Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 25.09.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано30.12.07 13:44



Разбира се че няма нищо общо с летището, но проблемът е друг. Всичко положително, което се случва в Русе, е повод за изливане на поредната поция помия от грешно интерпретирани факти, с цел задоволяване на болни амбиции и подтискане на тясно скроена душевност.
Група самозабравили се олигофренчета от Ст.Загора, от няколко години си внушават че градът им се развива стремглаво, или поне мечтаят да е така.
Но всеки който познава отблизо Русе и Ст.Загора би посрещнал с усмивка подобни твърдения.
Като се заговори в мненията по горе, за "големи градове" в България, според нашенските ни мащаби, ще кажа че градовете най точно биха били групирани към момента на своето развитие - като потенциал, инфраструктурно, урбанизирана територия и население - по следния начин : 1. София, 2. Пловдив, Варна 3. Бургас, Русе , 4. Плевен, Ст.Загора.
Та понеже познавам Ст.Загора, за да поприземя кухото самочувствие на анонимните, голобради и пъпчиви (вероятно) старозагорчета, ще кажа следното :
1. В Стара Загора има една Ж.П. гара - в Русе са 5 ( две пътнически и три товарни ).
2. В Ст. Загора има само едно РПУ , с което се покрива "огромния" град.
3. Устинските булеварди в Ст.З. са реално два, но много улици носят название БУЛ. ...



Та, не ме провокирайте младежи, да спомена за още неудобни факти.

п.с.
Много вяла беше тазгодишната коледна украса по "главната улица" в Ст.Загора спрямо миналогодишната, уж бюджета голям, а за коледните лампички не стигнали парите ...



Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: JMM®]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано30.12.07 15:06



Аз бях пъпчив, като се почна, вече не съм толкова...



Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: JMM®]  
Авторb-connect (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 16:28



Съжалявам, но ти прилагам класацията по население към ДЕК 2007г.

1. Sofia
2. Varna
3. Plovdiv
4. Bourgas
5. Stara Zagora
6. Rousse
7. Pleven
8. Sliven



Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: b-connect]  
Автормилeн (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 17:01



ехехехех мечи,колко години трябва да минат още за да разбере обгазената ти старозагорска кратуна,че твоето село винаги ще си остане джудже

Между другото много са ви евтини имотите в Зарата.Плешен вече ви мина по цени на имоти,а до 1 година и по население



Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: милeн]  
Авторb-connect (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 17:10



Колега, Милен Рангелов от Глобул ще имам малко път към София та съм решил да се разходя до сграда 6 в Бизнес Парк София, и да ти пръсна гъза?!





Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: b-connect]  
Авторb-connect (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 17:13



Мога да се отбия и до Мусагеница някоя вечер, че си на работа през седмицата, или пък да не идвам там, а да изчакам да стане готов новият апартамент, нали ще се местиш...





Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: b-connect]  
Авторb-connect (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 17:15



Дай по-добре да продължим кореспонденцията тук:

Milen Rangelov <mrangelov@globul.bg>

Пиши ми!



П.С. Без да сиакм сложих твоят мейл!



Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: b-connect]  
Авторb-connect (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 17:19



Ето ти моя мейл. Сети ли се сега кой е твоят стар познайник?



bugtraq@securityfocus.com

Нещо онемя май...



Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: b-connect]  
Авторb-connect (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 17:46



Welcome to gat3way's place on the net




Taм има много галерии със снимки, всички съм ги копирал и пейстнал на 5 компа до сега. Апартамента му не е лош коптор, с най-долната дограма на вайс профил и изглед към сива порутена къща в Редута! Приятелката макар и с голяма трътка бих ебнал за тъшак , абе веселба. Чак не мога да повярвам, че съм толкова лош днес.



Красиво момче е иначе! Миленчо ти си ми френд и нема да тъ кърта кофата още....

Само за едно ме е яд, за толкова години да те уча и пак ламер остана. Срамота е! Ах ти безсрамник. Цунки от Мечитоооо...





Тема Re: Почти половината училища в региона са закритинови [re: TAfricanski]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано30.12.07 21:21



Не сам забелязал до сега да си имал младежки пъпки ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.