Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 26.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тема за бездомните кучета  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано04.09.08 14:05





Не съм за този свят,
още по-малко за тази гора.


Тема Re: Тема за бездомните кучетанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Eдин_тип™ (инж.)
Публикувано04.09.08 18:32



Бих искал лично да се разправя с изрода, изпълняващ длъжността кмет на любимия ми град Русе, но не ми стиска, за съжаление. Затова, мога да предложа да се организираме и да заведем дело срещу него, като всеки помогне с каквато сума може, за да постигнем осъдителна присъда.

Редактирано от Eдин_тип™ на 04.09.08 18:44.



Тема Re: Тема за бездомните кучетанови [re: Eдин_тип™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано05.09.08 08:44



а аз бих се разправил лично с бездомните кучета, но не ми стиска да си купя пистолет.

секс, вандализъм и религиозно мракобесие


Тема Re: Тема за бездомните кучетанови [re: Eдин_тип™]  
Автор T@mallyM@ak (hasta luego)
Публикувано05.09.08 14:10



...избирате, а после се чудите как да го свалите от власт...ааа и то за втори път същата грешка ...дано поне на третия нещата се променят"...моя страна, моя България...тататара тиририра "

"Някои оставят нещо след себе си само, когато клекнат"

Тема Re: Тема за бездомните кучетанови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторДa живeят koтkитe! (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 15:38



Не се налага да си купуваш пищов! Купи само малко кайма и отрова за мишки. Аз така натръшках 2 песа дето ухапаха няколко човека (вкл. бременна жена) и никой не се сети да ги прибере за сума ти време. Онези дето много реват за правата на животинките да си ги осиновяват, обезпаразитяват и да си ги гледат, а не да ми казват какво да правя и какво да не правя. На тях като им изнася скапаните песове да се разхождат из квартала и да хапят хората, на мен пък ми изнася да ги тровя.

И между другото качеството на живот на едно място се разбира по уличните животни. Ако няма никакви - значи най-добре. Ако има котки - ОК. Ако има песове, значи бегай.

Гадни бълхливи топки. Да живеят котките !



Тема Re: Тема за бездомните кучетанови [re: Okaян яcтpeб]  
АвторДa живeят koтkитe! (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 16:09



Тоя кмет е безобразно глупав, обаче май му просветва как се правят нещата в цивилизованите страни. В Русе нещо почнали да идват виетнамци - чудесна работа. Колкото повече виетнамци - толкова по-малко скапани песове. Колкото по-малко скапани песове, толкова повече котки. УРААААААА!



Тема Re: Тема за бездомните кучетанови [re: Дa живeят koтkитe!]  
Авторtiti (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 16:31



Пред общината вечер можете да видите около 8 кучета, също пред НАП и халите. Аз също разчитам на виетнамците.



Тема Re: Тема за бездомните кучетанови [re: titi]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано05.09.08 16:52



да, бях забравил за виетнамците. и аз се зарадвах на новината тогава.

секс, вандализъм и религиозно мракобесие


Тема Re: Тема за бездомните кучетанови [re: titi]  
АвторCнerypoчka (Нерегистриран)
Публикувано06.09.08 13:10



А в дворовете на всички училища, вкл. и Университета?
Не давам акъл какав е най-добрият начин за справяне с тая напаст. Ако аз съм на власт ще намеря решението. За съжаление (или по-скоро за щастие) не съм. Но не съм съгласна, че заради скапаните методи на управляващите за борба с бездомните кучета и заради криво разбрания хуманизъм на "природозащитниците" трябва за излагаме на риск здравето и живота на децата ни.
Йотов, справи се с бедствието бездомни кучета или то ще справи с нас. А може би това е целта...



Тема Re: Тема за бездомните кучетанови [re: Cнerypoчka]  
АвторДa живeят koтkитe (Нерегистриран)
Публикувано06.09.08 20:24



Да бе има конспирация на ЦРУ да затрият изключително интелигентният велик беге народ чрез бездомни песове. А Йотов е техен агент.

Абе тиквеници, всичко се оправя с малко кайма и стрихнин както ви казах!

Обаче ако ви видя да ги пробутвате на котки ще ви скърша вратлето!

СМЪРТ НА ПЕСОВЕТЕ! ДА ЖИВЕЯТ КОТАЦИТЕ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.