Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 14.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Протестнови [re: Slex]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано05.08.07 12:03



Глей сега - аз също съм против паркът да се превърне в огромна кръчма или квото там го замислят. Против съм обаче тази манипулация с протестите - сещаш ли се поне за една инициатива, подкрепена от "активното гражданство", която да е завършила с успех на това гражданство? Кой отпочва инициативите и протестите? Група разневени екозащитници? Абсолютно се съмнявам.



Тема Re: Протестнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано05.08.07 16:42



Пазете си зелените площи и спортните обекти. Какво стана колодрума?



Тема Re: Протестнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Slex (асоциален)
Публикувано06.08.07 12:24



Мен ме съмнява, че някой е подел тази инициатива с користна, чисто финансова цел. В крайна сметка какви пари може да спечели някой, ако в Парка не се построи нищо. Кой да ги даде тия пари - дърветата и тревичките ли? А дори и да има такива (но както писах вече не ми идва наум кой ще им сипе парите), от хората, които познавам и които са против строежите там, никой няма финансова изгода от позицията си, нито пък е някакъв лумпен - двама работят в университета, един е адвокат, друг има ИТ фирма...

Докато при обратната страна на медала финансовата изгода се вижда много ясно. Естествено, че този, който си построи барче там ще генерира приходи, ясно е, че този, който стопанисва паркинга край кортовете ще прибира и той някакви пари от това - съмнява ме да не бъде платен. Вярно, сигурно никой няма да прибира пари от паркоместата под дърветата, но това не го прави по-малко глупаво като идея. Паркоместа - да, но не е мястото им в Парка.



Тема Re: Протестнови [re: Slex]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано06.08.07 12:44



Хайде да не се залъгваме. Организаторите на въпросните протести са няколко души, всички, от които имат политически интереси. Естествено зад политическите им интереси стоят и финансови. 17 "граждански" организации с едно седалище и с общо 20 човека членове, това не те ли учудва?
И защо манипулират хората, че там ще се строи едва ли не квартал, а в крайна сметка става въпрос за довършване на едно барче-тоалетна до Норд и възстановяване на Дунавски кът? Да не говорим за грозния акт от тяхна страна на разлепване на плакати по дърветата в Парка.



Тема Re: Протестнови [re: TAfricanski]  
Автор T@mallyM@ak (hasta luego)
Публикувано06.08.07 12:46



Личи си, че не живееш до Парка и не си прекарал детството си там.....не ми е ясно само за чии... си сложил този Бг флаг..... по света се борят да запазват зелените си площи...ние тук един Парк като хората имаме и искаме да го съсипем.....това е парк joder

и трябва да си остане такъв...аман от печелбари в тая държава на АБСУРДА
PS......искам един ден да си тикам количката по дългите алеи, а не да маневрирам покрай спрели по тротоарите коли и прашни, замърсени улици където далеч не е мястото за подобни цели....

"Някои оставят нещо след себе си само, когато клекнат"

Редактирано от T@mallyM@ak на 06.08.07 13:05.



Тема Re: Протестнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор T@mallyM@ak (hasta luego)
Публикувано06.08.07 12:54



Ти далаверата не я мисли за парка.....те тия наркомани, от които се печели ходят по заведениятя......



"Някои оставят нещо след себе си само, когато клекнат"

Тема Re: Протестнови [re: Mитaka®]  
Автор T@mallyM@ak (hasta luego)
Публикувано06.08.07 13:03



охоооо то така се почва.....колко заведения имаше в началото в парка.... не мисля, че лично мен някой ме маниполира....също не ми и плащат



"Някои оставят нещо след себе си само, когато клекнат"

Тема Re: Протестнови [re: T@mallyM@ak]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано06.08.07 13:14



За вас със Slex, съм сигурен, че не ви плащат. Но както споменах по-горе въпросните сдружения, ръководени от 2-3 човека открито заявиха, че целта им е участие в политиката и опониране с всички сили и средства на кмета и общинския съвет.
В крайна сметка никога не може да се угоди на всички. Едни искаме в Парка да останат заведенията, да се изгради аквапарк и повече места за забавления, други като вас искат парка да остане само гора. Трябва да се намери някакъв компромис, нo не и чрез нагло манипулиране на общественото мнение.

Редактирано от Mитaka® на 06.08.07 13:26.



Тема Re: Протестнови [re: Okaян яcтpeб]  
Авторlud (Нерегистриран)
Публикувано06.08.07 13:23



kolodrum nqma da ima tam shte ima zala moi 4oek





Тема Re: Протестнови [re: T@mallyM@ak]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано06.08.07 23:32



Живея зад Градския стадион и доста съм играл в Парка на младежта. За моя личен... си е флага. И той е български и е национално знаме на републиката, която претендира за наследник на българската държава, чийто гражданин и съм.
Та къде е размитото понятие "Света", за което говориш? И кои по дяволите са тези всемогъщи "Те", които се борят за зелените си площи? Това, че някви някъде правели нещо защо да е аргумент аз да го правя?! Аз толкова ли съм смачкан, че да правя нещо само защото някой някъде го прави? Не мисля.
И после започват разните бла бла бла. Първо, паркът не ми харесва така, както е сега. Не че не ме кефи да има място, където нощем няма никой, шото сички ги е страх. Даже се убивам от кеф да знам, че съм най-страшният в парка. Попринцип на инстинктите ми им е яко, като има такива места. Както понякога се дразня на осветлението по улиците. Да не говорим, като искам да пикая. Чак си мечтая за Калчев, че да е тъмно. Ама попринцип знам, че не е правилно.
Второ, искаме да го съсипем? Как? Къде съм казал да правим АЕЦ на мястото му? Мислех, че става дума за будки за кафе, точно две, които да могат да се вдигнат с един кран и да се махнат. Греша ли? Нека са от тухли, нека си имат и маси. Как ще ти пречат, ако не си там, за да пушиш трева?
Ти какво си казала? Чета само сентенции тука...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.