Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 17.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Проклятието , Храма и кметанови  
АвторБpъcнaчa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 15:38



Пъвенютата се натегнаха на русенците, да свършат нещо добро за града.Някога преди повече от 15 години Един истински феномен предсказа, че докато не се възроди събореният храм, над Русе ще тегне проклятие. Само че предсказа и друго - кой ще построи Храма. Копоите на кмета чули историята и решили да действат. Само че нея изслушали докрая. Там е казано кой ще го построи. Не знам дали за съжаление, но НЯМА ДА Е ЙОТОВ И СЕГАШНАТА ПОЛИТИЧЕСКА ПАСМИНА.
СОРИ, ТОВА НЕ ЗАВИСИ ВЕЧЕ ОТ НИКОГО.
КОЙТО НЕ ВЕРВА, ДА ЧАКА И ГЛЕДА КВО СТАВА. ФИЛМЪТ ВЕЧЕ ТЕЧЕ...
СТРАШНО ... А.
ДУПЕ ДА ВИ Е ЯКО ЛИЦЕМЕРИ.



Тема Re: Проклятието , Храма и кметанови [re: Бpъcнaчa]  
АвторПянaтa зa бpъcнeнe (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 17:07



Какво е предвидил този пророк? Атака или ГЕРБ?





Тема Re: Проклятието , Храма и кмета [re: Бpъcнaчa]  
Авторфapaшa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 17:12



С туй заглавие отиваш директно към поредицата за Индиана Джоунс.
Русенската сага ще се дума "Индианеца Божо и Храма на кметовете"
Най-идиотското е, че дори и останало без кино, народонаселението пак ще гледа тоя филм...





Тема Re: Проклятието , Храма и кметанови [re: Пянaтa зa бpъcнeнe]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано07.06.07 18:03



"Пророкът" е Баба Ванга...
И какво и пророкувала? Кой ще го построи?



Тема Re: Проклятието , Храма и кметанови [re: Бpъcнaчa]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано07.06.07 18:08



Хмм, пак ли е имало включване от планетата на маймуните?





Тема Re: Проклятието , Храма и кметанови [re: Бpъcнaчa]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.06.07 18:47



имам подозрения, че проклятието ще да го е изрекъл бай ви Тошо по партийна линия.

Trapped in purgatory
A lifeless object, alive


Тема Re: Проклятието , Храма и кметанови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторБpъcнaчa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 20:46



За АТАКА и ГЕРБ нищо...
То АТАКА в РУСЕ НЕМА, има ХУНСКИ ВОЖД АТИЛА.
ГЕРБ...ГРЪБ...ГРОБ...
Не е и Баба ВАнга...
АБЕ КМЕТА ЗНАЕ ВСИЧКО, ЩО НЕ ПИТАТЕ НЕГО...ДА СИ КАЖЕ ИДЕЯТА



Тема Re: Проклятието , Храма и кметанови [re: Бpъcнaчa]  
АвторПянaтa зa бpъcнeнe (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 21:51



Щото не ми е подръка, пък и ти явно си запознат. А и използваш по-просташки, народен език.

Та кой ще го построи? Едва ли ще са турчолята...онея образи около оная лудата от бизнес-инкубаторите и тя няма да е - тя не строи, а вряка и лапа..кой?





Тема Re: Проклятието , Храма и кметанови [re: Пянaтa зa бpъcнeнe]  
АвторПpoчeлa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 10:48



Уважаеми съграждани,
писна ми от тъпотията, която изливате в този форум, който по принцип трябва да е трибуна на проблемите на Русе, на хубавите и не дотам хубавите неща, които се случват тук, на перспективите за развитие, за това какво ние като граждани можем да направим за собствения си град и т.н.
Какво се получава обаче? Вие оплювате всичко и всеки, удряте го на празно политиканстване, то не бяха предизборни агитации, хвърляне на кал по всеки и всичко...Ами като толкова разбирате от всичко - станете вие политици, управлявайте, решавайте съдбата на хората и света.....
Аз съм избрала за себе си - ненавиждам политиката и не изказвам мнения по темата. Специалист съм в друга област и там ще се доказвам.
Намерете си и вие мястото.
А на тикива екземпляри като "Бръснача", "ТафРикански" и пр. мога да кажа, че са за психиатър.



Тема Re: Проклятието , Храма и кметанови [re: Пpoчeлa]  
Авторфapaшa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 11:14



Уважаема съгражданкe,
нека бъдем толерантни един към друг, най-малкото защото сме съграждани. Вярно е, че не всеки разбира от политика, но като дойдат избори, никой не те пита колко знаеш и разбираш, всички гласуват. Политиката е навсякъде и ни касае пряко всички. Затова всеки може да изказва мнение


Аз също не считам че тази тема е много смисленна, но все пак това е форум, а не новинарски сайт. Тук хората се забавляват, обменят информация, изливат си злобата, играят роли и прочие. Та мисълта ми е като несериозните неща ви дразнят, не влизайте в такива теми. Просто е.

Относно "екземпляра" ТАфрикански, моето мнение е, че е един много интелигентен и умственно развит млад мъж. Една негова среща с психиатър със сигурност би имала за цел съвместна консумация на бира и обмен на идеи. Убеден съм че ползата от една такава среща би била двустранна.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.