Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 01.07.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема bobokov  
Автор dunav_rousse (непознат )
Публикувано27.02.07 17:33



gledah interviuto mu za sportnata zala i dunav po kis. kaza hubavi neshta. prav e che ne moje da se napravi za edin sezon seroizen otbor ot dunav no obeshtava 4e do 2-3 godini dunav shte e seriozen faktor v A grupa. razbira se ako se poopravi bazata koeto ne zavisi samo ot nego. kolkoto do sportnata zala tova shte e prekrasen kompleks koito bi promenil grada. i vapreki che moje da me opreknat za tova az nai bih se zaradval kogato iznikne mall ruse. no mislq che vse oshte se sadqt sas koloezdachite za zemqta.
izobshto vinagi kogato e na pat da se sluchi neshto hubavo v ruse se namira nqkoi da podlee voda i da prechi



Тема Re: bobokovнови [re: dunav_rousse]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано27.02.07 17:43



Абе човек, защо не пишеш на кирилица, много е отвратителна тая шльокавица.

Иначе, доколкото четох, онези тъпите колоездачи неотдавна загубиха делото без право да обжалват. Строежът на залата, мола и 5-звездния хотел започвали през юни и щели да отнемат 2 години.

Ако всички човешки съзнания сме свързани в една мрежа, то чалгарите са на друг VLAN


Тема Re: bobokovнови [re: gat3way]  
АвторTaнac (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 18:30



Абе човека иска да вземе стадиона ви за безпари под предтекст, че само така ще може да развие отбора. Ако се сещате същото опита да направи и бившия собственик на ЦСКА Черепа. Схемата е много проста ама ако има кой да и се върже.



Тема Re: bobokovнови [re: Taнac]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано27.02.07 18:47



Стадионът е съвсем отделно нещо.

Ако всички човешки съзнания сме свързани в една мрежа, то чалгарите са на друг VLAN


Тема Re: bobokovнови [re: gat3way]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 20:41



Че да го взема стадиона.Важното е да го ремонтира.Каква ми е файдата,като го стопанисва общината?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.