Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 01.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Модератор  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано14.03.08 13:05



Честито ! Клуб Русе има нов модератор. Надявам се новият да е по активен в отстояване русенските позиции и интересите на града. По малко простотия и инфантилност да четем в постингите.
Единствено се учудвам защо тихомълком се случват тези неща със смяната ...
Защо практиката не е както в началото -





Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор CпиpoМодератор (каруцар)
Публикувано14.03.08 13:05



1. >"Защо практиката не е както в началото"

защото ако беше, в никакъв случай нямаше да се съглася да модерирам. бил съм вече модератор преди години и се бях отказал. сега се съгласих, защото Киро учтиво ме помоли.

2. имайте предвид, че е невъзможно:
2.1. да бъда онлайн денонощно
2.2. да се угоди на всички по отношение на триене/заключване на теми

3. не е лошо съществуването на някоя и друга тема за/със заяждания и караници

=> със сигурност ще остава по нещо неизтрито и незаключено според 50+% от хората тук, но все пак в клуба ще бъде по-чисто от преди.

Л.П.

-
пуша си в каруцата


Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано14.03.08 13:49



От казаното до тук, не намирам противоречия с очакваното от повечето клубари.





Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано14.03.08 16:09



Заключи Ползата от училището, моля.



Добре дошъл, надеждата е в теб!



Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано14.03.08 20:56



Честито!





Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор Eдин_тип™ (много търсен)
Публикувано15.03.08 08:26



Аз имам едно изискване към модератора - да трие всички мнения, написани на букви извън българските, т. е. на арабица, китаица, японица, латиница, маймуница и прочие. Не ме интересува, че някой нямал. Да си сложи, а и има сайтове и програми, с които човек може да си преведе читаво всички текстове на кирилица.



Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa (***)
Публикувано17.03.08 23:06



Добре дошъл!







Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор antiya (непознат)
Публикувано18.03.08 23:13



Наслука и дано наистина помията във форума намалее, защото лошият тон възпира много хора да участват в дискусиите.

Освен това не съм сигурна, че има такова изискване, но ми се струва, че в някои градове е задължително да си регистриран за да дадеш мнение, а това като че ли те прави в някаква степен по-отговорен!



Тема Re: Модераторнови [re: antiya]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано19.03.08 00:06



И аз се радвам,че клуба има модератор


хайде да ни е честит!!!!



Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор krassyo (viahack)
Публикувано31.03.08 08:17



@Спиро: Успехи в модерацията на форума! В теб ни е надеждата да се почистват неуместните публикации тук.


Редактирано от krassyo на 31.03.08 08:20.



Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 13:26



Да попитам само: Закованата тема няма ли да се махне вече?





Тема Re: Модераторнови [re: ***]  
Автор CпиpoМодератор (каруцар)
Публикувано21.04.08 21:53



коя от двете? тази или темата за оня, който търси Стефка?

-
пуша си в каруцата


Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 06:33



... за Стефка!

Благодаря, предварително!



Тема Re: Модераторнови [re: ***]  
Автор CпиpoМодератор (каруцар)
Публикувано22.04.08 11:36



в самата тема съм написал - 1 месец от пускането, т.е., Деня на Труда ще бъде последен (или някой от следващите, когато се сетя).

-
пуша си в каруцата


Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa (***)
Публикувано22.04.08 22:34



Темата е пусната на 30.01, но ... няма значение!



Тема Re: Модераторнови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор CпиpoМодератор (каруцар)
Публикувано23.04.08 09:15



срокът от един месец съм го дал на Първи Април, така че имате голяма свобода на тълкуванията ;)

-
пуша си в каруцата


Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано23.04.08 09:17



Аз не виждам да има свобода на тълкуванията, но ако искаш, срещу надлежното заплащане можем да се споразумеем да те защитавам.



I’ve never been clever
because need it never

Тема Re: Модераторнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa (***)
Публикувано23.04.08 16:40



Няма нужда от защита, защото няма да го бия - така, че забравИ за хонорар.

.........аре дигай ястребите (гълъбите)

"Свободата, Санчо, е на върха на шпагата ми!" ...



Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
АвторДyнaвчoв (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 20:40



Айде моля те заеми се с темата "Русе клуб пълен ташак". Писна ми да я гледам най-отгоре .Явно на момченцето това му е целта .



Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано12.06.08 21:36



Честито и поздрави от Стара Загора

Мъчно ми е за Митака , но надявам се ,че ще го прежаля с годините

IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: Модераторнови [re: милaниcт]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано12.06.08 23:37



Митака си е добре, и не е променил мнението си за Стара Загора ...





Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано26.01.09 22:48



Би ли ни казал, предвид IP-то, от кое населено място пише 'Дeдo Йoци' ?

Благодаря предварително.



Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.01.09 10:02



Какво ни интересува от кое място пише деду ти? Ако ще и от Марс да пише, това няма да го направи по-умен.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Модераторнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано27.01.09 10:33



Може и да съм прекалено мнителен, но си мисля че 'Дeдo Йoци' е оставен (подставен) умишлено да създава движение в клуба.





Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.01.09 10:58



От кого е подставен?



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано27.01.09 14:57



1. за съжаление (най-вече на интригантската част от мъдераторите) махнаха опцията.
2. повечето от дразнещите вас мнения бяха пускани от IP-та, разпознавани като софийски.
3. и аз мога да пиша от софийско IP ако искам. подозирам, че не съм единствен.
4. бях им казал да сложат заместител на IP-тата, но едва ли ще стане скоро, имайки предвид, че скоростта на вкарване на бъгове далеч надминава тази, с която ги чистят.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано05.02.09 21:27



Ае шефе, има ли кво да се направи с изплуваните теми?



Тема Re: Модераторнови [re: TAfricanski]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано05.02.09 22:01



в момента - не. софтуераджиите на дир.бг трябва да променят някои неща, за да бъде възможно. този въпрос е подлаган на обсъждане няколко пъти, като първият със сигурност е от повече от година.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Модераторнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано06.02.09 03:16



Ееееее не е толкова трудно да се сложи бутон на модераторите, който праща дадено мнение на номер 100...



Тема Re: Модераторнови [re: TAfricanski]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.02.09 08:15



имаше някакво ограничение да изминат около 30 секунди след пускане на мнение, за да пуснеш следващо. това прави по 120 мнения на час. ако сложим и допълнителни секунди разход за изтриването, всякак ще могат да се пуснат 100.

и така, всеки недоклатил или всяка недоклатена за една нощ могат да пуснат 500-600 мнения в стари теми. познай колко от мъдераторите ще тръгнат да ги оправят.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Модераторнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано06.02.09 14:37



Е добре. Значи може при всяко изтриване един алгоритъм да слага мнението на мястото му в хронологията по последното съществуващо мнение. Мааалко по-трудно за имплементиране от бутона с номер 100, но отново не изисква страшно много програмистки умения...



Тема Re: Модераторнови [re: TAfricanski]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.02.09 15:37



абе, аз от 2-3 години ги врънкам да сложат по един ORDER BY като селектват:
*) муцуните в списъка с муцуни при пускане на мнение
*) клубовете в списъка с клубове при търсенето (да, там не са сортирани, за разлика от списъка с клубове за навигация!)

това е работа за по-малко от половин минута, общо за двете неща. можеш веднага да провериш дали е направено и да си направиш изводи за къде по-сложни неща, които изискват около 10-15 минути работа (корекцията на датите при изтриване). между другото, слагането на бутон за модератора, който да прави такава корекция е малко по-трудно.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор lachistein™ (horned queeng)
Публикувано07.02.09 14:12



а беше време, когато аз властвах тук
или поне такъв спомен ми е останал:)



Тема Re: Модераторнови [re: lachistein™]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано07.02.09 15:47



Властта я остави, а мнения по темите изказвай ти.







Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор CпиpoМодератор (каруцар)
Публикувано16.02.09 10:15



отговарям тук, за да бъде отговорът под ръка:

JMM® (Свободен зидар):
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Обясни ни какво ще рече да се "угоди на всички" ....
Кои са тези "всички" ?
В този клуб, останаха много малко хора, именно поради липсата на ред ...
Какви са интересите в този клуб, какви са темите по които е подходящо да се пише и говори .... срува ми се не е ясно ...
Ако предположим, че насоката на клуба е да обединява "почитатели и фенове на Русе" следва да се трие всичко което е в разрез със смисъла и идеите на клуба.
Ако е идеята на клуба е да събира хора с омраза към Русе, нека това да присъства.
Но сега не е ясно, каква е насоката на този клуб, която ти модерираш?!?
От това следва, че не е ясно как преценяваш, кое да триеш и кое не, и какво ще рече "ако започна да трия всичко" ?!? Какво би останало от този клуб ?!?
Говориш за 'недоволни' - човече, в този клуб ми се струва, че в последно време няма нито един доволен. Факт е, че вече почти не пишат регистрирани. Клубът от много време се ползва за пускане на анонимни реклами и обяви, както и също анонимно, да се насажда омраза към Русе. Говориш за 'идиотите тук" ... Кои са те, и кои са другите, дето им се 'връзват'. Каква е тази " промяна в поведението на пишещите" която очакваш да се състои .... каква да бъде насоката на промяната ?!?
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<



"всички" са всички, които четат и/или пишат тук. да им се угоди означава всички да бъдат доволни от това, че дадено мнение е или не е изтрито или тема е или не е заключена.

1. идеята на клуба.
идеята я създавате пишещите. и най-вече регистрираните пишещи. ако регистрираните пишещи смятате, че мнения насаждащи омраза и прочее към Русе и/или русенци трябва да се изтрият, тогава не се включвайте в тези теми. вече съм казвал, че не мога (нито пък искам) да бъда онлайн денонощно в дебнене на такива теми.

това, което се получава най-често е да започнете спор с омразонасадителя, чиято цел е точно такава - да започнете спор и той/тя да се ви кефи. доста често когато се логна има такива теми с вече накачулени 20-тина мнения, от които около половината са на регистрирани и често пишещи тук юзъри. част от менията не са за изтриване, а други - са. ако темата бъде изтрита със сигурност някой ще изпищи (т.е. няма да му бъде угодено, защото великите мисли, които е изказал са изчезнали и хората няма да им се възхитят).

също така, в един град винаги има неща, които не се харесват на жителите му. или общината няма да е изчистила снега, или ще има далавера с общинска собственост, или вестниците ще са скучни и с поръчков материал, или ще има вандализъм и мързел от страна на полицията и охранителните фирми, средната заплата ще е твърде ниска и прочее.

повдигането на подобни теми насаждане на омраза ли е или не е? трябва ли аз да се превърна в следовател и да проверявам истинността на всяко едно мнение от тип недоволство от обстановката в града? особено в теми, в които двете страни разпалено пускате линкове със статии от всевъзможни източници, най-често от страниците на Networx.

2. сега за рекламата.
откакто съм модератор съм изтрил доста реклами. не съм ги броил, но всякак са повече от 20. кои от неизтритите са реклама? мрънканиците срещу Networx ли? или темите, свързани с партиите? или тези, в които някой уж търси магазин или услуга в града? как разбираш кое е реклама и кое - не. и ако още не си чувал за това - разлика между реклама и антиреклама почти няма. изследвания за това са правени отдавна от американците.

колко са интернет доставчиците в Русе, за да може една тема да прехвърли десетки клиенти от един на друг доставчик? линковете към статии в Networx реклама на Networx ли са? колко са магазинчетата за дрехи? колко са фирмите за ВиК и други битови услуги? колко са фирмите за ремонт на кожени якета? колко са гинеколозите, стоматолозите, уролозите и други лекари? как ще разбереш, че някоя от тези фирми е решила да си прави реклама или наистина има действително физическо лице с действително питане за нещо подобно?

дай 5 линка с неизтрити реклами, но гледай да не са от вдигнатите стари теми.

3. нерегистрираните юзъри.
това е свързано с т.1, между другото.
винаги съм бил против ограничаването на клубовете за нерегистрирани юзъри. осирането конкретно на клуб Русе не се дължи на възможността на нерегистрирани юзъри да пишат. осирането конкретно на клуб Русе от нерегистрирани се дължи на включването (при това доста активно) на двама/трима от редовно пишещите регистрирани юзъри в "провокативни, насаждащи омраза и т.н." теми.

някой тук недоволстваше, че съм бил казал да не пишете в подобни теми. да сте си били траели не било добре. ето ти едно много показателно противоречие. значи, да не отговаряте не е добре. да не изтрия темата - също не е добре. хайде кажи сега ако изтрия тема, в която се дърлите цяла нощ (щото си нямате жена, гадже, приятели за напиване, книги за четене и т.н.) тогава къде отиват вашите отговори? ще ти кажа, че току-виж пак не си разбрал. ще отидат на място, в което няма да могат да бъдат прочетени, което е същото, все едно да не сте били отговаряли въобще.

e, как ще бъде по-ясно кое да изтрия и кое - не? когато има 20-30 отговора след мнението за изтриване или когато няма? или тук сте си въобразили, че на модераторите им се плаща и трябва старателно да четат всички глупости? или сте си въобразили, че омразонасадителите ще се впячатлят от написаното от вас и ще се вразумят?

4. вдигането на стари теми.
за това се оплачете на собственика на dir.bg. той плаща за съществуването на dir.bg и решава кое ще му носи печалба. той трябва да нареди на програмистите, работещи за него, да направят промени в скриптовете. промените са елементарни (питай gat2way ако не вярваш), но не се правят - малко по-горе в тази (модераторската) тема има обяснение.

чист късмет ще бъде ако до към края на 2012-та година го оправят това нещо.

-
пуша си в каруцата


Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано16.02.09 11:37



Ще се опитам да спазвам съвета ти.



Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Авторпpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.09 12:22



можело, значи...





Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано16.02.09 12:45



как ще трият нищо не трябва да се трие ..тук модераторите са с комунистическо мислене ..затова повечето вече не влизат ..но прокобата ще ги тегне цел живот ..нека да се пише всичко ..нищо не трийте ..само така излиза истината на яве ..всеки си има мнение и за това е влязъл тук да пише ..отсега нататък някой ако ми изтрие нещо да му изсъхнат шушоните



Тема Re: Модераторнови [re: Paolo Rosi]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.02.09 15:10



То пък щото демократическото мислене е базирано на свобода на словото, хаха!

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано17.02.09 11:02



Ха така, точно така, размахай пръст, ако се наложи и уши поиздърпай, какво са се разписали тук 3-4-ма ...


Говоря на JMM®, но и другите да внимават! - "Казвам ти дъще, сещай се снахо"


"дърлите цяла нощ", Русе ала-бала ...
Така е, "щото си нямате жена, гадже, приятели за напиване, книги за четене и т.н. "

Еххх ... съдба



Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор CпиpoМодератор (каруцар)
Публикувано17.02.09 16:23



до момента единствено схванах, че пристата не е схванал защо му изтрих мнението и че Тошко е схванал какво съм написал аз.

нищо, де, здраве да има.

Л.П.

-
пуша си в каруцата


Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано02.03.09 20:07



Според мен, нищо не разбра, но здраве да има.





Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано16.03.09 22:19



До момента аз не схванах, защо модераторът е толкова толерантен към дрисльото, който съсипва от 2 месеца клуба с повдигане на мнения чрез безсмислени постинги.
В правилата на всеки клуб черно на бяло е написано: "Правила, които не са за клуба, се трият". Темите от 2001 спокойно могат да се изтрият, пак ще е по-добре от сега.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Модераторнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано18.03.09 11:46



За мен също е непонятно, смисъла на клубовете в Дир-а - място за социални контакти, или нискоинтелигентни забавления с ръсене на простотии ...



Тема Re: Модераторнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Авторпpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.09 01:11



Защото:
а) не зависи от него/модератора/
б) няма време и не му се плаща за това /пак той/
в) най-добрата стратегия срещу омразонасадители и досадители е бездействието
г) друго
д) не си разбрал нищо дотук

А сега тихичко затвори прозореца на форум Русе и си върви.
Това не е място, където да пишеш, вече не е и място, където и да прочетеш нещо по-смислено, от тия глупости които ти пиша. Просто е място...свободно



Тема Re: Модераторнови [re: пpиcтa]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано21.03.09 09:03



Грешиш - не е '... място...свободно' ... Все още тук, 'това място' го има, и от него се разнасят зловония ... 'Това място' не е изтрито и заличено.
Няма форум на друг голям град, където по този начин да изглеждат нещата - форум на нихилизма и омразата, място на отвръщението.



Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано21.03.09 17:57



> "Няма форум на друг голям град, където по този начин да изглеждат нещата"

софтуерът на клубовете е един и същ за всички клубове, в това число и на другите ти големи градове. чиста случайност е, че осирането се случва почти само в този клуб.

всичко е въпрос на време. някой ден ще секне кранчето и вдигане на стари теми няма да бъде възможно, така че се кефете (или каквото там е усещането от това) докато не са го оправили.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Модераторнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано21.03.09 19:27



Ама къде в мнението ми намери думи на критика към софтуера ...
Факт е, че :
'> "Няма форум на друг голям град, където по този начин да изглеждат нещата" '
Има ли друга алтернатива на сегашната ситуация, освен ограничаването на форума(макар и закъсняло с няколко години), до ниво на регистрирани потребители ...
След време, може отново да се отвори и за случайни(или не до там случайни 'напористи тракийци'

), но за момента това е единственият вариант да се променят нещата, без да чакаме нова версия на софтуера ...



Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано22.03.09 09:37



То дриснето е регистрирано - Паоло Роси и други подобни с "П". Въпросът е, че някой трябва да си вдигне задника (пардон клавиатурата) и да му сложи бан.
А на първо време старите теми могат да бъдат дел-вани.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Модераторнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано22.03.09 11:06



Аз си мисля че има 'тракийска жилка' в съсипването на клуб Русе, онази същата от едно време.
Забележи - преобладаващо се вдигат нихилистични теми, и току между тях се появи някое откровение на някой си 'Йоци'. Тай вероятно Йоци има и регистриран НИК.
Като цяло го прави човек, с патологична омраза към Русе.

Могат да се поизтрият едновремешните глупости, вдигнати на 'дневен ред', или да се ограничи клуб за регистрирани...



Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
АвторDa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.09 08:17



1. Да се ограничи влизането в клуба само за регистрирани потребители
2. Да се заключат темите - старите или изтрият, не са чак толкова ценни
3. Да се смени модератора!!!!!!!! Никаква работа не върши, даже обратно, съсипва клуба.



Тема Re: Модераторнови [re: Da]  
Автор *sisi* (новак)
Публикувано09.04.09 08:50



Подкрепям те само за 2-ра точка, ... и по-скоро за временно заключване на темите, към които явно някой има слабост към тези теми, ... или има слабост към автора на тези теми.

Регистрираните също могат да качват теми и след това да се изтрият, но темата си стои горе.

За модератора - не зная какви са задълженията му, а и съм от скоро в клуба - нямам все още изградено мнение.



Тема Re: Модераторнови [re: *sisi*]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано09.04.09 21:43



А какво знаем за модератора ?!?





Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор *sisi* (новак)
Публикувано09.04.09 22:37



Каквото е сметнал за необходимо да се знае за него - той си го е написал в профила.





Тема Re: Модераторнови [re: *sisi*]  
АвторDa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.09 12:50



Знаем, че откакто този модератор дойде "на власт" клубът тъгна надолу - пълен хаос. Да се смени!!!



Тема Re: Модераторнови [re: Da]  
Автор *sisi* (новак)
Публикувано12.04.09 18:24



Не познавам нито предишния, нито сегашния модератор и не зная как е бил клуб Русе при предишния модератор. Но мисля, че клуба се прави от клубарите, а не от модератора.
Модераторите не се ли назначават от администратори, или се избират от клубари?



Тема Re: Модераторнови [re: Da]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано13.04.09 12:06



глупости. така стана откакто започна да вдигаш старите теми.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Модераторнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор *sisi* (новак)
Публикувано13.04.09 22:52



По-горе "Da" имаше претенции в т.3 за смяна на модератора - дали това не е основната причина за качване на стари теми, ... и иска да е модератор, може би.



Тема Re: Модераторнови [re: *sisi*]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано14.04.09 04:04



Да, наистина проблемът не е в модератора. Той не е заплата тук, не е и фокусник. Докато дир-а не оправят софтуера, нищо не можем да направим. Аз ще почна сам да си вдигам мненията, че поне да не ме е яд. Нали знаеш, като си пръднеш сам, не мирише толкова гадно.





Тема Re: Модераторнови [re: *sisi*]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано17.04.09 18:17



Не мисля, че проблема с качването на стари теми е провокирано от желание за смяна на модератора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.