Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 10.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Да изберем Божидар Йстовнови [re: фapaшa]  
Авторзaпeтaйko (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 16:47



И какво ще направи това свинче със звънче г-жата /силно казано/ Димова? Тая трябва да я изринат, ама като оборска тор....



Тема Re: Да изберем Божидар Йстовнови [re: зaпeтaйko]  
Авторвъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 16:55



Не плюй по г-жа Димова бе торба пейзанска! Госпожата има един от най-добре подредените магазини за салам, напитки, а на втория етаж за изобразително изкуство. Додохте от селата и акъл давате .



Тема Re: Да изберем Божидар Йстовнови [re: ha!]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано18.07.07 19:06



Заради коментара за КООРС ли казваш да порасна? :P
И аз ходих до Румъния в събота. На екскурзия. 20 лева. Подобни впечатления. Един ден е малко за Букурещ, но е добро начало, за да знам какво да правя, като отида с кола.
Не цялото шосе е идеално и чисто. То ме разочарова. Очаквах магистрала, а намерих четирилентов път с дълбоки канавки и без мантинели. Кръгови от време на време. Обаче май в момента е в ремонт - слагат мантинели. В един момент две ленти си отиват, пътят става лош и много прашен. После попадаш в нещо гадно и после се оказваш в Букурещ.

Той ми изглеждаше някак по-човешки от София, по-добре организирано движение.
Много хляб има в близостта му!



Тема Re: Да изберем Божидар Йстовнови [re: TAfricanski]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано18.07.07 20:05



до кметството да пораснеш
хареса ми дет го бе писал
някакси все още имаш широта на мисли
жалко че ще го загубиш това
по един или друг начин

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Да изберем Божидар Йстовнови [re: ha!]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано18.07.07 22:33



Получила се е двусмислица просто.


Аз не виждам нищо особено в написаното от мен - нещата са елементарни. За да се ръководи град като Русе успешно, елементарните работи трябва да стават от само себе си и никой не трябва да се мъчи да печели точки от тях. Пример - любимите КООРС. Попринцип идеята е добра, невероятна, страхотна, чак естествена. Щом държавата е слаба, нека градските власти вземат поне елементарните неща в свои ръце. Освен това има и една камара общински въпроси - примерно на бай Кольо пясъкът, който стои от 2 години на тротоара и пешеходците минават по платното за движение...
Ама да тръгнеш да заливаш обществото с дрънканици колко много важна работа са свършили и как били задържали наркомани и вандали... Петима за месеца де, ама това между другото. Да не говорим за абсурдите, които се получават. Примерно да пиеш горещ шоколад в 22:30 и да те обявят за нарушител. А обяснението да е, че е твърде опасно за теб. Или скейтърите пред Операта да бъдат превърнати в обществен враг №1.
Тия неща ги виждам да са точно като на Сим Сити. Има си служба за ремонтиране на улиците и единственото, с което тя занимава кмета, е с един скрол да им дава повече или по-малко пари. Асфалтирането на Вардар не върви да е център на вниманието на целия град в продължение на седмици. То трябва да е естествено - минаваш сутринта и си мислиш "Абе нямаше ли дупка ей тука?!". А в оптималния вариант нямаш време да запомниш дупките, де.



Тема Re: Да изберем Божидар Йстовнови [re: TAfricanski]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано19.07.07 07:30



ти па не го ли отказа тоя горещ шоколад? водка със сладолед 1:1 му е майката.



Silent scream
Crucify the bastard son


Тема Re: Да изберем Божидар Йстовнови [re: Пpoчeлa]  
АвторPekтop (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 15:25



Браво на кмета и екипа му
http://www.ruseinfo.net/news_19571.html



Тема Re: Да изберем Божидар Йстов [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано20.07.07 18:43



Въпросът е принципен. Някои хора ми бучаха по форумите, че се паля, щото съм засегнат, и че като навърша 18, вече няма да ми пука. Не бяха прави. Смятам, че принципно не е правилно.



Тема Re: Да изберем Божидар Йстовнови [re: pyceнeц]  
Автор rusenec_forever (непознат )
Публикувано25.07.07 01:24



ako trqbva da badem 4estni i bezpristrastni faktite spored mene sa takiva:
Intelektualno Bojidar Yotov ne moje da se opre i na malkiq prast na Nikolova i Kalchev.
Колкото и парадоксало да звучи той свърши най-много работа.



Тема Re: Да изберем Божидар Йстовнови [re: rusenec_forever]  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 08:40



До г-н Йотов.
Изпращам Ви сърдечните благодарности на баба и дядо и други възрастни съседи за водата в чешмата / момичето / в парка на младежта,в центъра .
Цитирам " да му въври по вода на това момче".
Обаче като се разхождах видях,че и много деца,и родители се радват.
А пък колко е интересна новата площадка.Всяка вечер има малчугани чак до към 23 часа.
Който го може - може.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.