Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 19.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ГЕРБ са гадни подстрекателинови  
АвторPYCEB (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 10:09



Чухте ли го ?Видяхте ли го Нунев с въпросите?
А как ще отговори за безхаберието на общинския си съветник Петър Даскалов от Русенска Строителна Компания?
" Нямам интерес "



Тема Re: ГЕРБ са гадни подстрекателинови [re: PYCEB]  
АвторДжeдaй (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 10:35



За какво става въпрос? Разкажи.



Тема Re: ГЕРБ са гадни подстрекателинови [re: PYCEB]  
АвторKeф (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 11:53



Много отдавна не мога да проумея какъв е тоа медиен балон, наречен Б.Б и ГЕРБ? Поредните мутри в политиката. То не бяха БСП, ДПС, НДСВ, а сега и тез...Сините пък въобще не ги броя.



Тема Re: ГЕРБ са гадни подстрекателинови [re: Джeдaй]  
АвторPYCEB (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 12:24



Снощи на нарочна пресконференция г-н Нунев,имитирайки Марлон Брандо,започна да задава 10 въпроса за снежната ситуация.И както стана модно първо плюем,после доказваме.
P.S. Шофьор съм от около 30 години.Фирмата се занимава с разносна търговия.Никога досега не са се справяли толкова бързо.



Тема Re: ГЕРБ са гадни подстрекатели [re: PYCEB]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.01.08 12:31



Никога досега не сме очаквали повече нещата просто да работят, защото изразът "българска работа" няма смисъл. Това сега е корумпирана и крадлива работа, както и престъпно безотговорна работа,

.
Като се почне с разкопаването на прясно ремонтирани улици и се завърши с почистването на снега през зимата, трябва няколко човека да влязат в затвора.



Тема Re: ГЕРБ са гадни подстрекателинови [re: Keф]  
Авторcпpaвeдлив (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 13:11



Не в затвора , на площада набити на кол и да стоят един месец !



Тема Re: ГЕРБ са гадни подстрекателинови [re: cпpaвeдлив]  
АвторPYCEB (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 13:22



Това вече е страшно.Бог да ни е на помощ.
Хайде да съставим списък на виновните



Тема Re: ГЕРБ са гадни подстрекателинови [re: TAfricanski]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 15:16



По-нагоре прочетох,че първо плюем,после питаме.И най-гадното не ни стиска да напишем истината.
Та ето :мъжът е бил хоспитализиран от 31.12.07 г. и на 02.01.2008 по негово настояване е бил изписан,въпреки мнението и предупрежденията на лекарите.На 03.01.08 викат помощ заради влошеното му състояние и по пътя той умира .
Е кой е виновен?



Тема Re: ГЕРБ са гадни подстрекателинови [re: Дokтopa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.01.08 17:46



Нямам данни за това. Работа на журналистите е да представят цялата истина. Техен специалитет е дезинформацията.


А между другото защо не е отишъл хеликоптер да го вземе, като са били наясно, че не е на добре работата? Когато човек взема някакво решение, някакси му се иска то да не е на живот и смърт. Дразни ме идеята, че може това, че съм решил да отида на някоя вила, да доведе до смъртта ми. Това не е което търся от една държава.
Пък той че е бил идиот, ако е така както казваш, бил е. Ама как е стигнал до това село на втори, питам аз? След като после БТР е ходил да го взема? А как така за 24 часа е умрял от липса на хемодиализа, при положение, че тя е веднъж седмично? Лееееко се съмнявам в датите ти, прости ми.



Тема Re: ГЕРБ са гадни подстрекателинови [re: PYCEB]  
Автор antiya (непознат)
Публикувано04.01.08 23:48



Че какви виновни? Поваля малко сняг, нека сме търпеливи да се стопи!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.