Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 22.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Галъп" официално отрича да е правил анкета за Пар  
Авторkmeta (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 14:26



"Галъп" официално отрича да е правил анкета за Парка на младежта, започва вътрешна проверка в Русе

На пресконференция сега представители на "Гражданско сдружение за чиста паркова среда" и други неправителствени организации, Студентски съвет в Русенския университет и ректора на ВУЗ - а доц. Марко Тодоров обявиха и разпространиха сред представители на някои русенски медии официален документ по повод запитване за анкета относно съдбата на Парка на младежта.

В документа изпълнителният директор на българското представителство на световноизвестната агенция Милкана Николова посочва, че ББСС АД - Галъп Интернешънъл не е провеждала проучване сред русенци на тема "Застрояване Парка на младежта". Като водеща агенция за социално- политически и маркетингови изследвания в страната, тя изразява съмнение, че е налице злоупотреба с името и в града, за което вече се провежда вътрешна проверка.

Повод за това стана представеното от Община Русе и кмета Божидар Йотов телефонно допитване на Регионален център - град Русе на Галъп Интернешънъл относно съдбата на Парка на младежта. Това стана публично и с големи подробности по време на дискусия миналата седмица с участието на стотици русенци в Аула 1 на Русенския университет. На няколко пъти кметът подчерта, че изследването е на Галъп. На практика става въпрос за действия извършени по нечия поръчка и след заплащане от местния представител г-жа Смирнова, за което нейната централа не е била уведомена. Така и не стана ясно кой е възложителят, но в изказванията на на пресконференцията се указа на недопустимостта институция да се позовава на подобна информация. Същата бе разпространена и от лидера на местния пазар на печатни издания - в-к "Утро". Там обаче не е посочено кой е извършил анкетата и по чия поръчка.



Тема Re: "Галъп" официално отрича да е правил анкета занови [re: kmeta]  
АвторSlex (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 18:09



Аха, тва е голям автогол от негова страна.



Тема Re: "Галъп" официално отрича да е правил анкета занови [re: Slex]  
Авториди Йoтoв (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 09:27



и после как да ми вярваме ааааааа????????

ей митак кажи нещо по темата



Тема Re: "Галъп" официално отрича да е правил анкета занови [re: иди Йoтoв]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано01.03.07 14:01



Какво да ти кажа,като нищо не ти влиза в главата.Казах ти много пъти,че изобщо не ме интересува Йотов.Интересува ме,че ще се строи спортната зала и ще се облагороди парка,въпреки вашите глупости и нагли манипулации.



Тема Re: "Галъп" официално отрича да е правил анкета занови [re: Mитaka®]  
Автордo Mитaka (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 15:07



Митак, да живее кмета и неговите най-верни и безкористни поддръжници.



Тема Re: "Галъп" официално отрича да е правил анкета занови [re: Mитaka®]  
Авториди Йoтoв (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 16:10



как да вярваш на такъв човек аааааааа???????? как да им вярваш ааааа ??? ти вярваш ли им, че ще напрявят нещо защом лъжат толкова нагло ааа



Тема Re: "Галъп" официално отрича да е правил анкета занови [re: иди Йoтoв]  
Автор dunav_rousse (непознат )
Публикувано01.03.07 16:44



mislq che namereniata na kmeta sa dobri no tova naistina e izdanka



Тема Re: "Галъп" официално отрича да е правил анкета занови [re: dunav_rousse]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 09:25



Аз също одобрявам идеята на кмета за допитването но не одобрявам "облагородяването" на парка. Атракционите - извън парка!



Тема Re: "Галъп" официално отрича да е правил анкета занови [re: Hяkoй]  
АвторИ3TИ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 11:02



абе пич невиждаш ли че проучването е ФАЛШИФО



Тема Re: "Галъп" официално отрича да е правил анкета занови [re: Hяkoй]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано02.03.07 11:08



Ами аз откакто се помня е имало атракции в младежкия парк. Като малък живях до него и доста често са ме разхождали там. За жалост, голяма част от тях спряха да ги подържат в зората на демократичните промени и те се порутиха. Например, може да звучи парадоксално, но през комунизма, в този парк, имаше повече заведения. Например долу работеше Дунавки кът. Имаше едно заведение по алеята, малко преди виенското колело, което сега е изравнено със земята. По-нататък, в посока Норд, по същата алея, в една стара (сега запусната) сграда, имаше май некакъв детски център - горе играчки, а долу кафене за майките, нещо от сорта беше, поправете ме ако греша. Това са 3 заведения повече през комунизма, когато (хаха) властта мислеше за доброто на народа.

Да не говорим, че когато бях дете имаше Виенско колело, самолетчета, онази кръглата зала, лодките, тези неща функционираха. А знам също че е имало и криви огледала и т.н. неща.

Така че дефакто не съм съгласен с това странно мнение, че паркът се презастроява, поради някакви причини. Помня, че този парк е бил доста по-"облагороден", и с доста повече "атракциони" и беше едно по-добро място отколкото е сега, със сигурност..

Редактирано от gat3way на 02.03.07 11:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.