Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 02.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо не почистват снега?нови  
АвторR*** (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 09:50



Откакто заваля предната нощ, нито един снегорин не се вижда - нито по "Плиска", нито по "Доростол"? Вчера видях някой-друг автобус, но тролеи не се движеха - а днес - никакъв транспорт! Това непочистване - нарочно ли е, за да се обяви после "БЕДСТВЕНО ПОЛОЖЕНИЕ"?


Нали си плащаме данъците - и пътен данък, включително - къде са службите попочистване?!



Тема Re: Защо не почистват снега?нови [re: R***]  
Автор alexg (непознат)
Публикувано03.01.08 09:54



Според договора май трябвало да излязат да чистят до 4 часа след спиране на снеговалежа - удобно "връзване на гащите"....
Иначе градът е "перфектно изчистен"





Тема Re: Защо не почистват снега?нови [re: alexg]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 11:08



ТАкова чудо не съм виждала . Живея на 200 м от пантеона и днес едвам стигнах до него като си мислех че оттам нататъка към центъра нещата ще са по-добре. Да ама не - такова чудо никъде го няма. Преспи над коленете и се минава само по стъпките на хората. Къде са големите защитници на великия ни кмет. Бяха много активни по време на изборите и преди това а сега никъде ги няма. Искам да ме съпроводят от работа до вкъщи , защото се притеснявам че пак ще ми прилошее да гледам къде вървя и да ми трябват 2 часа да стигна от единия край на центъра до центъра . Незная хората от кварталите как са стигнали до работа - срамота е 70 см сняг да ни докарат до бедствено положение.



Тема Re: Защо не почистват снега?нови [re: R***]  
Авторpaco (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 11:57



az sym v zdravec i polojenieto e otvrat ni6to ne e po4isteno moje da se mine samo pe6a gazeiki snqg do kolene ili s tejka verijna tehnika





Тема Re: Защо не почистват снега?нови [re: R***]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано03.01.08 12:08



Щото нямаме държава. Много интересно защо в България няма сепаратизъм. Наистина не разбирам защо всички овце искат да са част от България.



Тема Re: Защо не почистват снега?нови [re: TAfricanski]  
АвторPrey (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 12:12



мрете ве





Тема Re: Защо не почистват снега?нови [re: Prey]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано03.01.08 12:46



Ти в ролята на Станишев ли си или на Йотов?



Тема Re: Защо не почистват снега?нови [re: Prey]  
АвторR*** (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 14:07




Ти доволен ли си от това общинско бездействие и обявяване на бедствено положение, вследствие на нехайство?!



Тема Тц, не е нехайство. Далавера е.нови [re: R***]  
АвторEничap (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 15:24



Всеки един ден в който не излиза машина да чисти снега е честа печалба. А е печалба - защото парите за почистване на снега са дадени предварително. И не само да дадени, но и вече изхарчени. А изхарчени - за да се осигурят циганските гласове. А за кого .... е ясно



Впрочем, всеки русенец като работодател на другаря завършил РабФак /и от там кичещ се с префикса `инж`/ би трябвало да иска отчет какви пари, на кого, колко и кога са платени. А кмета ни /един от нас/ би трябвало да излезе и мъжки да си каже.

п.п. Не съм фен на манекенката Бойко, но ми направи впечатление, че като се закани, че няма да плаща - в София улиците /главните/ се почистиха до асвалт ! Вярно мокър, но асвалт !



Тема Re: Защо не почистват снега?нови [re: Baни]  
Авторax (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 17:31



Драга ми Ваня,

Човешката некадърност и глупост няма цвят. Тя е навсякъде около нас. Огледайте се! Жалко, че си нямаме нашия ББ, да ни почисти и да ни избави от мъките..

P.S. А Вие почистихте ли снега пред входа си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.