Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 21.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема На коя дата са следващите избори?  
Автор БCП (червена роза)
Публикувано04.01.09 10:17



Кажете кога са, за да се подготвим и да изберем пак другаря Станишев. Човекът направи толкова много за Русе.





Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: БCП]  
Авторcтap дpyrap (Нерегистриран)
Публикувано04.01.09 11:42



Kапитализмът взима най-доброто от човека като производителна сила, изцежда го и когато той не е трудоспособен го изхвърля на боклука. При капитализма липсва хуманност. Хората в добре развитите капиталистически страни са винаги по-нещастни, защото винаги искаш да имаш и още и още и още и сякаш няма край. Набляга се на материализма, което не те прави щастлив. Щастието е вътрешно усещане на равновесие между твоите желания и действителността. Няма ли това равновесие и удовлетвореност никога няма да има душевен мир.



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: cтap дpyrap]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано04.01.09 12:00



Само другарят може да ни уреди с цех за луканка!



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: Пeдpo]  
АвторP_p (Нерегистриран)
Публикувано04.01.09 12:29



както и това, да кара трамвай





Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: cтap дpyrap]  
Автор БCП (червена роза)
Публикувано07.01.09 13:21



Ето че ти си осъзнал вече що е то капитализъм. Браво другарю.





Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: Пeдpo]  
Автор БCП (червена роза)
Публикувано07.01.09 13:22



Ти също трябва да се осъзнаеш класово. Само тогава ще има евтина луканка.





Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: cтap дpyrap]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано07.01.09 15:21



Това важи най-вече за капитализма, построен от бившите комунисти!





----------
Дълга лента - голям филм!

Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: cineman]  
Автор3лaтин (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 15:56



Понякога се питам на нас защо ни беше въобще тази мутренско-идиотизирана демокрация и този Еврейски Съюз?



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: 3лaтин]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано07.01.09 18:22



Че някой да ни е питал?!

----------
Дълга лента - голям филм!


Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: cineman]  
Автор3лaтин (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 18:44



Абсолютно никой.





Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: 3лaтин]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 19:43



Така е друго си беше като ми бачкахте за без пари пък аз тъпчех луканка!



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: Пeдpo]  
Автор БCП (червена роза)
Публикувано07.01.09 23:19



За кога говориш, че не те разбирам нещо.





Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: БCП]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 23:53



За сладките години преди да дойдат седерастите, реститутките, агентите на ЦРУ, Иван Костов и според някои и сивите извънземни. Тези гамени ми развалиха рахата, спряха газта и ни вкараха в гадния ЕС вместо да си стоим където ни е мястото - в ОНД!

Свине!



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: БCП]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 23:58



Аз вече съм осъзнат и расово при това, защото петолъчката се е отпечатала в гените ми. Когато се родих знаех на изуст трудовете на Маркс и речите на Ленин. В този ред на мисли вярвам че съм по-висша форма на живот, еволюирал истински комунист!

Освен това ям луканка отпреди да ми поникнат млечните зъби!



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: Пeдpo]  
Автор3лaтин (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 12:05



Ти се шегуваш май.

Иначе онова време си беше пълен рахат. Аз без да си падам по куртоазията тогава ходех по 3 пъти на море и 2 пъти на планина всяка година. Сега всички ядем голямия сух шпек на янките.



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: 3лaтин]  
Авторcтap дpyrap (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 18:02



Хареса ми това мнение на Orthodox в форума на русеинфо:


"Тъпа американизация на мисленето!!! Както е тръгнало, във всичко ще заприличаме на тях - навсякъде с колата, асансьора, ескалатора, автобуса или тролея, на това отгоре тъпо хранене с много химия и излишни калории - и ето го резултатът (простете за оскърблението на естетическото ви възприятие, драги съфорумци, но това съвсем не е рядка картинка при отвъдатлантическия Голям брат...



[image]http://farm1.static.flickr.com/99/285849339_db067ef8ac.jpg?v=1190920425[/image]



Хайде стига, бе! Благодаря, не нам!..."





Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: cтap дpyrap]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 01:29



Мани ги тия тъпи американци, от луканка не се дебелее.

Да живеят руснаците. Спряха газта и много се кефя как всички реститутки и демокради мръзнат сега. Да живее Русия!



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: Пeдpo]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.01.09 23:49



Ахахаха, пич, кефиш ме. Наистина.





Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: Пeдpo]  
АвторГлacyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 22:40



На една дата трябва да са, инече ще се изхрчат ненужно много пари. Освен това, ако парламентаринте са през юли, познайте кои ще отдита да гласуват. Пенсионерите, които не са отшили на морето на Масларова, автобусите с изселници и малко цигани, според кой колкото плати. Не бива да се позволява комунистите и ДПС да направят изборите отделно, защото това много ще ги улесни. А още 4 години БСП на власт ще значи край на вяскакави надежди за България.



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: БCП]  
АвторCтaнишko (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 22:51



Направих много, верно е, другарю. Но мога да направя още толкова много, че направо ще ви се спре тока/засега е само газа/. Пак гласувайте за мен, за да оправим всички партийни другари, да има още много Батковци, които да отделят пари за партийната каса, да ни спрат всички фондове, да ни изхвърлят от ЕС, а междувременно Гоце да раздава ордени и да ходи на лов.
Тук спирам, щот Елена ми звъни от Газа. Не знаете ли, тя вече не е в Дансинг старс, а в Газа. Аз пък утре заминавам при другаря Путин. Вика ме. Еми, кво пък ще отида, може да предложи некоа свежа идея как да се оправим с тези протести, дето предстоят. Той, другаря Путин, с колко протести се е оправял, хеее..й. Ама така се гради демокрацията, нали така ни учеше и др. Ленин.



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: Cтaнишko]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 13:46



Тъпите капиталисти/мафиоти са насъскали днес футболните хулигани, ама гъзът им ще яде доста баница от полицейските кучета.

Долу ръцете от това правителство. То е най-доброто мръсни капиталисти такива. Отивайте в бедняшка америка при кризата и яжте трушии на кредит.





Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: БCП]  
АвторГлacyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 21:42



Провокатори прецакаха протеста, както се видя затова им е било платено по 300 лв. И това пак е ДС или БСП, то е все едно и също. Хора, нека не позволяваме да ни управляват никога повече.Бесепарите винаги са си служили с активни мероприятия, не им се хващайте, защото ако и следващато правителство е червено, никой няма да остане в тази държава.



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: БCП]  
АвторПeдpo (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 23:27



Точно така!

Ще ми протестират тия мръсни седерасти! Луканката ли ще ми подяждате бе а? Серсеми!



Тема Re: На коя дата са следващите избори?нови [re: Пeдpo]  
Автор БCП (червена роза)
Публикувано02.02.09 19:54



През комунизма строихме месокомбинати и свинеферми, като тези в Монтана и Левски, а сега строим моуове. Смях.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.