Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 30.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Частно или общинко училище за 1. клас?нови  
Авторвиkи (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 10:52



Кажете ми има ли в Русе частно училище от 1-ви клас и достатъчно добро ли е то? Дали е предпочитане преди общинските училища и кое от тях е най-доброто?



Тема Re: Частно или общинко училище за 1. клас?нови [re: виkи]  
Автор ha! (минаващ)
Публикувано29.04.07 12:18







Тема Re: Частно или общинко училище за 1. клас? [re: виkи]  
Автор dru* (разумна)
Публикувано29.04.07 17:06



Държавната ни образователна система е все още на много добро ниво в диапазона ДГ - 4-ти клас. В почти всички у-ща в града ни могат да се намерят добри педагози. Най-добре е да проучите в у-щето или у-щата, които предпочитате, за кои от учителите, които в момента изпращат четвъртокласници има добри отзиви и да се ориентирате към тях. Те ще поемат новите 1-ви класове, а вие като родител имате право да изберете и в молбата за записване да посочите учителя.



Тема Re: Частно или общинко училище за 1. клас? [re: dru*]  
Авторвиkи (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 18:40



Благодаря за отговорите, но доколкото разбирам, училищата са районирани и трябва да подам документи само в училището до нас, а то не ми харесва заради средата. Ориентирала съм се към две училища + частното, но за него не откривам отзиви, незнам какви учители са назначени там. Да разпитам за учителите е добра идея, но дали ще уважат желанието ми детето да е при посочена от мен госпожа??



Тема Re: Частно или общинко училище за 1. клас? [re: виkи]  
Автор dru* (разумна)
Публикувано29.04.07 19:52



Ох, училищата много отдавна (поне от 10г.) не са районирани, но може и някои директори да твърдят подобни дивотии, за да наберат повече ученици. А за "госпожата" - Да, имате право да избирате, както вече казах , и Да, би следвало да уважат избора ви.
Въпросното (и единствено засега в тази възрастова група) училище най-вероятно функционира добре, като имам предвид, че го създадоха колеги от ВУЗ-а, и в този ред на мисли би следвало да ги подкрепя и да го препоръчам, но защо ви е след като все още имаме добри държавни училища.
П.С.: Кой е вашият т.нар. "район", и кое там ви притеснява ?



Тема Re: Частно или общинко училище за 1. клас? [re: dru*]  
Авторвиkи (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 20:25



районът ми е около ЖП гара - значи "Анг Кънев", "Пейо Яворов", а не ми се иска там заради средата.

кое училище са създали колегите ви във ВУЗ?



Тема Re: Частно или общинко училище за 1. клас?нови [re: виkи]  
Автор ha! (минаващ)
Публикувано29.04.07 20:30



предполагам че сте много красива.



Тема Re: Частно или общинко училище за 1. клас?нови [re: ha!]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 23:14



ha!, въпросът ти някакъв скрит подтекст ли имаше


Вики, защо не се насочиш към СОУЕЕ?



Тема Re: Частно или общинко училище за 1. клас?нови [re: ha!]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано30.04.07 00:33



ахахаха
лудост:)



Тема Re: Частно или общинко училище за 1. клас? [re: виkи]  
Автор dru* (разумна)
Публикувано30.04.07 09:28



Училището не е във ВУЗ-а, намира се на кея, "Леонардо да Винчи", чийто сайт ви посочи "ха" в първия си постинг. Но не виждам смисъл да водите детето си чак там. В Йовков има добър екип в начален курс, дори са обособени на отделен етаж от големите ученици, но сигурно пак ще кажете, че средата не е подходяща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.