Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 09.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Най-сетне официални евро-номеранови [re: Pyceнeц]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано14.10.08 16:56



Не са се сетили, не са ги пипнали! Я някой чип ще измислят, я холограмен стикер!

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Най-сетне официални евро-номеранови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано15.10.08 00:34



Аз очаквах това да стане тихомълком с надеждата никой да не забележи, че е закъсняло с две години, а те го направиха на сензация и положителен пи-ар! А тъпите медии препечатват просто прес-съобщението!
Че и го пускали пилотно - вместо да кажат, че просто това са областите, където са се изчерпали табелите и по разписание се пускат нови сега и просто новите ще са със звездички.
Супер съм недоволен от медиите ни...
А и тия номера не са с нищо по-ралични от "старите" с трибагреника и ще бъде поредната върховна глупост, ако ни задължат сега да ги сменим ударно пак.
Освен това не е по изискване на ЕК, а по препоръка. Белгийските номерца да не би да са стандартни? Или британските, при които синята лента е опционална?
А и този цървул ако излезе да ми обясни защо административната услуга "регистрация на автомобил" трябва да струва повече от 5 лева, ще го призная и публично ще гласувам за БСП в посолството в Берлин.
А ако самата табела струва толкова, първо трябва да има конкурс за избиране на изработващите я, а освен това, като си я платя, да си остава моя, а не да ми я вземат, като си пререгистрирам колата. Или да бъде като електромера, който е собственост на Е.ОН.
Някой знае ли колко струва табелите ми да са Р УСЕ? Би трябвало да е към 5-7 хиляди лева, но не знам точно колко.



Тема Re: Най-сетне официални евро-номеранови [re: TAfricanski]  
Автор JMM® (Свободен зидар)
Публикувано19.10.08 21:51



Появи се отговор на твоя въпрос



"Звездичките" струват 10лв. по скъпо от "трибагреника"




Тема Re: Най-сетне официални евро-номеранови [re: JMM®]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано19.10.08 22:28



Поскъпването си е поскъпване, но цитираните аргументи са пълно малоумие. Нито някой ще бракува табелите с трикольор, нито пък разходите за табела със звездички са по-големи, напротив - отпадат два цвята.

Тошо, тарифата за буквен номер е 7000 лв :


Само че разрешени са комбинации от точно 6 букви и цифри след означението на областта. Примерно: Р УСЕ 001.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Re: Най-сетне официални евро-номеранови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано20.10.08 02:20



Аргументът е малоумен, а това не е директива! Мамицата им лъжци... Не че няма цяла глава във всяка научна книга за ЕС как местните правителства винаги се оправдават с ЕС, като искат да правят нещо непопулярно, не че не е така навсякъде, но пък това е малоумщина вече...



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: TAfricanski]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано19.03.09 23:00



и това



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Paolo Rosi]  
АвторPУCE O1 (Нерегистриран)
Публикувано09.05.09 13:30



Новата серия е АК



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: PУCE O1]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.05.09 13:49



АХ, ВА, РР, РС, РХ, РА, РВ, РМ, РН, РК, АК. Така ли? Аз докато се усетя, наистина станало време за нова серия. Този път все пак малко подраниха.
Въпреки икономическата криза, серия РК се изчерпа по-бързо от предните две.



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: TAfricanski]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано09.05.09 19:51



Това означава, че има регистрирани над 100 000 автомобила в областта. Разбира се има и бракувани, но има и лизингови и доста регистрации от други области, собственост на хора живеещи в града.



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Mитaka®]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано10.05.09 05:12



И тъй като нямаме представа даже за порядъка на нито едно от двете числа, можем само да предполагаме, че двата ефекта се неутрализират и в областта наистина има над 100 000 автомобила (без да броим мотоциклети, камиони и трактори). В това число не влизат автомобилите от крайните северни квартали, които традиционно са с номера GR, нито пък от близката метрополия - В.


Само да премахнат малоумните такси на моста, ще станем свидетели на още по-масирано присъствие на такива табели.

Редактирано от TAfricanski на 10.05.09 05:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.