Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 28.09.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Bitaka]  
АвторMeчът нa Kюмюpaлeнд (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 21:49



Сериозно, в Стара Загора някой ходи ли на гурбет?

Дълбоко се съмнявам...то си има Пловдив и Бургас за тази цел. В загорето заплатите са високи само на хартия, пък града си е едното нищо, барем да беше голям град като Пловдив или да имаше чужди присъствия като Хасково или Сандански..



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: TAfricanski]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 22:00



Това с номерата не е показател за нищо - сума ти коли с Монтанска регистрация имаше навремето, защото софиянци правеха едни далаверки в Лом. Много скоро, в Румъния постепенно ще паднат някои ограничения, и докато това стане, много румънци ще карат коли с русенска регистрация, щото им е изгодно. Много македонци карат коли с българска регистрация: предимно софииски и благоевградски номера. Дори гърци има.

Няма вече ред в тая държава





Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Meчът нa Kюмюpaлeнд]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано08.05.07 22:01



Моля моля моля стига с това...





Тема Re: Регистрационни номеранови [re: TAfricanski]  
Автор EmuTy (The Princess)
Публикувано08.05.07 22:05



таман се зачудих кой е автор на темата :) ама кай и да очаквам де ...



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: xaxa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано08.05.07 22:07



Ама не, темата е заради хобито ми да наблюдавам регистрационни номера, да ги следя, изследвам, проумявам, запомням, смятам... Не е със замисъл да стават разни спорове.
Иначе си прав, че можеш да си караш с какъвто си искаш номер и това е яко. За румънците не знам как стоят нещата, трудно ми е да ги следя какви са.



А тия сините номера с ХХ? Те не са ли за не-български граждани? Каква им е идеята, след като макетата и румънците могат да си вземат русенски/софийски и т.н.? Сините все ощи ги има тук-там. Някой да знае?



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: TAfricanski]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 22:10



И мене ми е донякъде хоби (преди доста повече ми беше, сега виждам че е безсмислено).

Сините номера, за които говориш, са коли на консулства доколкото знам. На посолствата имат червени номера. Има и военни номера - ВА...

Има и транзитни номера.

Най-яки са гръцките номера: нямат нищо общо с тези глупави ЕС стандарти. И никой не ги гони да ги спазват.



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: xaxa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано08.05.07 22:16



Дипломатическите са червени винаги. Има значение буквата отпред. Посолството е С, консулствата са СТ и СС. Русенското консулство на Русия е с червени СТ.

ХХ сини са на временно пребиваващи в България граждани (такива без ЕГН, които имат ЕНЧ), обаче макетата нямат български ЕГН-та. Как?

Има нови гръцки номера, които си имат синя лента. Мен ме дразнят разните нестандартни изпълнения на италианците е белгийците. Във Великобритания синята лента е опция (до скоро изобщо я нямаше). Стандартите са хубаво нещо. Ама не съм съгласен германците да имат о-умлаут на табелите си, а ние да пишем Ямбол с У.

Редактирано от TAfricanski на 08.05.07 22:19.



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: TAfricanski]  
Авторpyceлeц (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 22:40



СТ идва от Стара Загора





Тема Re: Регистрационни номеранови [re: pyceлeц]  
АвторMeчът нa Kюмюpaлeнд (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 22:51



Само дето в Стара Загора червени номера със СТ няма. Няма каквито и да било червени номера.



Тема Re: Регистрационни номера [re: Meчът нa Kюмюpaлeнд]  
Авторpyceлeц (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 22:57



Те се регистрират там. Срам ги е на колите им да пише селското Р и бягат до Стара Загора и София


Затова на червените номера пише С и СТ - двата най-важни икономически центрове на България и съответно с най-високи заплати




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.