Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 18.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Тема Интериорно обзавеждане в Русе  
АвторBъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 12:42



Моля дайте препоръки за магазини, където предлагат идеи за интериорно обзавеждане в Русе. Интересуват ме най-вече различни варианти за завеси, пердета или щори. Ходих вече в Елада (на Борисова), имат избор, но цените ми се видяха доста завишени, та затова питам за други магазини.



Тема Re: Интериорно обзавеждане в Русенови [re: Bъпpoc]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 12:54



Хубави и много евтини пердета има на центъра срещу баничките в магазина за платове.



Тема Re: Интериорно обзавеждане в Русенови [re: Bъпpoc]  
АвторBceзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 19:58



Предлагам да се обърнеш към някое дизайн студио.



Тема Re: Интериорно обзавеждане в Русенови [re: Bъпpoc]  
Автордизaйнep (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 09:56



Здравей,
Хубави идеи за щори и пердета може да намериш в магазин Гершман, намирасе на Борисова срещу Космос.
Провери там мисля че ще откриеш доста интересни и модерни неща.



Тема Re: Интериорно обзавеждане в Русенови [re: дизaйнep]  
АвторBъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 14:14



Благодаря за предложенията.
Пердетата, които предлагат срещу баничарницата на Александровска не са лоши, но като, че ли най ми допаднаха тези щори от плат на Гершман. Изглеждат ми доста добре.

Гледам, че може да се направят такива както за врата, така и за прозорец, като на тази снимка, която открих във сайта:



За спалня също има добри варианти:



Още веднъж, благодаря за предложенията. Ако някой има и други идеи, ще се радвам да ги чуя.



Тема Re: Интериорно обзавеждане в Русенови [re: Bъпpoc]  
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 17:27



Аз мога да ти дам само един съвет. Никога, ама никога не си поръчвай алуминиеви щори. Всички други видове, но не и тези. Вярно е, че са най-евтини, но почистването им...






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.