Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 31.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Както ми казваха :нови [re: Maлko Maraзинчe]  
АвторKaпитaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 18:25



Дали сме чували или не, няма значение. Важното е че ти и тези като теб скоро ще се научат. Няма бягане - гешефтарски изпълнения по андрешковски вън от ЕС. Пробвай да си аутсорснеш магазина в Беларус или Казахстан - там за правата на потребителите се грижи дедо ти Господ и к*ра ми Янко, идеална среда за развитие на бактер...опа, дребни магазинери.



Тема Re: Както ми казваха :нови [re: Maлko Maraзинчe]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано10.12.08 23:04



С кои 'защитници' на потребителите се сблъска - с 'Общинските' на К.Борисов, или с 'Областните' ?
Общото и за двете групи защитници е, че не могат да докажат произход на доходи, и въпреки това се разхождат на свобода....





Тема Re: Както ми казваха :нови [re: JMM®]  
АвторMaлko Maraзинчe (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 19:27



С тези в СБА-то. Идея си нямам кои са. Впрочем акта падна :-) Не, че съм имал съмнения - то така лъхаше на неграмотност от въпросната "служителка", че чак накъртваше.
Просто е невъзможно травестито-изглеждаща да се мота в магазина ти, от 1500 артикула да намери 2 /ДВА/ с паднали стикерчета и да ти казва "Абе акта ще е за около 300 лева, ама може и със 100 да се оправим". Разколебан съм дали следващия път да не я извикам в складчето и да и вкарам точно един юмрук. Човек има нерви и възпитание ама като се опитват да го рекетират минава в друго състояние.

п.п. Съвсем правилно си забелязал, че трудно се доказват приходите им, що става дума за `бизнес практики` издигнали хотел на 30-на килиметра от Русе. Сигурно от заплатка го е вдигнала миризливата мърла.



Тема Re: Както ми казваха :нови [re: Maлko Maraзинчe]  
АвторKaпитaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 23:43



Скоро отварят втора била. Чудно колко ли бивши магазинери ще наемат. Пък и ноу-хау имат, гледам складове, артикули разбират, справят се





Тема Re: Както ми казваха :нови [re: Maлko Maraзинчe]  
АвторPaзбиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 21:49



Навремето бачках в магазин за промишлени стоки. Дойдоха веднъж точно от защита на потребителя две фусти. И написаха протокол затова че клещите изложени на витрината нямат инструкция за експлоатация. Контакторите и другата специализирана промишлена автоматика като честотни, софтстартери, контролери и др. що нямали ръководство на БГ!!! Ама патко загубена тъпа, проста ти ли ще си купиш честотен преобразувател, че да му четеш инструкцията на БГ или главния инженер на ТЕЦ-а, който е учил това в продължение на години!!!!
Такива да ги пребиеш им е малко.



Тема Re: Както ми казваха :нови [re: Paзбиpaщ]  
АвторKaпитaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано14.12.08 17:00



Само да ви светна, че въпросните патки не ходят по обекти щото ей така им е скимнало и се чудят кого да оръсят. Отиват по сигнали за нередности. Оттук следват 2 извода:

1) На някой от клиентите наистина му е било проблем липсата на въпросните инструкции
2) Някой от конкуренцията ви е наклепал. Това пък говори доста за начина на мислене на въпросните магазинери.



Тема Re: Както ми казваха :нови [re: Kaпитaлиcт]  
АвторPaзбиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано14.12.08 17:29



Остана да обясниш и защо все се случваше преди коледа и нова година?



Тема Re: Както ми казваха :нови [re: Paзбиpaщ]  
АвторMaлko Maraзинчe (Нерегистриран)
Публикувано14.12.08 23:14



Абсолютни глупости. По сигнал било. И световната конспирация е в ход, а капиталиста си е пропуснал антидепресантите :)
Ходят си по раьони. Съвсем логично е преди празници, когато има увеличен клиентопоток и в старанието си да бъдеш отзивчив с клиентите, да пропуснеш да лепнеш я стикер, я цена и т.н. А и основната цел на полуграмотните мърли е да ти прошепнат заговорнически "абе и със 100 лева ще се оправим". От време на време си ги бият, естествено. Ама кучка-кокал-пуска ли ? :)

Но пък нещо любопитно научих. Че 90% от актовете стигнали до съд - падат. Което говори за непригодноста на въпросните към изпълняваните задължения.
И защото си имам свободно време - ще поразръчкам общината с въпрос - щом актовете са неграмотни и фактически губят време и пари на общината - какви санкции ще понесе травестито-изглеждащата.



Тема Re: Както ми казваха :нови [re: Maлko Maraзинчe]  
Автор brains (Добронамерен!)
Публикувано27.12.08 16:52



Цитат: "п.п. Съвсем правилно си забелязал, че трудно се доказват приходите им, що става дума за `бизнес практики` издигнали хотел на 30-на килиметра от Русе. Сигурно от заплатка го е вдигнала миризливата мърла."


Съвсем правилно забелязвате, че не може да си вдигне хотел със "заплатки"! Знаете ли кой и е издигнал хотела? Аз ще ви кажа - вие и вашите колеги сте и го издигнали! И не я наричайте "миризливата мърла" при положение, че е съумяла да ви прибере паричките и си направи с тях хотел! Не говори добре за вас!

_____________________________________
Бог да пази познати и непознати!

Редактирано от brains на 27.12.08 16:57.



Тема Re: Както ми казваха :нови [re: brains]  
АвторMaлko Maraзинчe (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 23:10



Пич, ако си забелязал - точно от мен ще такива като `капиталиста` и мърларата ще получат любезно отношение, а ако са по арогантни - просто бой и ебан. Щото не са случили на `крава`.
Тъпото е, че 90% от хората опитващи се да правят нещо, да бачкат не са юрдически грамотни. И си плащат глупави, неграмотни актове.

Може да звучи арогантно, но бой му е майката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.