Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 05.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор CпиpoМодератор (каруцар)
Публикувано17.02.09 16:23



до момента единствено схванах, че пристата не е схванал защо му изтрих мнението и че Тошко е схванал какво съм написал аз.

нищо, де, здраве да има.

Л.П.

-
пуша си в каруцата


Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано02.03.09 20:07



Според мен, нищо не разбра, но здраве да има.





Тема Re: Модераторнови [re: Cпиpo]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано16.03.09 22:19



До момента аз не схванах, защо модераторът е толкова толерантен към дрисльото, който съсипва от 2 месеца клуба с повдигане на мнения чрез безсмислени постинги.
В правилата на всеки клуб черно на бяло е написано: "Правила, които не са за клуба, се трият". Темите от 2001 спокойно могат да се изтрият, пак ще е по-добре от сега.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Модераторнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано18.03.09 11:46



За мен също е непонятно, смисъла на клубовете в Дир-а - място за социални контакти, или нискоинтелигентни забавления с ръсене на простотии ...



Тема Re: Модераторнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Авторпpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.09 01:11



Защото:
а) не зависи от него/модератора/
б) няма време и не му се плаща за това /пак той/
в) най-добрата стратегия срещу омразонасадители и досадители е бездействието
г) друго
д) не си разбрал нищо дотук

А сега тихичко затвори прозореца на форум Русе и си върви.
Това не е място, където да пишеш, вече не е и място, където и да прочетеш нещо по-смислено, от тия глупости които ти пиша. Просто е място...свободно



Тема Re: Модераторнови [re: пpиcтa]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано21.03.09 09:03



Грешиш - не е '... място...свободно' ... Все още тук, 'това място' го има, и от него се разнасят зловония ... 'Това място' не е изтрито и заличено.
Няма форум на друг голям град, където по този начин да изглеждат нещата - форум на нихилизма и омразата, място на отвръщението.



Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано21.03.09 17:57



> "Няма форум на друг голям град, където по този начин да изглеждат нещата"

софтуерът на клубовете е един и същ за всички клубове, в това число и на другите ти големи градове. чиста случайност е, че осирането се случва почти само в този клуб.

всичко е въпрос на време. някой ден ще секне кранчето и вдигане на стари теми няма да бъде възможно, така че се кефете (или каквото там е усещането от това) докато не са го оправили.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Модераторнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано21.03.09 19:27



Ама къде в мнението ми намери думи на критика към софтуера ...
Факт е, че :
'> "Няма форум на друг голям град, където по този начин да изглеждат нещата" '
Има ли друга алтернатива на сегашната ситуация, освен ограничаването на форума(макар и закъсняло с няколко години), до ниво на регистрирани потребители ...
След време, може отново да се отвори и за случайни(или не до там случайни 'напористи тракийци'

), но за момента това е единственият вариант да се променят нещата, без да чакаме нова версия на софтуера ...



Тема Re: Модераторнови [re: JMM®]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано22.03.09 09:37



То дриснето е регистрирано - Паоло Роси и други подобни с "П". Въпросът е, че някой трябва да си вдигне задника (пардон клавиатурата) и да му сложи бан.
А на първо време старите теми могат да бъдат дел-вани.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Модераторнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано22.03.09 11:06



Аз си мисля че има 'тракийска жилка' в съсипването на клуб Русе, онази същата от едно време.
Забележи - преобладаващо се вдигат нихилистични теми, и току между тях се появи някое откровение на някой си 'Йоци'. Тай вероятно Йоци има и регистриран НИК.
Като цяло го прави човек, с патологична омраза към Русе.

Могат да се поизтрият едновремешните глупости, вдигнати на 'дневен ред', или да се ограничи клуб за регистрирани...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.