Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 21.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Щели да блокират кръстовища... Писна минови [re: sid]  
Автор NELl-2 (непознат )
Публикувано26.10.07 09:01



Тези хора прекалиха вече, нямат срама.



Тема Re: Не е таканови [re: antiya]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано26.10.07 09:05



1. не е инфлацията, а е хиперинфлацията

2. българският народ остана без пари за хлаб и кисело мляко, защото дава всичко за частни уроци.

3. българските учители и най-вече тези от детските градини са в основата на спекулативното увеличаване на цените на недвижимите имоти и петрола в световен мащаб.

4. умишлено укриват формулата за контролируем ядрен синтез.

а девки выебли попа - так емy и надо...


Тема Re: Не е таканови [re: Eничap]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано26.10.07 09:07



:)) с тия матури ще ме умориш...

а девки выебли попа - так емy и надо...


Тема Re: Щели да блокират кръстовища... Писна минови [re: TAXl]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано26.10.07 09:08



интересно ми е ти декларираш ли си бакшишите?

а девки выебли попа - так емy и надо...


Тема Re: Не е таканови [re: antiya]  
Автор NELl-2 (непознат )
Публикувано26.10.07 09:30



Това са думи на един от представителите на стачниците не се сещам как се казва, но ги каза по БТВ.Както и да е, те сами са си виновни за отношението на обществото, не може на всичката тази мизерия в която тънем да наглееш за такива пари ,а на българите такъв ни е мантилитета-не е важно аз да съм добре важно е на Вуте да е зле.Аз съм майка на две деца /на 6г и на 5м /парите които съм получила последно бяха на 2.10-131.06лв ,какво трябва да направим майките да взривим парламента?!Това е положението, родили сме се на грешното място в грешното време.Евала им давам че са единни.



Тема Re: Щели да блокират кръстовища... Писна минови [re: sid]  
Авторpyceнeц2 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 10:20



Извод: стани учител, едър бизнесмен демек. Ще си живееш много щастливо и няма да се наложи да роптаеш





Тема Re: Не е таканови [re: NELl-2]  
Авторpyceнeц2 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 10:22



Мче радвай се. В любимите на много хора САЩ, понятието "детски" не съществува например. Но от друга страна, там годишната заплата на учител е над $20.000



Тема Re: Щели да блокират кръстовища... Писна минови [re: TAXl]  
Авторpyceнeц2 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 10:25



Да, наистина си бакшиш.

Абе не мога да разбера защо точно най-неграмотните роптаят най-много против учителите? Деба мааму, в Китай навремето е имало културна революция. Мао наредил на селяните да бият гражданите, затворил всички училища и университети, сформирал групички от хулиганчета от училищата да пердашат учителите и да гонят всички малко по-образовани хора на село. Като резултат, Китай станало едно място да си такова таковата. Дори сега, 50 години след това, тия пак са предимно бачкаторска държава..



Тема Re: Не е таканови [re: NELl-2]  
Авторdask (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 10:27



Ами аз съм учител и напускам. Щом всички така мислите, тогава си търсете Вие учители, които да Ви учат децата, че и да им плащате. Тогава ще Ви видя. И аз имам дете на 5 месеца, ама не обвинявам учителите за това колко малко дава държавата на родителите.
Щом мислите, че учителите са Ви виновни за мизерията, тогава дерзайте, а депутатите нека си вдигат заплатите с още 40%. А те колко ли бяха?

Аз искам моето дете да го учи учител, който не мизерства, и вместо да преподава да мисли как да изхрани собственото си дете.
И това, че учителите искали много пари, абе Вие къде се намирате? Тука говорим за някакви смешни 325 Евро на месец.
Може ли някой да ми каже къде отива разликата от заплащането между един българин който взема 300 Евро и един западноевропеец който взема 5000 Евро на месец при положение, че продуктът от техния труд в края на месеца е един и същ?
И за инфлацията, за каква инфлация говорите бе, че то месото и зеленчуците в Германия са по евтини! Каква инфлация - доматите ще станат 10 лв може би, ами за това не са виновни учителите ами алчните търговци, които искат да докарат нещата така, че ние да ходим в Румъния да пазаруваме, защото най-накрая така ще стане.
Сами си помислете кой е виновен за ситуацията в страната.



Тема Re: Щели да блокират кръстовища... Писна минови [re: NELl-2]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано26.10.07 10:33



Естествено, че не трябва да имат срама.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.