Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 25.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ирландски примернови [re: TAfricanski]  
АвторИзнepвeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 02:04



Нее, електрончик е. Ама така и не се разприказвахме защо е решил да се прибере.
Но от други познати чувам "Изкарваш ли 1 500 лева в БГ не ти трябва да ходиш където и да е" ... ама това е друга тема





Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: JMM®]  
Автор krassyo (viahack)
Публикувано10.08.07 04:31



... izreva kato oshtipana devoika nyakoi admin ot konkurenten na monopolista dostavchik...

Ne se li nauchihte, Vie kompleksarite da ne pikaete gaz kato stane vupros za bezjichniya internet na Networx Bulgaria? V efira myasto za vseki ima, no kachestvoto mu za vsichki e losho.
Neka da pochakame i vidim "koga li" rusensko ISP shte predloji WiMax



--


Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: JMM®]  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 17:59



JMM, грешиш, но пък какво ми пука - мисли си каквото искаш - я кажи твоята фирма какво предлага?



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: Пpoблeмeн]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано10.08.07 18:07



Аз не предлагам нищо, и според мен идеята на форума не е дъска за обяви. Не сам казвал, че имам нещо против който и да е ISP в Русе, а споделих мнение, че не е приятно да се прави реклама на когото и да е - не само в областта на Инет бизнеса.



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: krassyo]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано10.08.07 18:14



Ами за съжаление не позна ....


За кой "монополист" говориш ?!?!? В България , а и в Русе, в областта на телекомуникациите има само един монополист , и това е БТК.
Всичко останало за момента не е сериозно.
Думи като "kompleksarite", "pikaete gaz" и "Networx Bulgaria" показват незрялост на мисленето ти.
И накрая да те попитам, защо за Networx Bulgaria, трябва да се говори като за мъртвите - или добро, или нищо ???




Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: JMM®]  
АвторKOHTAKT (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 18:26



Ами и аз съм от селяните дошли скоро в Русе. Обаче отговарям, че за Networx Bulgaria мога да кажа само добро. Засега. Коректни са. Не са като КИС-кабеларката...
Имам се за нормален българин -повече критикувам и много рядко хваля, ама вярното си е вярно.
И като стана дума за хвалби (знам че не му е мястото тук, но ако пусна отделна тема ще ме обвинят в реклама) - най-обичам да си плащам сметките в Топлофикация: имат свястна програма, работи бързо лесно и без бюрокрация, не е като на... сетете се кой.



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: JMM®]  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 18:42



Ценността на форума е в това да бъде полезен. безжичния интернет е новост за града и е добре да се разбере какви възможности дава.



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: KOHTAKT]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано10.08.07 18:48



За това иде реч - защо трябва да хвалим фирми или търговски дружества ???
Ние получаваме стоки или услуги, и съответно заплащаме дължимото за това. И накрая им благодарим .... Защо ???
Двете страни имат задължения - едната да достави услугата, а другата да я заплати, и с това приключват взаимоотношенията. Защо е необходимо да се благодари , или да се хвали .....
Много хора благодарият, ако шофьор спре на пешеходна пътека и даде полагащото се предимство на пешеходеца ..... и последния благодари за това ... Абсурд .....





Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: Пpoблeмeн]  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 18:50



Сега ако напиша, че една от кабелните телевизии предлага изгодни разговори без месечна такса и без пари за първоначално включване дали ще излезе, че работя за тях? Или е безполезно?



Тема Re: Безжичен достъп до Интерент в Русенови [re: Пpoблeмeн]  
Автор JMM® (скромен)
Публикувано10.08.07 18:52



Да, напълно си прав, но вече имаше няколко теми по този въпрос, и не е необходимо се открива нова тема, но най важното е дали говорим за новата полезна услуга, или хвалим някого .....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.