Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 01.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Румънцитенови [re: Цвeти]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано10.08.07 19:49



Да, чувствам се удома си. Като имам повече време ще те насера тука заради дебилното мнение по болната ми тема.



Тема Re: Румънцитенови [re: TAfricanski]  
АвторTsveti (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 20:42



За разлика от моето, твоето мнение е наистина израз на висш ум.Ще чета с интерес, но не очаквай да ти отговоря.Така или иначе темите се сменят и спокойно можеш да подминаваш.А моята цел не е да те "насера" /цит./, не се амбицирай...



Тема Re: Румънцитенови [re: Tsveti]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 03:07



Ми ако те дразнят румънците да си бяхме останали извън ЕС. Това са нормални процеси, които движат в момента града и не трябва да учудват никого. Или май румънците са новото извинение???



Тема Re: Румънцитенови [re: пecxo]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано11.08.07 18:05



Не, румънците са новата любима тема за мрънкане и недоволстване. Роби! Толкова елементарен за манипулиране народ... Напиши му "Румънците изяждат хляба" и вече всички цени скачат, ама и лумпените повтарят глупостите и правят паники. Някои лумпени са дотолкова лумпени, че се имат за будители и ходят и бунят духовете "Тия румънци не ви ли дразнят?! ДА ГИ ИЗГОНИМ! РУМЪНЦИТЕ В РУМЪНИЯ"... Акълът ми не го побира!

Какво точно викаш ти пречат румънците на тебе? С какво те дразнят? Злоупотребяват с търпението ти? Данеби да пускат малоумни теми по форумите ни? Ама какво правят толкова?! Гостоприемство? Да не би да са дошли у вас?



Тема Re: Румънцитенови [re: TAfricanski]  
Автор Eдин_тип™ (много търсен)
Публикувано11.08.07 18:09



Спокойно де. Нали знаеш - човек, когато няма какво да прави, си търси конфликти за развлечение. Подозирам, че в този случай е нещо такова. Да ме извини Цвети, ако не е вярно.



Тема Re: Румънцитенови [re: Eдин_тип™]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 18:26



До Един тип- Само ти ме разбираш, честно

...Наистина е недостатък в характера ми...Но пък така се натъквам на супер интелигентни индивиди и имам мотив да работя над себе си...А "онези", за които отворих темата наистина ме дразнят и това мнение се споделя от много хора, и то не заради хляба, заради картофите, лука, обувките, гащите, печките, телевизорите, кафето т.н.И като иска някой да сподели обратното мнение да напише просто и ясно- мен не ме дразнят, симпатични са ми, защото.....или пък просто са ми безразлични.



Тема Re: Румънцитенови [re: Eдин_тип™]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано11.08.07 18:29



Не знам, просто ми избиват чивиите като чуя няква такава изцепка за румънците. Добре, да кажем, не те интересуват нещата от света, не си запознат, мислиш си това за румънците. Ама защо това ти е постоянната тема за разговор, щом не си запознат? Защо да оправдая Цвети с незнание, при положение, че сама е пуснала темата? Ми като я интересува, да се запознае с нещата. А тя по цял ден седи с приятелки и кой ко прай само недоволстват от нещо, като твърде често това са румънците, които ни купуват хляба, сиренето, бозата и шнолите. Те си били нашите хляб, сирене, боза и шноли. И няма кой да им каже, че докато не го платиш, нищо не е твое! Отказвам да приема, че съм толкова гениален, че толкова много хора около мен не осъзнават как стоят нещата...



Тема Re: Румънцитенови [re: Цвeти]  
Автор Eдин_тип™ (много търсен)
Публикувано11.08.07 19:59



Не се притеснявай. Всички правят така в една или друга степен. Доказателство: потърси дали можеш да намериш интернет форум, в който да няма създадено някакво противопоставяне. Аз не съм срещал такъв досега.
Мамалигите наистина говорят малко високо и се изразяват многословно, но просто езикът им е такъв. Все едно да започнеш да обвиняваш италианец, че говори много.

Редактирано от Eдин_тип™ на 11.08.07 20:14.



Тема Re: Румънцитенови [re: Eдин_тип™]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано11.08.07 23:52



Е не знам дали е от езика или от начина на живот.

Може просто така да си е прието при тях.



Тема Re: Румънцитенови [re: Eдин_тип™]  
Автор VENl1961 (непознат)
Публикувано12.08.07 09:34



Вчера бях по центъра и ми беше много приятно да слушам руска, английска, румънска и немска реч (поне това достигна до ушите ми) Преди време видях един апартамент в Чародейка (вижда се откъм пътя за Варна) с българското, европейското и германското знаме. Моя позната ми каза, че там живее българка с мъжа си германец. Приятно е... И се сетих за думите на Канети... и ми стана драго, че си живея в Русе






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.