Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 28.04.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Безжичен достъп до Интерент в Русенови  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 17:27



Здравейте,

как стои въпроса с безжичния достъп до Интернет в Русе?

На лаптопа си виждам достъп до MLNK, DSM и нетвуоркс (+комшии). Възможно ли е да се свържа с някоя от тези фирми директно, без рутер или това са техни служебни линии?

А къде има безплатен безжичен нет в Русе?



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: Пpoблeмeн]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано07.08.07 21:58



Нетуоркс е точно за това. Продават карти, можеш да им станеш и клиент на сметка, ако си от Русе. http://ruse-news.com/
За другите мисля, че ти трябва насочена антена с пряка видимост към Изчислителния център.
Питай си и комшиите, може да вкарате партия.



Безплатен нет и мен много живо ме интересува. Чух, че на стълбите на общината имало, ама не съм пробвал. Пък и може да ми се разсърдят.



Тема Ирландски примернови [re: TAfricanski]  
АвторИзнepвeн (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 14:19



На кмета на Дъблин му е писнало от боричкането на тамошните нет доставчици. Гласува се бюджет /незначителен на фона на останалите разходи/, купува се канал от нискостационарен спътник и интернета е безплатен за дъблинчани.

п.п. Човека се прибра преди 2...3... седмици от там , та сподели как си решават проблемите в белите държави.



Тема Re: Ирландски пример [re: Изнepвeн]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано08.08.07 14:27



Ах, да, безплатен и гаден. Тия сателити винаги ги асоцирам с кофти латентност на връзката, не знам.

Ако всички човешки съзнания сме свързани в една мрежа, то чалгарите са на друг VLAN


Тема Re: Ирландски примернови [re: Изнepвeн]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано08.08.07 19:47



И трябва да се ползва чиния?



Приятелят ти фотограф ли е?



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: Пpoблeмeн]  
Авторлk (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 09:28



Networx имат WiFi в Русе, пробвали сме го с едно PDA и нямаше никакъв проблем, връзката беше доста добра. Дори в доста русенски села има покритие WiFi-то



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: лk]  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 23:19



Значи ако ползвам wiFi от нетуоркс, нямам нужда от рутер? Така ли? Каква скорост постига? Естествено от поддръжката не отговарят.



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: Пpoблeмeн]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано09.08.07 23:28



Да благодарим на анонимните писачи по темата, за направената поредна "интелигентна" реклама на местни търговски дружества, и да затваряме темата.



Какви ли хвалебствия още не са казани за въпросната фирма .....




Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: JMM®]  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 00:33



Въобще не е скрит ПР.

От дома си ловя три фирми и ги изброих. питам дали въобще някой може да обясни какво става - може ли да се ползва и т.н.

Явно опитът на потребителите е доста малък. Но други фирми не бива да се сърдят, а да обяснят какво точно предлагат и на каква страна. Оказва се, че са изградили нещо, но не могат да обяснят как се ползва. Защо например съседите ми, които са към нетуоркс си купиха рутер? Дали има разлика в скоростите? Защо не са им казали как да се включват направо към акаунта си? Не ми се ходи до Възраждане да питамв офиса, защото по будки и баараки в града едва ли ще знаят отговорите.



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: Пpoблeмeн]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано10.08.07 01:18



Да , наистина НЕ е скрит "PR" ..... това го разбрах .... но какво искаше да ни попиташ или да ни кажеш .....
Странно защо , периодично се появяват теми в клуба , в следния стил :
" Колко е прекрасна и кристално чиста, като от планински ручей, водата на ВиК - Русе. Бихте ли споделили и вашите впечатления от това, че аз сам от скоро в Русе и сам възхитен от прекрасната вода. Случайно има ли други фирми които да предлагат толкова чиста и полезна за здравето вода? "






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.