Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 09.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Bitaka]  
АвторMeчът нa Kюмюpaлeнд(gat3way) (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 23:40



Уффф днес съм прекопал 1000 лопати с въглища на пристанището в Русе.
Смърдя много на сажди и мангали. Вече дори и хилядите клошари в Русе миришат по-приятно от мен.
Няма работа батка много е зле положението за 180 лева заплатка останах без ръце и крака. Скоро ще бягам от мизерното Русе. Може и аз да последвам хилядите русенци, които вече заминаха завинаги на гурбет в Букурещ и се измъкнаха от нашата мизерия. Може заедно да избягаме от Русе.



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Meчът нa Kюмюpaлeнд(]  
АвторMeчът нa Kюмюpaлeнд (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 23:54



Жалко, жалко прозвуча. Единствено комплекси от липсата на пристанища в Кюмюраленд долових





Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Meчът нa Kюмюpaлeнд(]  
АвторBitaka (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 23:57



Ами аз си мислех да замина някъде из България. Докато учих във Варна можех да остана на работа там, ама трябваше цял живот да бачкам за да събера пари за жилище в морската столица.


Мислех да замина да работя в Стара Загора, ама там жилищата са 2 пъти по-скъпи отколкото в Русе и трябва да продам 2 апартамента в Русе за да мога да си купя един в Стара Загора. Но имам само една малка гарсониера в Дружба и с парите не мога да си купя нищо в Стара Загора.
Сега се чудя какво да правя от тая бедност.Първи вариант е да замина като черноработник някъде, за да се измъкна от скапания шивашки и кюмюрджийски град Русе.
Вторият вариант е да си сложа един камък на врата и да скоча в Дунав.



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Bitaka]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано09.05.07 11:11



Е не направо се скъсах да се хиля на тея глупости. Хора вие имате ебати въображението



Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!

Тема Re: Регистрационни номеранови [re: TAfricanski]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано09.05.07 12:23



В отговор на:

По повод повторната употреба на комбинации в номерата - видях софийски номер със С, а не СА, който имаше европейско знаме (не беше лепенка), което значи, че е издаден тази година



Номера с европейско знаме не се издават. Лепенката е не само на трикольора, а на цялата синя лента, така че не си забелязал, че е стикер.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Блaryн на 09.05.07 12:24.



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Блaryн]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.05.07 13:23



В отговор на:


Номера с европейско знаме не се издават.




Освен ако имаш информация от сигурни източници, не е вярно. Русенски още няма със звездички, щото явно са нашляпали всичките РВ още миналата година, но вече съм виждал пловдивска, варненска и търновска (освен онази С). Румънски също има. Няма логика новопроизведените табели да не са с европейско знаме.



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: TAfricanski]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано10.05.07 18:43



Тошко, двама познати си купиха коли след Нова година (в София) - с трикольор на табелите.
Стикерите са съвсем хубави и изобщо не можеш да познаеш измамата, докато не пипнеш с ръка номера.

Миналата година виждах в Хърватска някои техни номера със звездичките на ЕС, въпреки че те не са членове на ЕС. Като ги пипнеш - виждаш измамата.

Шовинистите в Барселона лепят лентички с CAT (Catalunia) вместо Е (Espana) - стотици има такива, въпреки че (все още) няма такава държава.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Блaryн]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано10.05.07 20:10



В отговор на:


Тошко, двама познати си купиха коли след Нова година (в София) - с трикольор на табелите.




А аз съм казал: "Русенски още няма със звездички, щото явно са нашляпали всичките РВ още миналата година"
А също и: "Няма логика новопроизведените табели да не са с европейско знаме."

Има разлика между регистриране след нова година и поставяне на табела, произведена след нова година. В България сме, нещата не стават в срок. Днес чоплих една търновска кола и не беше лепенка.



Тема Re: Регистрационни номеранови [re: TAfricanski]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано11.05.07 00:56



Много ми е странно за 4 месеца да не са се изчерпали старите табели в София. Минавам почти всеки ден покрай КАТ, непрекъснато има опашки за регистрация. Сериите СА ???? А? и СА ???? В? са на изчерпване - последното, което съм виждал, е ВР. И всичко това да е сечено през 2006?

Да не си пръскат търновци номерата със спрей - най напред синьо, после жълто през форма със звездички?



Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Re: Регистрационни номеранови [re: Блaryн]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано11.05.07 22:17



Да, ама софийски има серия СА примерно (СА ???? СА). Някаква логика?!

Ти имаш ли друго обяснение освен това, че тия табели са правени миналата година? "Не се правят такива със звездички изобщо" води въпроса "Защо?"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.