Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 26.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема И учителите захитряха  
АвторTV (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 19:40





Особено ме впечатли искането за заплата от 2000 евро. Начална.
С уговорката, че изразявам лично мнение - На к`во отгоре ?! На "суперпрофесионализма ли" ?! За сегашното състояние на педагогическата маса и 200 лева са много.



Тема Re: И учителите захитряханови [re: TV]  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 22:22



Точно така!

Нас ни трябва тъп народ, бедните даскали са част от Сценария



Тема Re: И учителите захитряха [re: Пpяkop*]  
АвторTV (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 22:47



Човече, и 8 000 евро заплата да се даде - това не променя нещата. От много време педагогика е единствената специалност, която събира всички неприети в други университети.



Тема Re: И учителите захитряха [re: TV]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 23:10



Повечето учители, които познавам заслужават финансовото уважение, което претендират.И не знам защо трябва професията да се "прочиства" с именно с финансов геноцид.И изобщо не смятам, че педагогиката е последен пристан на неуспели кандидатстуденти, защото има ВУЗ-ве, където си е зор да влезеш педагогика в сравнение с правото и икономиката във ВИМЕС-а





Тема Re: И учителите захитряханови [re: TV]  
Авторpyceнeц2 (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 11:46



Аз пък смятам че на разните икономисти им плащат прекалено много за малкия умствен багаж. Крайно време е и в частни и в държавни фирми - счетоводителите, маркетинг специалистите, продуктовите и сейлсовете да не вземат повече от 300 лева. Просто защото не заслужават повече. И защото университети като УНСС, ВИНС и Свищовския са пълна бълвоч и свърталище на алкохолизирани прости чалгари.

Айде сега обори ме





Тема Да диференцираменови [re: pyceнeц2]  
АвторTV (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 13:50



Говорим за бюджетни учреждения.
В тази връзка - в частните училища, колежи, университети нека си получават и 25 000 евро ! Обаче учител/ка ,който не прави нищо друго освен да си избива комплексите от нещастния животец над хлапетата не е за заплата, а за бой . И то здрав. За съжаление масата бюджетни преподаватели са точно такива.



Тема Re: Да диференцираменови [re: TV]  
Автор ha! (член)
Публикувано24.05.07 15:36



дарлинг, всички бюджетни са за бой



Тема Re: Да диференцираменови [re: TV]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано24.05.07 19:59



А твоята възраст, колега?

Ако не е тайна де. Ако си 9-10 клас, ОК.
Абе няма какво да се обяснявам надълго и нашироко, ама нямам идея примерно учителката ми по математика за къв чеп е толкова мотивирана да се занимава с научна работа+да ни учи нас (по жесток начин де )+да се опитва да вкара цялата система в пътя (по наивния начин на един математик).



Тема Re: И учителите захитряханови [re: TV]  
Автор456 (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 13:34



Вървим като слепците на Самуил

Проф. Боян Биолчев
ректор на СУ

Трябва да се запитаме има ли днес изобщо нещо, което да празнуваме. Вървим като слепците на цар Самуил. Намираме гордост в неща, които не съществуват. В Константинопол всяка неделя са раздавали храна на най-бедните. Но преподавателите от Магнаурската школа никога не са били на опашката. На Борис и Симеон не им е било лесно да изградят образователна система. Но дали са казвали, че парите не стигат? Защо ние днес мислим как да затворим университетите? Днешното общество се строи с интелект. Ако го няма, значи, както е казано в Библията - срутването ще бъде голямо.



Тема Re: И учителите захитряханови [re: TV]  
АвторAнти (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 14:21



"Особено ме впечатли искането за заплата от 2000 евро. Начална. "

Айдеее, от вестник на вестник и от сайт на сайт... Ставаше въпрос за 200 (двеста) евро минимална (начална) заплата. Откъде ги измислиха тия 2000? Е, една нула само отгоре, не е кой знае какво

Отделен е въпросът, че 15-ина човека с лентички "Аз протестирам!" няма да постигнат нищо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.