Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 09.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мол до болницатанови [re: TAfricanski]  
Автор Alykard ()
Публикувано04.05.08 16:30



ми то можеш да си направиш преценка спрямо сегашните магазини,колко се купува от тях,колко често се затварят обекти и се заменят с нови,какво купуват най-често гражданите има ли много празни магазини, нараства ли благосъстоянието на хората и града и тн,аз давам примес варна ,по-голям и уж по-богат град от вашия,там фое мол и централ плаза доколкото чувам не вървят ,а още не са отворили мол варна и имат още 4 проекта



Тема Re: Мол до болницатанови [re: Pyceнeц]  
Автор Alykard ()
Публикувано04.05.08 16:34



а колко от тези инвеститори са реални,както тези ,които строят фабрики и заводи и колко просто перат пари чрез кредити и инвестиционни фондове,замислял ли си се



Тема Re: Мол до болницатанови [re: Alykard]  
АвторBлaд (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 17:36



Не знам за варненските , но търновския мол след третата година вече прилича на музей .Но това е нормално ,такива обекти след известен период се изчерпват .Важното е помещенията да могат лесно да се преструктурират за друг бизнес освен търговията .Ако аз тръгна да строя мол ,разбира се че ще направя сериозно проучване на тенденциите на развитие на града ,на пазара ,на конкуренцията и на сумата му още неща .Ако го построя на село ,много ясно че ще си пазарувам само аз и ще си живея в него за икономии .



Тема Re: Мол до болницатанови [re: Alykard]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.05.08 17:48



Аз трябва да ти призная, че си мислех, че никой не пазарува от магазините по главната, но по едно време се видях с връзки в един магазин там... Човек, като отчитаха оборота, ей такава бала пари измъкнаха. Купчина! Левове, евро, долари... Така че откъде мога аз да знам как върви търговията в Русе? :)
Затварянето на обектите и заменянето им показва гъвкавост на икономиката, а не слаб пазар.
Не мога да преценявам много обективно и за благосъстоянието на хората, понеже си виждам моето.



Тема Re: Мол до болницатанови [re: TAfricanski]  
АвторBлaд (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 21:36



http://www.ruseonline.info/gallery/main.php/v/proekti/



Тема Re: Мол до болницатанови [re: Bлaд]  
Авторpyceнeц2 (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 21:50



Зле, снимките са ужасно стари и няма реално покритие върху големите проекти в момента.



Тема Re: Мол до болницатанови [re: TAfricanski]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано19.03.09 23:03



и това




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.