Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 01.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Тема Препоръчайте школа за съвременно танцуваненови  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 15:42



Препоръчайте ми школа за съвременни танци (модерни) където децата могат да бъдат ангажирани с интерес (добър колектив, преподавател, нормални такси)



Тема Re: Препоръчайте школа за съвременно танцуваненови [re: нeperиcтpиpaн]  
АвторAna (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 17:52



Dano nyqkoy po na qsno da kaje, no az znam 4e kom6iyskoto dete hodi na nqkakvi moderni tanci. Ne6to imeto na organizaciqta pomnq, 4e be6e "Freedom". Deteto e izklu4itelno dovolno, sa6to taka ima zanimaniq za deca na razli4na vyzrast tam i pe4elqt s parvo mqsto dosta konkursi, koeto stimulira decata dopalnitelno. Pak i u4itelkata im bila mladi4ka i pe4ena, spored tova koeto sam 4uvala ot deteto na kom6iykata. Nqkade v mladejkiq dom may sa trenirovkite, no neiskam da te zabludq. Ako vidq deteto 6te go pitam sys sigurnost, pyk ne pre4i da pogledne6 ne6to v neta dali ima, 4e az nqmam sega vreme ina4e napravo link 6tqh da ti pratq. Uspeh!



Тема Re: Препоръчайте школа за съвременно танцуваненови [re: нeperиcтpиpaн]  
АвторAna (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 19:48



Vijte sega mi kato si svar6ih rabotata i potarsih v neta, otkrih tazi informaciq za mederniq balet 'freedom', za koyto vi govoreh: Танцова формация FREEDOM Русе, 2008. Хореография Анита Атанасова. Художествен ръководител Анита Атанасова. За контакти: anita_freedom@yahoo.com. Towa e ot men. Leki i priqtni po4ivni dni:)



Тема Re: Препоръчайте школа за съвременно танцуваненови [re: Ana]  
Автор KokoWeb (пристрастен)
Публикувано19.09.08 20:31



Айде стига де. Ясно - направи нескопосана сценка. Дано поне школата ти е по на ниво от горната `сюжетна линия`.

Селинет ли ? Я пак помисли ?



Тема Re: Препоръчайте школа за съвременно танцуваненови [re: KokoWeb]  
АвторAna (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 18:32



Ей сульо, просто исках да помогна на жената. Нямам нищо общо с тази школа ни най-малко, нито пък някакви придобивки за това, но какво ще ти обяснявам. Такива мнителни хора като теб какво разбират от помощ. Все още човечността не е умряла, щом знам за нещо, което жената се интересува защо да не и помогна, абе въобще тъпи хора бе какво да кажеш в този клуб Русе, направо ме е срам, че съм русенка.



Тема Re: Препоръчайте школа за съвременно танцуване [re: Ana]  
Автор KokoWeb (пристрастен)
Публикувано21.09.08 18:36



Сульо ще викаш на този дето му правиш свирки, че е толкова непукист на си го слага в устата на таласъм.

Селинет ли ? Я пак помисли ?



Тема Re: Препоръчайте школа за съвременно танцуваненови [re: KokoWeb]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано22.09.08 18:26



Туш!





Тема Re: Препоръчайте школа за съвременно танцуваненови [re: KokoWeb]  
АвторAna (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 18:53



Пуфф, че и се обиждал сульото

. Ти пък таласъм ще викаш на онази лелка дето ти се вързва да ти прави свирки на миризливия хуй



Тема Re: Препоръчайте школа за съвременно танцуваненови [re: нeperиcтpиpaн]  
АвторCимa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.08 11:25



Здравейте,за възрастни - има секция към Младежкия дом - може би Цецко Колев ; за деца - и в Младежкия дом и в Общинския детски център.Хореографите са много добри .




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.