Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 16.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 10 ЛИНИЯнови  
АвторPУCE (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 20:31



РЕШИЛ НЯКОЙ -???? КОЙ??? ,ЧЕ КАТО СИ ИМА ПОЗНАТИ В ОБЩИНАТА МОЖЕ ДА СИ УРЕЖДА ТРАНСПОРТ И ОПРЕДЕЛЯ ГРАФИКЪТ НА 10 ЛИНИЯ КАКТО МУ Е УГОДНО!АМА ТОВА РАЗПИСАНИЕ- ДА БЕШЕ СЕ ПОСТАРАЛ ДА ЛЕПНЕ ПОНЕ В АВТОБУСА -НЯМА ТАКОВВВВВА!ПИТАМ КАКВО Е РАЗПИСАНИЕТО ДА ЗНАМ ,ЧЕ НАЛИ ВСЕ ПАК ТРЯБВА ДА СЕ ПРИБЕРА ДО КАСЕВА ЧЕШМА-АМИ ТАМ СИ Е В ПАПКАТА !И ДО ТАМ! НИТО ОТГОВОР НИТО МИ СЕ ДАДЕ ПОНЕ ДА СИ ПРЕПИША ПОРЕДНАТА ДИВОТИЯ-В ПРОМЯНАТА!ПРИ СЛУЧЕЙ ,ЧЕ В КАСЕВА ЧЕШМА ИМА ДОСТА ПЪТУВАЩИ -РАБОТЕЩИ ХОРА И ТО С МАЛКИ ДЕЦА ЧАСОВИЯ ГРАФИК СЕ ПРОМЕНЯ СПОРЕД НАСТРОЕННИЕ И ЖЕЛАНИЕ НА НА СОПСТВЕНИЦИТЕ БЕЗ ДА СЕ СЪОБРАЗЯТ С ПИКОВИТЕ МОМЕНТИ ОТ 6.30 ,7.00Ч. ---17.Ч,18.00Ч. СУТРИН ИМАЛО 6.15Ч ОТ КАСЕВА И ЧАК В 7.40Ч ХА МИ ,КАЖЕТЕ КАК ДА СЕ СТИГНЕ В ГРАДА ! СЛЕД КАТО ВИ РАЗКАЗВАМ ПОРЕДНАТА ДИВОТИЯ НА РУСЕНСКИЯ ТРАНСПОРТ ,НО ЗА ЖАЛОСТ ЧАСТЕН. ДА ПОПИТАМ КОГА ЩЕ СЕ РЕШИ ВЪПРОСА С НЕРЕДОВНИЯ ГРАФИК НА 10 ЛИНИЯ?И КОЙ Е ТОЗИ КОИТО ОТГОВАРЯ ЗА КОРДИНИРАНЕ НА ТРАНСПОРТА В ГРАДА-ЯВНО Е ОТ ОБЩИНАТА АМА КАК СЕ КАЗВА НЯКЪКВИ КОРДИНАТИ АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ИЛИ ИМА ИДЕЯ КАК ДА СЕ СПРАВИМ С ТОЗИ ПРОБЛЕМ ,ЗАЩОТО ТОЙ НЕ Е САМО И МОЙ МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ СЪС СЪВЕТ ИЛИ ИНФОРМАЦИЯ!



Тема Re: 10 ЛИНИЯнови [re: PУCE]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано18.07.07 22:42



Не знам. Градският транспорт е много болна тема за града ни. Понякога се замислям как, като няма тролей или като в пром. зона Запад в 17:15 дойде най-малкият възможен тролей, ми е по-близко да се разходя до ДАП и да повилнея с някой прът там, отколкото да се прибирам пеша. И след тази секунда на просветление, пак тръгвам с овцете...
И защо с карта за 24 не мога да пътувам от Оргахим до СБА с 2а?! Толкова ли е трудно да се договорят да си уважават картите, мама му... Не знам как, ама има начин да си плащат едни на други нещо си. В София как с едни и същи билети и карти се возиш и на общински, и на частен автобус, в зависимост от това дали линията е дадена на частници или не? Значи има начин да се разберат с парите.
И като се скъсат жиците, не може ли да се обадят на фирмите с автобусите и да им кажат да пуснат повече автобуси, пък ако ще да са с номера на тролеи и да приемат картите за тролеи, пък Общината да им плати. Да видим ще се късат ли постоянно жиците.



Тема Re: 10 ЛИНИЯнови [re: PУCE]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано19.07.07 00:05



Човече,разбирам проблема ти,но постарай се малко в правописа.Това е похвално за запетаите преди ЧЕ,но когато започваш ново изречение,няма смисъл да поставяш тая проклета запетая.Да не говорим за СОПСТВЕНИЦИТЕ,НЯКЪКВИ КОРДИНАТИ ,КОРДИНИРАНЕ, СЛУЧЕЙ.И да знаеш,че писането в интернет с главни букви е равносилно на крещене.Няма безгрешни хора,но все пак старай се поне малко като постваш нещо.


Who cries for the children? I do.


Тема Re: 10 ЛИНИЯнови [re: PУCE]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано19.07.07 11:28



Може би трябва да потърсиш информация и да поставиш въпросите си тук:







Тема Re: 10 ЛИНИЯнови [re: TAfricanski]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 19:08



Градски транспорт ЕООД са тролеите и няма нищо общо с частните автобуси. Ти ако имаш фирма и стане авария или почиваш ще кажеш ли на друга фирма "ей, ела да ми вземеш клиентите"



Тема Re: 10 ЛИНИЯнови [re: svilata]  
Авторpyce (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 20:45



Може би това ще ми свърши работа ,незнаех къде точно да го напиша .Сметнах ,че не е само и мой проблем ,за това го споделих!Благодаря! Колкото до граматиката-добре мога да се справя има грешки но на мен ми харесва !Поне съм си в държавата. Неми се налага с граматика да чистя тоалетните в испания!?!





Тема Re: 10 ЛИНИЯнови [re: pyce]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано19.07.07 22:08



Ммм всеки неграмотен, прост човек, с основно образование, би могъл спокойно да лепи плочки в България, да се налива с ракия и да праска кючеци, ама това не говори много добре за него. Особено пък ако същият е горд с това. Някак си прекалено селяндурско и просташко е. Пък и това, че живееш в България не ти е извинение, че не можеш едно елементарно търсене в гугъл да направиш.

Редактирано от gat3way на 19.07.07 22:11.



Тема Re: 10 ЛИНИЯнови [re: pyce]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано19.07.07 23:12



Аз за разлика от теб,пиша регнат в тоя клуб и във всички други.Ако си мислиш,че като живееш в България си по-голям патриот от много хора ,живеещи в чужбина-грешиш.Ти никога няма да разбереш истинската причина,която временно те е накарала да напуснеш родината си.Аз съм роден в Русе и никога не ми се е налагало да използвам автобуси до касеви чешми,Мартен или Сандрово,така че не ме касае тая битова история.Сложил си си нерегнат ник Русе,щото явно си комплексиран от селския си пролетарски произход,в което няма нищо лошо,но ти явно се коркаш от това.Обърнах ти внимание на правописа,по който явно ти личи,че имаш пропуски в образованието и слушаш чалга.Ти обаче се засягаш и намесваш тоалетни в чужбина?!И накрая да ти кажа,че наистина живея и работя в Испания,но дойдох тук с работна виза от БГ изискана от Испания,така че едва ли мия тоалетни.Влизам тук отвреме-навреме,понеже ме касае какво става в Русе,но намирам и такива безсмислени битови глупости от типа на настоящата тема.Тук вече ни разделя пропаст.Ме ас ентендидо?


Who cries for the children? I do.


Тема Re: 10 ЛИНИЯнови [re: m]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано20.07.07 19:06



В отговор на:

Градски транспорт ЕООД са тролеите и няма нищо общо с частните автобуси. Ти ако имаш фирма и стане авария или почиваш ще кажеш ли на друга фирма "ей, ела да ми вземеш клиентите"




Ми е те там е грешката. Тролеите са едни линии, автобусите са други линии. Аз говорех да се сложат тролейски линии на автобуси, да се уважават картите и тролейната фирма да си плати. Или поне да се направи точно това - да се обадят и да кажат "Вземете ми клиентите, щото аз не мога да ги обслужа". Като са дебили и все се чупят, това значи ли, че аз, горд собственик на абонаментна карта, трябва да вися на няква спирка в промишлена зона на 42 градуса на сянка и да чакам филипинците?
Аз не виждам защо линиите се гледат на парче, а не се създаде обща система, както е в София. Има си и частни автобуси, ама това мен и вас не ни засяга - билетчето и картите са същите и няма никакво значение. Не знам как се оправят помежду си и не ми е работа да знам. Интересно ми е де, така че ако някои знае, да ми каже.



Тема Re: 10 ЛИНИЯ [re: TAfricanski]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано20.07.07 19:33



Разликата е, че градският транспорт в градовете извън София трябва да разчита на собствени приходи за да оцелее, за разлика от столичния транспорт, който се субсидира освен от общината и от държавата. Така, че там спокойно могат да си позволят всякакви подобни екстри както и да работят на загуба, за разлика от тук.
Иначе и аз се дразня, особено от частните превозвачи. На повечето такива превозвачи последният курс е към 21 ч., което е смешно рано, за разлика от общинските - 23 ч. Кой приема графика на тези превозвачи? Кой следи за изпълнението на курсовете? Има ли изобщо някаква санкции?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.