Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 03.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови  
Авторkupuvach (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 16:19



Чудя се дали ще паднат малко цените на жилищата в Русе?
От два месеца обикалям и търся, но нещо не ми харесват нито жилищата, нито цените им. И гледам, че повечето жилищата, които бяха обявени в началото на юни все още си стоят непродадени? Не следва ли малко да има паднат цените?



Тема Re: Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови [re: kupuvach]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 18:13



Ами може само да гадаем ...



Тема Re: Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови [re: kupuvach]  
Автор valentino_ (разлюбен)
Публикувано03.08.05 19:18



Няма да паднат. Купувай сега. Не отлагай.



Тема Re: Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови [re: valentino_]  
Авторkиpил (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 00:52



valentino е прав. Ти даже много късно си се сетил да купуваш. Има два варианта. Купуваш сега в близките месеци или чакаш няколко години докато балона се спука. По добре вземай сега. В кой квартал търсиш?



Тема Re: Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови [re: kupuvach]  
АвторЩe пaднaт (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 02:20



Ще паднат,особено на новото строителство.В новостроящи се обекти вече падат.Предлагането далеч надхвърля търсенето.Разбира се зависи много къде и какво търсиш.В идеален център няма да паднат,защото там търсенето винаги е голямо.



Тема Re: Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови [re: Щe пaднaт]  
АвторO (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 11:01



Опитай се да договаряш директно със собственика, а да не минаваш през агенция за ново жилище или такова в строеж. Много важно е да разбереш как е построено жилището, да не си блъскаш после главата за неработеща ел. инсталация или за падаща мазилка. В момента качествено строителство без измислени Итонг и лоша арматура на плоча прави Строител 94 - те правят кооперации в центъра до Операта сега с нови печени тухли единички и добра изолация фибран, същого важи и за кооперациите им точно до АлМарт до Руското консулство.
Добре строят и Интис - пример е точно срещу паркинга на ПД Петков. Другите са гола вода - можеш да видиш напуканите им творения вече в кв. Ялта
Цените на качествено построени жилища няма да падат под 350 евро м2. За старо строителство не знам.



Тема Re: Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови [re: valentino_]  
Авторkupuvach (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 11:48



Ами аз нямам спешна нужда и предпочитам да не се втурвам презглава, а да направя изгодна покупка. Дори и да не паднат цените, съм сигурен, че няма и да се повишат много. Поне не повече от нормалното покачване от 3 - 4 % годишно, каквото има в т.нар. "развити страни"



Тема Re: Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови [re: kиpил]  
Авторkupuvach (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 11:56



А балонът не е ли достатъчно надут в момента?
Търся някъде около "Борисова" или Възраждане.



Тема Re: Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови [re: kupuvach]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 13:11



Намерих една изгодна оферта- на 500м от часовника, мисля че беше тристаен- за 35000Е. Обаче е с тенденция да се вдигне цената. Ако искаш, да разпитам пича за подробности?



Тема Re: Цени на жилища в Русе? Ще паднат ли?нови [re: kupuvach]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 14:27



Ами щом има покачване само за едно тримесечие с 13%,не ми се вярва да се спука скоро.За да се покачват цените би трябвало да има нараснало търсене и обратното - ако нямаше търсене трябваше да паднат,но това не се случи.Друг фактор за покачване на цените,е че от 1-2 години насам сградите се строят доста по-качествено - поставят се изолации,използват се по-качествени материали като цяло.Според мен ще продължат плавно да се покачват цените,колкото и да не ме радва този факт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.