха и най малкия повод да се хванат!

А, че билингвистичните се нуждаят от преобладаващи първосигнални стимули за да постигнат съизмерими резултати в обучението си е мое лично мнение, което , естествено , подлежи на дебат, но да сатанизираме който и да е, само щото Анито е в предменстурален период е нелепо :-)



Тема Re: За Атила Миневнови [re: TAfricanski]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано17.01.09 20:01



Тошко, а ти познаваш ли Атила Минев, за да го наричаш "изрод"? Сърдиш се срещу обобщаване, че всички цигани са отпадъци, а наричаш изрод човек, когото не познаваш. Къде е логиката?
Не съм фен на Атака, но познавам лично Атила и мога да твърдя определено, че той е интелигентен човек с разностранни интереси от стара русенска фамилия и твоят епитет е, меко казано, грозен и неуместен в случая.

Пък колкото до учителската му дейност, ето линк за оценката на неговите ученици:


и тук:

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Блaryн Kaлчeв на 17.01.09 20:16.



Тема Re: За Атила Миневнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано17.01.09 21:03



Имам си впечатления. Не са лични, но така го чувствам. Както някой има право да обобщава всички цигани, така аз имам право да го смятам за идиот, така имам право да смятам и Атила за идиот. Аз не съм нещо повече от другите, че да нямам право да си имам предразсъдъци. Бих се радвал да се запозная с Атила, да се убедя, че не съм прав, да му кажа какво съм смятал иговорил за него и да му се извиня лично и публично. Преди да намери начин да ми разсее предразсъдъците с лична или публична изява, нямам намерение да си променям отношението.
Вече даже не помня защо смятам така за него, но го смятам. Нещо ме е издразнил. Самият факт, че е член на Атака, не е ли достатъчен?



Тема Re: За Атила Миневнови [re: TAfricanski]  
Авторcepreй (Нерегистриран)
Публикувано18.01.09 01:06



И аз имам член, но това не ме прави мъж. Не е достатъчно.



Тема Re: За Атила Миневнови [re: TAfricanski]  
АвторAna (Нерегистриран)
Публикувано19.01.09 08:16



И аз мога да ти кажа, че си прав да го мислиш за идиот, не случайно съм отворила тази тема, не е раздразнителност преди мензис както каза някой тук. Аз познавам лично Атила Минев и начина му на преподаване. Сега мога да кажа, че съм доволна от това, че съм имала 6-ца при него, но въпреки това има неща, които не са както трябва да бъдат. Не мога да отрека, че е голям професионалист когато трябва да обясни нещо на английски, но когато почне да намесва други лични неща в часовете вече не става добре. Значи аз съм му била ученичка още преди да е станал член на Атака и тогава по моето време се бях убедила, че е голям привърженик на Русия- като почнеше да говори в часовете за руската армия и там подобни и почва да намесва неща, с които промиваше мозъците на озлобените от нашия клас, а иначе ние добре сме се разбирали не сме деляли по никакъв начин турци и цигани от класа. Другото, което не ми харесваше е, че постоянно довеждаше думата до секса. А да не види случайно някоя съученичка да яде банан или да ближе близалка, как му светваха очите, че сякаш с поглед те събличаше. И третото, което е имаше пристрастия към отделни ученички, харесваше ли ги какво незнам, но целия клас го осещаше това как се държи различно към по хубавките и към тези, които не са толкова. Незнам дали е вярно това, но по нашето време беше плъзнал и един слух, че е оставил една ученичка нарочно на изпит, за да може да спи с нея и това го казала директорката на училището, но нищо неможела да направи като нямала доказателство. Пак искам да отметна, че това се носеше като слух и незнам доколко е вярно. Моето мнение е, ако Атила Минев започне в часовете си само с английска граматика да занимава учениците без да има някакви пристрастия към когото и да е било, то няма да има може би по-голям професионалист от него, защото е наистина Бог на английския.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.