Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 01.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Тема Нередност в центъра на Русе  
Авторsuper drive (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 12:44



В центъра на Русе на ул.Духовно Възраждане 16 пред един гараж (300м от Съдебна палата,300м от ТД на НАП,500м от Община Русе)се БОЯДИСВАТ КОЛИ.Има паркирани по 5,6 автомобила които се шкурят,облепят с весници и т.н.....,подготвят се за боядисване.По улицата и тротоара, може да се видят почти всички цветове боя.Във въздуха се разнасят всякакви аримати.Това продългава месеци на ред и аз съм много възмутен и учуден,че никоя институция в града не е взела мерки тази незаконна дейност да бъде преустановена.





Тема Re: Нередност в центъра на Русенови [re: super drive]  
Авторpyceнeц2 (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 14:16



А ти оплака ли се на институциите или само ревеш по форумите?

Това не е форум на община-Русе





Тема Re: Нередност в центъра на Русенови [re: super drive]  
АвторБOЖO kмeтa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 14:16



Утре изпращам КООРС да му изринат боклуците им .Благодаря ти за сигнала. Утре следобяд ела в Общината да си получиш наградата, баничка и голяма боза.



Тема Re: Нередност в центъра на Русенови [re: super drive]  
Автор3akoнa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 14:21



А ти как реши, че е незаконна?



Тема Re: Нередност в центъра на Русенови [re: 3akoнa]  
АвторДoнeв (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 14:44



Когато някой прави пари, други русенци завиждат и реват





Тема Re: Нередност в центъра на Русенови [re: 3akoнa]  
Авторsuper drive (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 14:45



Извършва се на обществено място каквото е самата улица.За мен е недопустимо да се извършват такива ремонтни дейности на такова място..Едва ли си е платил на общината за да ползва улицата,едва ли пък тя ще му разреши.Мисля че за тази дейност си има автосервизи,които са специализирани места далеко от жилищни сгради.Това е моето мнение.Нали вече сме в Европа,докога ще търпим такива своеволия.



Тема Re: Нередност в центъра на Русенови [re: super drive]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 16:41



Подай сигнал в РИОС!



Тема Re: Нередност в центъра на Русенови [re: няkoя]  
АвторБpя (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 19:58



Естествено , че нямат право. Баси , кой би си помислил , че е нормално да се боядисва на улицата.



Тема Re: Нередност в центъра на Русенови [re: super drive]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано23.07.07 10:47



Според мен, и на разни гумаджийници и пунктове за изкупуване на вторични суровини не им е мястото в идеалния центъра на града. Има си промишлени зони - там им е мястото.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.