Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 20.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Кой ще се наеме да осъди БТВ  
Авторhard (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 10:22



Има ли адвокат в Русе, който да се наеме да осъди БТВ заради изказванията на Бареков и Цолова, че гражданите на Русе били нацисти?

Във всяка правова държава, ако има такова изявление, то телевизията веднага предприема мерки и сваля журналистите позволили си такава обида срещу човечеството.

А България дали е правова държава или бананова република?

Или интересите на телевизията и нейните журналисти съвпадат с тези на политиците, които ошушкаха цялата държава, и не са независими?

Да, май е истина, че както София не е България, така и управниците не са народа...



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: hard]  
АвторEничap (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 10:45



Всъщност, това е работа на прокурата. Логично би било да се самосезира.
Допълнително СЕМ би трябвало да излезе със становище /включително колосална глоба/.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: Eничap]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано03.03.08 14:30



Не мисля, че някоя от институциите изобщо се усеща, че има нещо не-наред. Мисля, че бТВ са педерасти.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Авторoriks (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 17:42



btv sami 6te se osadqt Sled kato raz4itat na tezi gurnalisti i dargat takiva kato Slavi Trifonov,vremeto 6te gi osadi.Iz4akayte...



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Авторплeвeнчaнин (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 19:03



Как не ви е е срам, поне млъкнете Т. Африкански !!!



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: плeвeнчaнин]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано03.03.08 19:39



От какво да ме е срам, господин плевенчанин? Никога не ме е срам, защото стоя зад действията си докрай.


П.П. НИКОЙ не ми казва да млъкна.

Редактирано от TAfricanski на 03.03.08 19:39.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано03.03.08 20:00



освен педераси, бТв са поръчкови, което е обичайно за една медия.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано03.03.08 20:15



Ах, изпи ми повече от 4 литра кръв, кръвопиецо!

Незнам доколко е нормално да са поръчкови, ама яко ме дразни. Медиите имат огромна власт и вместо да я използват да направят нещата както трябва, я използват, за да дебелеят. Проблемът с Могилино е в правителството на България, а ние правихме благотворително реалити шоу. Какво повече може да се каже за тия смотангери?



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторTpиoн (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 20:57



Не са поръчкови, защото ако бяха, сутрин Бареков в предаването си щеше да споменава името на Бойко Борисов.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Авторбaбa ви (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 21:10



Тук често спрягате медиите, когато трябва и когато не, а най-вече когато няма какво друго да се сетите.
И ги приравнявате с журналистите /като Бареков и Цолова/.
Първо, помислете си чия собственост е една медия.
Второ, като вече го знаете - какви журналисти би си наела.
Трето, четете, слушайте или гледайте и други медии, освен бТВ. Може пък да откриете и по-истински журналисти и медии.
Четвърто, като не харесвате една медия - не я четете, слушайте, гледайте.


Пето, тук всъщност нищо не правите. Седите си, пишете си нещо, радвате му се та чак се изпразвате от собствените си творения, после грохвате в леглата и утре - пак същите сте си. И к`во от това?
Ако не бяхте толкова тъжни хора, щяхте да сте смешни.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: hard]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано04.03.08 18:21



Лелей, тази тема вони на комплексарщина и провинциализъм, та се не трае.

Пък и малко любопитно, как неколцина клубари (но пък най-шумните!) се асоциират с неколцина среднокулчани (и те от шумните!)? Все едно всички софиянци да се асоциират със суходолци да речем, а парижани - с отрепките от Сен Дени, дето палеха автомобили!

Пък и нека вашият евентуален адвокат да се заеме с Бърза помощ, където безсмислено починаха хора, а не с бТв, ООН, световния империализъм и 4-те годишни времена, дето играят лоши шеги на русенци!

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Блaryн Kaлчeв на 04.03.08 18:25.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.03.08 18:50



Ти ме ошашави бе човек. Иде ми да те почна с кофите, ма попринцип не си такъв...
Кое точно е комплексарщина и провинциализъм? И двете думи обяснени, моля.
Какво имаш предвид под "асоциирам се"? В случая излиза, така както аз използвам думата, че аз смятам себе си за един от Кулските активисти. Това откъде го измисли? Даже темата не е главно за това, а за ниското качество на журналистиката в нашите телевизии. За съжаление единствено СКАТ изпълнява някакви нормални според мен функции и канализира хорското недоволство. Всички останали се борят за запазване на статуквото, за правителствен комфорт, за отместване на общественото внимание от важното...
Цял семестър седях и учих разни демократични системи. Нашата е добра като дизайн. Куца ни единствено адекватност на отделните части. Тази адекватност може да се постигне само с мощен медиен контрол, който да каже на хората, че това и онова е лошо. Иначе демокрация не става. Става лутане.
За съжаление Господари на ефира е едно от добрите предавания в тази посока. Предаване за медийни гафове вчера ми показа българския щанд на туристическо изложение в Испания, на който показваха клип как се дои крава с машина, надслова на участието ни беше "България - страна на древни култури", но нямаше нищо, свързано с това, а някакъв пич свиреше на нещо с някаква дреха с бразилска емблема. Освен това щандът струваше близо 900 000 лева. Когато един Граф Дракула обясни, че България май е близо до Румъния - е това обобщава всичко. Тъжно е, че само едно попринцип гаврещо предаване има смелостта, доблестта, не-мързела, не знам какво да направи подобно нещо. Това попринцип се гледа за разтуха.
Едно време пак те показаха как регистрационните номера в Испания се купуват от супера - контраст на опашките пред КАТ.
Други опити са Валя Ахчиева и Открито, но те нямат гледаемост. Валя Ахчиева понякога аз не я издържам, представете си да пребори Планета. Но това не е да не може да оправи, при една отговорна позиция на медията.
И май няма повече.
Представи си сега цялата енергия на бТВ вложена в основата на проблема с Могилино - законодателни реформи, контрол над отговорните лица, споменаване на прокуратурата, че е леко длъжна да се самосезира за някои неща, разследвания в другите домове как е, директорски глави, министерски глави, журналистка на ББС на разпит, може би самата ББС на съд, едно подобно журналистическо разследване в Англия, където със сигурност могат да се намерят кирливи ризи... И така - постигане на устойчиви резултати - работеща система за децата и още една крачка по посока на правовата държава.
А ние имахме реалити и смс-и. Мерси много. Демокрацията в България се чувства перфектно от това. А който е недоволен, е комплексиран провинционалист.
Изобщо цялата ни журналистика в момента се свежда до четене на публикациите на прес-центровете, никой нищо не прави. Това ли е привинциален проблем, господин засрамен-съм-че-не-съм-кореняк-столичанин-и ще-си-го-изкарам-на-другите?



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано04.03.08 19:35



Аз не коментирам качествата на предаванията и журналистите на бТв. Който иска да гласува за тази или онази медия, начинът е един - дистанционното.

Подбраните (не казвам, че не са манипулирани) изказвания на селектираните среднокулчани не говореха за нищо друго, освен за нацизъм! Да, не еснафство (основна БГ-национална черта, пък и не само БГ), а откровен нацизъм - за какво са ни старците, циганите, увредените деца и т.н.? Това го чух и видях със собствените си уши или очи, така че няма как да се каже, че не е било. Е, може да е било активно мероприятие на ДС и изказалите се да са били агент-провокатори на Шесто, но хайде да не изпадаме в шизофрения!

А провинциализъм, защото се чувствате длъжни да защитавате всичко и всички от Русенска област само по географска причина. Сега да твърдиш, че Средна кула е средностатистически квартал на Русе можеш, но не на мен! Аз много добре знам, къде е това, и на не малко състезания по мотокрос съм ходил.

Колкото до епитета "засрамен-съм-че-не-съм-кореняк-столичанин" - някъде да съм претендирал за коренячество? Аз съм роден в Добрич, израсъл в Русе, повече от половината си живот съм прекарал в София, баща ми е от Силистра, майка ми - от Котленски род, баба ми по бащина линия - от Охрид. Е, какъв точно кореняк съм, ориентирай ме! Ами кореняк-българин, друго не се сещам. И въобще нямам намерение да се засрамвам. Още по-малко да се засрамвам от русенското си минало, след като името ми стоеше в гимназията, в която аз и ти сме имали честта да учим.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.03.08 20:01



Е добре, аз спрях да гледам бТВ, ама не мисля, че на тях им пука. Даже се радват, защото майка ми ми разказва как се жалвали, че някой има наглостта да ги стриймва в интернет.

Искаш ли аз да те изкарам нацист, като ти извадя думите от контекста?

В отговор на:

за какво са ни старците, циганите, увредените деца и т.н.? селектираните среднокулчани-шизофрения!




Готово, и ти си нацист вече. Медията може да те изкара както си иска.

Че какво по-нормално от това да защитаваме всичко близко и наше? Давай да не ни помислят за провинционалисти да се дистанцираме от Лайното, да не харесваме архитектурата си, да смятаме румънците за мръсни цигани, да се срамуваме от местния си говор... Това не е не-провинциализъм, защото и софианците не правят аналозите на тия неща за себе си. Нали провинционализъм е обратното на тяхното? Или имаш предвид географската принадлежност, която изпитваме? И това е нормално и не виждам проблем с него.
Поне разкажи що я мразиш тая Средна кула и защо толкова настояваш да я псуваш.

А ако някой вземе да ме занимава с подобен проблем в бургаско село, реакцията ми ще е абсолютно същата. Защото аз реагирам против несправедливостта, а не против този, който атакува точка от Русенска област.

Бе хора решете какво е "провинциализъм", защото много се обърквам. Преди няколко дни една мацка го използваше в смисъл на "душевна пустота", ти го използваш за съвсем друго нещо - по-скоро защита на собственото, само защото е собствено. Що трябва да набуташ дума с така неясна нотация и отрицателна конотация, като можеш спокойно да се изкажеш и без нея?

Редактирано от TAfricanski на 04.03.08 20:02.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: бaбa ви]  
АвторCнerypoчka (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 21:04



Бабче, права си. поне в т. 4.
Аз не гледам телевизия - никаква! с изключение на ШЛ, купа Уефа, Калчо серия А и малко тенис и ски от време на време. Нито ги знам кои са тия Бареков, Цолов, разните айдъли и риалита, нито ме интересуват. Аз просто не харесвам чалга, не гледам чалга, не слушщам чалга, не чета чалга. Във всичките й разновидности.
На мен ми стигат писмата на Димитри Иванов всяка сряда във в. Сега (не е реклама на вестника щото не го чета) и постановките на Русенската опера - опа! официалното име май е ОФД Русе...
За съжаление Тошко ме остави дълбоко замислена (и разочарована) с изказването си за СКАТ.


p.s. По темата: децата на Могилино за съжаление са проблем на държавата и нашето "чесане на езици" не помага с нищо. Проблемът си го създаде държавата и сега не е в състояние да го реши. От нас може да се очаква само благотворителност... за съжаление...



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 21:39



..."да се дистанцираме от Лайното"...

Аз се дистанцирам. Моето поколение го наричаше "Малката маркиза".
Лайното си е ваше.





Тема Глупости на квадратнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
АвторEничap (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 22:00



Понятието `нацизъм` има ясно определена форма и съдържание.
Да си приписваш тълкуването и е комплексарщина ...

Превключването на каналите е си граждански избор. Заливането с помия и квалификации на група граждани по какъвто и да е признак е РАСИЗЪМ !

След като се ползва ограничен честотен ресурс /разбирай държавен такъв/ става дума за квалификация по НПК.

Всъщност мисля, че тепърва ще има развитие по случай "Бареков"...

п.п. Впрочем, ти колко такива дечица отгледа под прозореца си ?! Няма нищо лично - просто се питам дали не си поредния путьо- смелчага само на думи.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: Cнerypoчka]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.03.08 22:07



Заради това, че намирам за нормално да използва позицията си, за да влияе на хората и да прави НЕЩО, за разлика от останалите? Дали това НЕЩО е правилно е друг въпрос, но медията има позиция, а другите медии са безгръбначни като правило. Не виждам причина да се страхувам/срамувам да споменавам името на СКАТ, според изречението си беше ясно още предния път. Ми прави са да се възползват от властта си, че са телевизия, ама са идиоти заради това, което правят с нея.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: ...]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.03.08 22:12



Моето поколение никога не е говорило за Лайното... Там без мама и тати не съм ходил.

Срещали сме се пред пощата и на Кралската (закуска), но не и точно на лайното.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Авторбaбa ви (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 23:19



Не е нормално медиите да имат позиция. Позиция трябва да имат журналистите. Ако едни собственици си назначават послушковци, които си наричат журналисти, това не означава че са такива.
Щях да се радвам, ако Бареков защитаваше професионалната си позиция. Но не мисля, че е така. За другата женица клета пък да не говорим. Те си защитават медията.
Проблемът Средна Кула е по-голям от проблема Могилино. Вие тук го опростачавате. Но за това не ми се говори с вас. Вие не чувате другите, а само себе си. Това не е спор и затова не си струва усилието. Хайде, прочетете си писанията и ...нали знаете...Утре пак.
Щастливковци!



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: бaбa ви]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.03.08 23:28



Съжалявам, за мен медии и журналисти е едно и също. Може и да не е така, но това е, което аз виждам. Аз гледам някоя телевизия обикновено, а не някой журналист, макар да си права, бабо, че има и личности.
А ние опростачваме нещо, щото сме простаци. Ако бяхме интелектуалци, щяхме да го наинтелектуалчваме.

П.П. Няма никакъв проблем медиите да си имат собствено мнение като институции.

Редактирано от TAfricanski на 04.03.08 23:29.



Тема Re: Глупости на квадратнови [re: Eничap]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 08:42



Аз БТВ не гледам и не мога да разбера кой изобщо ги гледа тия двамата некадърници. А оня с дудука изобщо няма право дори да се появява на екран. Лично аз за проблема научих от Нова телевизия. Коментара на Лора и Коритаров беше , че са изненадани от решението на хората от Кулата но само вдигнаха рамене и не си позволиха нищо повече. За мен Коритаров си е велик журналист. Лора добре стои до него. Препоръчвам ви ги за добро сутрешно настроение.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Авторбaбa ви (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 11:32



Има проблем и той се нарича свобода на словото. Няма как една медия да има мнение. Това би било мнението на собственика, независимо дали е държавата или частно лице. Мнение, позиция може да има човек. В ВВС това е записано в статута: ВВС няма позиция.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
АвторCнerypoчka (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 20:49



Г-н Африкански, прости мен невежата, но би ли ми казал точно каво НЕЩО добро се е пръкнало благодарение на телевизия СКАТ? Въпросът ми не е ироничен - аз наистина минавайки по каналите, едвам изчаквам необходимите секунди, за да се ориентирам имали нещо свястно за гледане. И все попадам на разни ... думата дето ми идва да ги опиша не е за публичното пространство... болни хора... че и грозни при това - и за гледане и за слушане... Извинявай, мило момче, изглеждаш много начетен (поне за възрастта си), имаш логическо мислене (МГ

)... та ми е чудно как точно ти не правиш асоциации между СКАТ - Атака - и някои политически лидери от началото на миналия век... Мислех да пусна това http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2897&sectionid=5&id=0001101
като отделна тема, та да видя глобалната мисъл на колегите от този клуб, но честно казано твоят коментер ще ми е най-интересен (е има и още двама-трима форумци, чието мнание бих прочела с удоволствие)

Бабче, напълно съм съгласна с теб, че мнение може да има човекът, а не медиата... иначе отиваме към старите времена на Т.Ж.



Тема Re: Снегурочканови [re: Cнerypoчka]  
АвторБpъcнaчa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 21:58



Снегурочка, Снегурочка...
Вярно е, че СКАТ не вършат нищо кадърно. Щото ако бяха такива каквито се представят народът вече щеше да живее по-добре, а не да вие след кервана дето му изсърба кръвчицата. ТЕ не са нищо друго освен ОТДУШНИК на хорската простотия. В предаванията им представят факти за престъпления и всеки един от екипа им може с тях да сизира прокуратурата и да иска завеждане на дело. НО...НЕ ГО ПРАВЯТ !!!
ЗАЩО !?
ЗАЩОТО СА МЕКЕРЕТА И С ПРИСЪСТВИЕТО СИ ПОТИСКАТ НАРОДНОТО НЕДОВОЛСТВО ЯХНАЛИ РОЛЯТА НА ЗАЩИТНИЦИ НА НАРОДА.
ЗАГРИЖИЛИ СЕ ЗА НАРОДА...ТАРАТАНЦИ ...





Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано06.03.08 00:45



Показва комплексарщина, защото очевидно за теб е много важно какво "ще си помислят другите". Ако някой каже, че съм педал, единствената ми реакция ще е да се изсмея (ако изобщо му обърна внимание). Защото _аз_ знам, че не съм педал, хората, чието мнение ме интересува знаят че не съм такъв, а какво си мислят разни малоумници изобщо не ме интересува.

Виж, ако целта ти е да повдигнеш рейтинга на тези журналисти, или да ги изкараш защитници на свободата на словото, ги съди. Това само ще ги зарадва.

If I could remember the names of all those particles I would have been botanist -- Fermi


Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: |]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано06.03.08 10:21



Е ако смяташ, че е правилно български журналисти да наричат гражданите на български град/село/квартал/паланка нацисти... А което не е нормално, е замислена съдебна система да го оправи.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: |]  
Авторфapaшa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 10:23



Ти може да се смееш, щото си идиот. Последното го написах, защото предполагам, че смяташ, че не си идиот и съответно моето мнение няма значение за теб



В съвременния свят масовата комуникация е нещо доста сериозно. Представи си, че в предаването на тоя Бареков ти покажат снимката и името и половин час коментират разни информации, макар и от непотвърдени източници, че ти /да кажем, че си мъж/ си падаш по 10 годишни момченца и изкарат някоя изфабрикувана пикантерийка. За теб това може и да е смешно, щото не е вярно, но за хората с които си имаш вземане-даване-едва ли.

Относно рейтинга на Бареков пак не си прав. Вероятно той е номер 1 сутрин и си има достатъчна гледаемост. При журналисти от неговия ранг-тип институция, проблема е имиджа и доверието на хората. Почнат ли да го съдят, още повече да го осъдят, това вече не е в негов интерес

Въобще като видя вече думата комплексарщина се ядосвам. Ако някой ти тегли една дърта и ти му вкараш няколко - това е комплексарщина, нали? Ако не му вкараш - пак е комплексираност.




Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: Cнerypoчka]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано06.03.08 10:57



Уф, заеби тия СКАТ бе. Просто давах пример как някой прави НЕЩО. Нацизмът е НЕЩО. Не обсъждаме добро или лошо. Казах нещо. Иначе не виждам как може да станат нещата нормални, така както ги искаме. Никой няма да си върши работата, докато не е принуден.


Прочетох статията. Какво да коментирам... Това е моето мнение, написано от друг човек с друга перспектива. Само гледам да уча много история, дано завинаги ми се набие в главата, че ако няма демокрация, става още по-лошо. Дано никога не си помисля, че съм по-печен от всичките тия, които са задържали властта за себе си и после са влезли в историята като животни... Има едно понятие, което на български би било доброжелателна диктатура. Ето в това вярвам аз, ама това е по-скоро като религия, защото от историята научавам колко не работи. Иначе демокрацията седя и мисля как да се оправи при нас и освен мощна децентрализация и заемане на подходяща позиция от страна на медиите. Тоя народ трябва да знае как работи системата и да използва тъпите медии, за да се координира!



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: Cнerypoчka]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано06.03.08 12:34






Нещо по темата. Харесва ми.



Тема offtopic://нови [re: |]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.03.08 15:02



така и така си се появил, та да питам:

случвало ли ти се е софтуер, при едни и същи входни данни, да дава различен разултат на случаен принцип? едни DVD-та от видеокамера ми взеха акъла днес...





Тема Re: offtopic://нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторAsahi Shimbun (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 15:12



Никъде бТВ не са казали, че всички русенци сме нацисти!

Журналистът каза, че част от жителите на квартала / за мен си е чисто село/ разсъждават по нацистки. Тва е..



Тема Re: offtopic://нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано06.03.08 23:46



Моите програми го правят редовно ;) Докато не им оправя бъговете :)

If I could remember the names of all those particles I would have been botanist -- Fermi


Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано06.03.08 23:48



Т.е. ти пука какво казва някакъв малоумник, който случайно е станал български журналист? Ами проблемът е в теб, идиотите съдебната система не може да им помогне :)

If I could remember the names of all those particles I would have been botanist -- Fermi


Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: |]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано07.03.08 00:00



Е добре де, целият свят ли е от малоумници? Не че не си го мисля, но е твърде лесно оправдание...



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано07.03.08 04:03



Кой цял свят бе, Тошко? Целия свят ли е казал, че някой си бил нацист?

If I could remember the names of all those particles I would have been botanist -- Fermi


Тема Re: offtopic://нови [re: |]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.03.08 10:22



мерси. успокоих се :)



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: |]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано07.03.08 12:53



Че това ли ми е единственият проблем на мене?





Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.03.08 15:13



те твойте тошевски проблеми не се свършиха от случая Г.Ш. насам :)



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано07.03.08 15:15



Кой е Г. Ш.? Иначе да, аз съм постоянно недоволен.





Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.03.08 20:22



Г.Ш. е по-скоро какво, отколкото кой, но знам ли - може да имаш по-специално отношение към Него :)



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
АвторCнerypoчka (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 23:16



Благодаря. Не знам кой е писал това мнение в актуално.ком ама го преподписвам с две ръце. Благодаря за линка.
А иначе - не си само ти дето ти се струва понякога, че целият свят е пълен с малоумници... Хубавото в случая е, че е само понякога (дори и да е често)...



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: Cнerypoчka]  
Авторбaбa ви (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 10:48



http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2899&sectionId=5&id=0000901



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: Cнerypoчka]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано08.03.08 11:24



Е то името на автора си го пише горе под залавието.



А иначе винаги съм приемал това ВСИЧКИ да са малоумници като оправдание от моя страна. Както и ПМС на приятелката ми. Не може всичко да е от ПМС, трябва и в мен да има проблем... Та не може всички да са малоумни, трябва и аз да не схващам нещо.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: hard]  
АвторBai Zui (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 15:52



Изчетох всичко тук, и имам едно предложение относно гнусарската телевизия БТВ.
Аз също избягвам да гледам перверзните им журналисти и водещи, които се празнят
в гащите от новини касаещи живи изгорели хора, убийства и изнасилвания на деца,
умствено изостанали (ненормални) деца и старци и други подобни.
Та предлагам всеки който изрече (напише) БТВ да получава мигновен БАН, а от тук
нататък тази телевизия да се записва като "оназ ми ти телевизия".



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: hard]  
Автор konu6ka (непознат )
Публикувано23.03.08 22:29



Може ли някой да ми намери предаването на Би Ти Ви " Тази сутрин " от 29.02 2008 г. , с гнусните изказвания на А. Цолова и Н. бареков ? От сайта им по незнайни причини липсва. Благодаря предварително !



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: konu6ka]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано24.03.08 18:31



. Заповядай.



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: TAfricanski]  
Авторkonu6ka (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 14:37



Ти намери ли го там ? Аз не можах. Нямах много време да го търся, ако знаеш кажи точно къде е . Аз съм от лично засегнатите и ми трябва доказателствен материал.
От " нацистката" и " лумпенката "



Тема Re: Кой ще се наеме да осъди БТВнови [re: konu6ka]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано26.03.08 20:40



Когато ти дадох линка, го имаше. Сега го няма. Остаряло е с 2 дена. Пиши на Нетера.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.