Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 16.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Рекламата на "Делта"нови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 19:04



за "Перфект-такси" харесва ли ви?





Тема Re: Рекламата на "Делта"нови [re: PБ]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 22:11



На теб кое точно не ти харесва

грозния чичо, грозната леля или тъпите думички?



Тема Re: Рекламата на "Делта"нови [re: PБ]  
Автор alexg (Broken heart)
Публикувано15.03.07 05:58



Рекламата не е на Делта....това, че върви по ТВ, нищо не значи. Същата реклама върви и по КИС



www.pctechtalk.com - What's your issue?

Тема Re: Рекламата на "Делта"нови [re: PБ]  
АвторПpoблeмeн (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 08:54



Ако перфект-такси разчитат на посредствена реклама по кабеларка да направят оборот, много се лъжат. Перфектно обслужване, ниски цени, даване на фактури без прости неща



Тема Re: Рекламата на "Делта"нови [re: цвeти]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 14:13



ВСИЧКИ думички /реплики/ - от началото до края на рекламата. То бива тъпотия, ама чак толкова...!





Тема Re: Рекламата на "Делта"нови [re: PБ]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 20:41



Ами бива, бива...Ама ти не си схванала дълбокия замисъл, идейната постановка, а тя е, че една проста курва /извинете/ с опит може да намери изход от всяка ситуация! А таксиджиите са винаги насреща





Тема Re: Рекламата на "Делта"нови [re: цвeти]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 21:32



Няма да коментирам "дълбокия замисъл" и "идейната постановка" на тая "реклама", но малко след като започват и малко преди да завършат новините на Делта гледам да превключа на друга програма, защото върви
нон стоп.
"Ай отгоре", "ти що си гола МА", "ти кво прайш в гардероба - ами аз съм за таксито", "колко пъти съм ти казвал да не ме лъжеш, че има някой в гардероба" и ... финала: "пефект- такси- на тях винаги може да се разчита"
Да не говорим, че и децата гледат "лелката" и "чичковците" и ... следващите реклами те ще ги правят ... като учителите си



Тема Re: Рекламата на "Делта"нови [re: alexg]  
Авторцвeти (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 17:09



А на кого е?





Тема Re: Рекламата на "Делта" [re: цвeти]  
Автор alexg (Broken heart)
Публикувано18.03.07 18:24



Не знам. Мисля че директно този Влади Априлов си я беше правил.... или най-много да са КИС13!

www.pctechtalk.com - What's your issue?


Тема Re: Рекламата на "Делта"нови [re: alexg]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 12:09



Да, идеята и сценария е на Влади Априлов, а реализацията на " Кис 13". Гледах как я снимат и много се смях...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.