Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 18.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ул. "Бозвели" - вариантинови  
Автор SW2FL (непознат)
Публикувано02.04.07 16:03



2 варианта за участъка от ул. "Борисова" до ул. "Стефан Стамболов", вижте:



---------
Вижте Русе:

Тема Re: ул. "Бозвели" - вариантинови [re: SW2FL]  
АвторПpoчeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 17:16



Нещо не схващам смисъла....
Я поясни, моля.



Тема Re: ул. "Бозвели" - вариантинови [re: Пpoчeлa]  
Автор SW2FL (непознат)
Публикувано02.04.07 17:42



Ул. Бозвели е несъществуващата в момента улица, която трябва да свърже бул. Цар Освободител, от светофарите в началото на Волов, с ул. Борисова на кръстовището пред Ал Март. И да продължи към Сарайския мост. В момента се прокарват комуникациите в участъка 'бул. Цар Освободител/ул. Борисова' и до няколко месеца тази част на проекта трябва да заработи. За следващите участъци даже не мога да прогнозирам кога ще се започнат :)

---------
Вижте Русе:



Тема Re: ул. "Бозвели" - вариантинови [re: SW2FL]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано02.04.07 18:25



Според мен, вариант 2 е по-добър, и откъм функционалност и откъм средства, които ще са необходими за реализацията му. За започване на строителството обаче, наистина можем само да гадаем.



Тема Re: ул. "Бозвели" - вариантинови [re: Mитaka®]  
АвторMr G (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 18:32



Наистина е по-добър, но при него ще се събарят доста къщи мисля!



Тема Re: ул. "Бозвели" - вариантинови [re: SW2FL]  
Автор Fruzla (Мандира - каран)
Публикувано03.04.07 11:03



хехехе как да я няма Бозвели? Че аз всеки ден по нея се движа.

Малко ще я поразширят, не се знае от коя страна обаче ще се събарят къщите.
Бозвели е улицата от Интендантството до Алмарт на "Борисова".

М момента правят новата част покрай блоковете ЦЮР и след време ще се свърже с вече съществуващата Бозвели и новото съоръжение ще се нарича булевард "Бозвели".

Заради този проект в района на „Стефан Стамболов” от 20г. са замразени строежите. Никой няма право да продава или да строи. Ако до сега го бяха направили този квартал щеше да е съвсем друг, а не пълен с цигани и циганета.
Но добре че ги по натискат със срокове и проекти от ЕС, че иначе горко на това Русе.

Редактирано от Fruzla на 03.04.07 11:05.



Тема Re: ул. "Бозвели" - вариантинови [re: Fruzla]  
Автор SW2FL (непознат)
Публикувано03.04.07 12:39



М :) да :) sorry, изразил съм се неправилно, несъщестува една част от улицата, тази между "Борисова" и "Цар Освободител"

---------
Вижте Русе:



Тема Re: ул. "Бозвели" - вариантинови [re: SW2FL]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано03.04.07 13:21



Първият вариант не минава ли през Корабния техникум?

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: ул. "Бозвели" - вариантинови [re: Блaryн]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано03.04.07 13:33



Доколкото виждам на картата, минава точно до него, но не през него. Сега се сещам и за още 1 недостатък на 1-вия вариант - нуждата от поне още 2 светофара, по Стефан Стамболов и Николаевска, в сравнение със 2-рия вариант, които малко или много ще запушват допълнително движението.



Тема Re: ул. "Бозвели" - вариантинови [re: Блaryн]  
Автор фapaшa (непознат)
Публикувано03.04.07 20:01



Вариант1 е добър при планиран много сериозен трафик по булеварда, а аз не смятам така. Определено вариант 2 е по добър на този етап. М/у другото да каква е логиката да се върже специално Бозвели със Сент Уан? Според мен основното натоварване на новия булевард при сегашната организация на движението ще е до Николаевска.

Редактирано от фapaшa на 03.04.07 20:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.