Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 19.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Индийци търсят 200 IT специалисти в Русе  
Автор nasko_sz (познат)
Публикувано21.03.08 18:14




Май обмислям възможността да заживея по-нататък в Русе,ако ме удовлетворяват работните условия.Радвам се за Русе,въпреки че съм от Стара Загора.Кажете вашите коментари по новината



Тема Re: Индийци търсят 200 IT специалисти в Русе [re: nasko_sz]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 19:01



Това е добра новина. В Русе има немалко софтуерни фирми, но нито една от тях не е голяма. 200 човека в IT сферата са наистина впечатляваща цифра.
Като цяло е хубаво, че все повече IT фирми се локализират не само в София, но и в големите градове с технически университети. Крайно време е въпросните фирми да започнат да работят тясно с университетите, за да могат да си осигурят подготвени кадри.



Тема Re: Индийци търсят 200 IT специалисти в Русе [re: nasko_sz]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано21.03.08 20:56



Стискаме палци да не ги прецака местната власт, централната власт или някой друг желаещ да се корумпира...



Тема Re: Индийци търсят 200 IT специалисти в Русе [re: nasko_sz]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано21.03.08 22:32



Ей, прекрасна държава сме. Вече и индийците взеха да аутсорс-ват при нас.

Иначе прекрасно, дано им намерят терена. 200 работни места със средна заплата 800-900 евро звучи добре. Най-малкото доста ще се раздвижи пазара, ще стане както стана в София като дойдоха от HP...само че в регионален мащаб.

Ако всички човешки съзнания сме свързани в една мрежа, то чалгарите са на друг VLAN


Тема Re: Индийци търсят 200 IT специалисти в Русе [re: gat3way]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано21.03.08 22:54



Уф, откакто съжителствам с 92 нации съм станал супер расист и страшно повярвах в предразсъдъците... Но те са тъпи, нахални, мърлячи, с ужасен английски. Пак подчертавам нахални! Селяни са в най-лошия възможен смисъл на думата. Даже тия от Мумбай, който е по-голям от България, пак са селяни.
Но като ще дават добре платени работни места, добре са дошли. В крайна сметка само русенци мразят тия, които си харчат парите при тях, но аз гледам да не падам в този капан. Само се чудя след 10-15 години дали ще могат да плащат българска заплата?





Тема Re: Индийци търсят 200 IT специалисти в Русе [re: TAfricanski]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано22.03.08 01:34



> Уф, откакто съжителствам с 92 нации съм станал супер расист и страшно повярвах в
> предразсъдъците...

Не си станал, а си забелязал че си расист. Повечето българи си мислят, че не са докато не попаднат в нехомогенна среда.

If it's gratitude you want, get a dog. - P.T. Barnum


Тема Re: Индийците се отказаха от Русе [re: |]  
Авторoтkaзaxa ce (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 11:03



Индийците се отказаха от Русе! Ще инвестират в Букурещ.





Тема Re: Индийците се отказаха от Русе [re: oтkaзaxa ce]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано22.03.08 11:38



Това означава че са се отказали от България, а не от Русе.
А кой е източника на информация за новината ти ?



Тема Re: Индийци търсят 200 IT специалисти в Русе [re: |]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано22.03.08 11:49



Възможно е. Не съм се срамувал да кажа, че съм расист, както и сега не се срамувам, просто преди не беше така. Даже интересното е, че в повечето случаи нямам нищо против черните, когато не са като извадени от филм, докато от Индия/Непал/Пакистан и тем подобните изключения са не-гадните хора.



Тема Re: Индийците се отказаха от Русе [re: oтkaзaxa ce]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано22.03.08 11:53



Хехе, че то имаше ли 24 часа, откакто обявиха намерения, че да се откажат? Тия ако не са се объркали по картата и да са решили, че Русе е столицата на Румъния...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.